Strona 480 z 3048 PierwszyPierwszy ... 380 430 470 478 479 480 481 482 490 530 580 980 1480 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,791 do 4,800 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    A czerwień też we wszystkich odcieniach poza takim wściekłym,mocnym.
    Ostatnio edytowane przez Jolinkaa ; Dzisiaj o 08:50
    czerwony to też mój ulubiony i pomarańczowy
    a córcia ma fazę wszystko na czarno, choć zaczyna coraz więcej ciuchow w kolorze kupować co mnie cieszy

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    Mam trochę "gorący" czas i mało mnie tutaj, ale już powoli wracam na właściwe tory i już mnie będzie więcej.
    cieszę się Ewo
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie koleżanki mojej koleżanki,forumowe sąsiadki...

Agnieszko (bratnia duszo od W-O) preparat,który pokazuje Jolinkapomógł mi bezhormonalnie odbabić się...na mnie działał o'ki...różowe tableteczki dawały porannego kopa,niebieskie wieczorne,między innymi na bazie chmielu i melisy pozwoliły się wyciszyć i jako tako przespać noc...nie pamiętam już,których brało się dwie,a których jedną,bo te 90 starczało na miesiąc - niestety wówczas kosztowały ponad 40 złotych,no ale skoro pomagały...

Pozdrawiam

Mieszka w
    Częstochowa

wróciałam z przychodni i już jestem w pracy
    trzeba mieć zdrowie żeby chorować
    najpierw wysiedziałam się w przychodni zdrowia psychicznego po receptę dla Marty. Pan doktor spóźnił się jak zwykle zamiast o 7.30 przyjechał o 9.30 - a co tam będzie się spieszył
    powiedziałam mu jak jest, że Marta ma wizytę na poniedziałek, bo wcześniej nie było terminu a leki kończa jej się w piątek, a jak wiadomo, nie można robić przerwy i czy by wypisał bez wizyty, wydawało mi się że nie jest to problem. A okazało się że jest i to wielki, bo pan doktor ma limit i NFZ mu nie zapłaci za wypisanie tej recepty, więc się pytam co mam zrobić,bo jak już mówiłam, lek się kończy w piątek i będą dwa dni przerwy a nie powinny być, to on mi mówi żeby siąć w poczekalni i czekać może ktoś nie przyjdzie i się miejsce zrobi, koszmar. Pojechałam do mojego rodzinnego i mi ten lek przepisał, pomstując na głupotę kolegi psychiatry. Super, tyle że zdążyłam złapać go w locie, bo już kończył na dzisiaj poranne wizyty i moja przepadła, bo na drugą tego samego dnia nie może mnie zapisać, więc siebie zapisałam na piątek, tyle tylko że się dowiedziałam , że jeden wynik to za mało tak więc zbadam sobie jeszcze ze dwa razy cukier i z tymi wynikami do niego pójdę. Pojedynczy wynik powyżej 200 to na 100 % cukrzyca.
    Choć ja wiem że u mnie to jest to

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao, buongiorno,
    dzisiaj odpoczywam po wczorajszym hardocrowym dniu...
    agnieszko--za pomoca gwiazdki,niektorych czlonkow rodziny oraz wlasnej inicjatywy..pojelam w koncu jak sie przechowuje
    linki w "preferowanych-ulubionych"grazie
    sabinko--jolinko-tak, mecz romy z lazio to byