Strona 470 z 3048 PierwszyPierwszy ... 370 420 460 468 469 470 471 472 480 520 570 970 1470 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,691 do 4,700 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witam wieczorem
    skoro zgodnie potwierdziłyście, że piwo mi się należy to wypiłam aż dwa
    gamma56, Agnieszka111 and evige like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    nie mniej jednak bardzo brakuje mi polskiego cmentarza w tym dniu, to dla mnie bardzo ważne święto.
    Tutaj to wszystko takie inne, obce...
    Ewa tak patrzę na zdjęcia cmentarza w Szwajcarii...na zdjęcia Gammy z niemieckiego cmentarza.Na pewno różnią się bardzo od tych polskich-szczególnie we Wszystkich Świętych,kiedy u nas płoną tysiące zniczy.Nie powiem jednak,żeby mi się nie podobały-a wiesz co mi się w nich podoba?Podoba mi się to,że nie ma na nich takich wielkich,czasami "wypasionych"nagrobków,że jest taki spokój,takie są uporządkowane.

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Ada miała EEG , włączyli migocące światełka i dostała drgawek, więc diagnoza potwierdzona, jutro ma mieć kolejne po nieprzespanej nocy, no ale już się nie ma co łudzić. Na szczęście to nie jest najgorsze co mogłoby być, będzie musiała unikać sytuacji wywołujących drgawki, czyli dyskotek itp a dla nastolatki to już jest koszmar
    Oj to się narobiło-dobrze,że byliście z nią,jak dostała ataku i od razu zawieźliście do lekarza.Będzie teraz pod kontrolą i będzie musiała nauczyć się z tym żyć-a ile Ada ma lat?Będzie brać leki?
    A jak czuje się Marta?

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Dzień dobry
    ja na razie tylko zmieniam stopkę - ale się cieszę
    Sabinko piękny spadek-gratuluję i dalej trzymam kciuki!

Cytat Zamieszczone przez kalahari Zobacz posta
    poza tym obiecuje sie odezwac takze wzgledem innych zagadnien....
    nie ukrywam, ze wstrzymywalo mnie od pisania(ale nie od czytania)
    takie male harakiri emocjonalne--ktore sobie ostatnio zaserwowalam.
    wiem wiem,,,zaraz zczniecie krzyczec, ze:
    asertywnosc,dystans i takie tam inne teorie.....
    No nareszcie coś napisałaś Kalahari,bo się martwiłam Twoim milczeniem.
    Ja tam krzyczeć na ciebie nie będę-czasami ciężko być asertywnym i trzymać dystans i ja to rozumiem.Ja z tych przejmujących się...z tych czasami nadwrażliwców.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Sesjami terapeutycznymi nazywam telefony od swoich znajomych, którym się w życiu pokręciło.
    Moi znajomi uważają, że mam dużą intuicję, co jest prawdą, bo czasem boję się o czymś pomyśleć wiedząc, że najczęściej się to sprawdza.
    Moi domownicy mówią na mnie dosadniej - Czarownica , bo wiele razy okazywało się, że było tak jak przewidziałam.
    Dzięki temu dość łatwo jest mi coś pozytywnego podpowiedzieć, poradzić i tak naprawdę miałam niewiele sygnałów żebym źle podpowiedziała.
    Ale... nigdy nie narzucam się z dobrymi radami...tylko wtedy, gdy ktoś sam zapyta.
    Czarownica powiadasz????To to nie na darmo mój mąż mówił o zlocie czarownic w lipcu.....jedna już mamy
    A tak na poważniej,to dobrze jest mieć taką intuicję,która podpowie co zrobić,jak się zachować.Chciałabym taką mieć...taką intuicję,która by mnie nie zawiodła.Może byłoby mi czasami łatwiej?

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Mnie męczy to, że czasem się boję, wstydzę, krępuję ! ? powiedzieć wprost co czuję, co mi się nie podoba , choć wiem, że powinnam...
    Aga skąd ja to znam?Mam tak samo-wstydzę się,a czasami boję,że może kogoś urażę,może ktoś mnie opacznie zrozumie?Wolę milczeć,choć w głowie jest galopada myśli.

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    Jolinko...
    to nie ty jestes slaba i pozwalasz aby jedzenie toba rzadzilo ...to MY WSZYSTKIE jestesmy takie ... gdyby tak nie bylo dawno bylybysmy laski ze ho ho... a spotykamy sie juz od kilku lat wiec nie trudno sie domyslec ze to nasz bardzo slaby punkt
    Dziękuję za pocieszenie.nie jest dobrze,ale nie jest też źle,bo ciągle nie poddaję się i po upadku zbieram się z tych kolan i znowu walczę.

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    popijam verdin fix przywieziony z PL, bo od kilku dni mam okropne wzdęcia, nie wiem za jaką przyczyną, ale męczy mnie to okropnie, codziennie zaczyna się o tej samej porze, a to ok 14-15-tej i tak mam do wieczora
    Ewa może zjadłaś coś ciężkostrawnego?Mój syn w związku ze swoimi problemami też ma często wzdęcia.On zwykle łykał Ulgix,ale lekarz woli,żeby jak najmniej chemii było,więc zalecił kminek i tak młody prawie codziennie łyka łyżeczkę kminku mielonego lub w ziarnkach.
    Poczytaj:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ewa jak długo będziesz w Polsce???

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Jolinko mam nadzieję, że już się wypłakałaś, porozmawiałaś ze sobą na wiadome tematy a teraz nie ma to tamto, zabierasz się do roboty zamierzenia masz słuszne, tylko je zrealizować ha ha TYLKO - skąd ja to znam????
    Starczy już tych łez Sabinko-za dużo ich w moim życiu przez ostatnie lata.Zebrałam się "do kupy" i walczę od nowa.a jak będę rozrabiać i żreć,to daj mi kopniaka w tyłek!

CDN.....jutro

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

dzien_dobry_smieszne_2014-06-25_13-15-20.jpg

Dzień dobry
    Suwaczek zamiast stopki ma to do siebie, że mogę go przesuwać codziennie i nie krzyczy do mnie, że może być tylko 5 linijek. Na razie więc przesuwam go sobie codziennie, na razie w prawo, a dziś o 200 gram. I tak mój piesek sobie w jedynie słuszną stronę podskakuje Od wczoraj jestem na zdrowym żywieniu ale z dodatkiem malej ilości węglowodanów prostych- głównie na śniadanie.
    Mam jeszcze trochę pracy przed wyjściem z domu, więc na razie zostawiam wam kawę i życzenia dobrego dnia

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Dzień dobry
    niestety moja waga uparta stoi jak zaczarowana, no nic ja też będę uparta, muszę się jeszcze porządnie nad sobą zastanowić.
    Ale mam dobry humor, bo od dzisiaj pracuję w piątki tylko wo południa, popołudnia wzięłam urlop, żeby jeździć jak jest jeszcze jasno.
    Przy okazji załatwię sobie różne sprawy telefoniczne, na którew tygodniu nie mam czasu. Tymczasem zapraszam na kawę
    Miłego piątku !

stylowi_pl_kuchnia_38658180.jpg

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć Ewuś, jak zwykle jesteśmy razem i baaaardzo mi się to podoba , bo czuję się jakbyś siedziała obok
    gamma56 and evige like this.

Awatar evige
    Mieszka w
    Suisse

Brawo Aga, dzień dobry
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

i jeszcze moje menu na dziś

Na pierwsze śniadanie mam 2 kanapki z warzywami - pomidor, sałata, ogórek, rzodkiewka , cebula
    II, to jabłko
    obiad-jajko sadzone i surówka
    kolacja- sałatka z tuńczykiem- z ryżem brązowym i warzywami
    V posiłek zjem tylko wtedy, gdy naprawdę będę głodna .
    Jolinkaa, krysiapysia and evige like this.

Awatar evige
    Mieszka w
    Suisse

ja też tak mam, zawsze myślę o tym, ze jesteś tam po drugiej stroie, nawet jak nie ma Twojego wpisu, no to kawka Aguś !
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Agnieszko...
    dziekuje za kawke jeszcze sie zalapalam, ale was juz nie zastalam ... wiem , wiem musialyscie do pracki smigac, ale dzis praca bardziej cieszy bo

Ewa...
    tobie tez dziekuje za kawke ... siorbne obie. bo wlasnie z nocki wrocilam i zaraz do dziadka smigam... zycze ci milej jazdy i przesylam pozytywna energie ... przyda sie i w pracy i podczas jazdy, ktora cie czeka ... odnosnie wzdec, to ja podobnie jak Krysia wzdeciami reaguje na pieczywo razowe, ale mozliwe ze tobie szczegolnie nie sluzy pospiech podczas jedzenia... a to raczej nietrudno wyeliminowac...

Sabinko...
    czyli kolezanka zywcem cie nie wziela

Jolinko...
    tak trzymaj ... upadamy wszystkie, wazne aby po upadku sie podniesc i dalej "ciagnac ten wozek"...

Natko...
    pomachaj choc lapeczka....

Kasiu, Krysiu, Maniusiu, Kalahari...
    Milego dnia wszystkim zawzietaskom
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam i ja w piateczek! taaa...czlowiek spi w najlepsze a tu mu telefon pyka i pyka...
    A tu moje kolezanki miodek sobie z dziubkow z rana spijaja...

A teraz pierwsza zmiana juz w pracy a druga do komputera zasiada... witaj Reginko!
    Dobrego, pogodnego piateczku ci zycze!

U nas piekny dzien sie zapowiada i wybierzemy sie w poludnie chyba z malzem na cmentarz, odwiedzic znajomego...
    Niestety tylko tam go od trzech lat odwiedzamy... a dopiero co swietowal z nami swoje 60-te urodzinki...
    Pamietacie to wydarzenie moze- ja jechalam na urlop a tu pogrzeb...
    Przegral walke z rakiem, a zaraz potem jego zona tez na raka zachorowala!
    Teraz czuje sie po chemiach i naswietlaniach dobrze ale zyje jak na beczce prochu. Wstapimy i do niej po wizycie na cmentarzu...bo mieszka w poblizu.

Przyjemnego piateczku!

Uprawnienia umieszczania postów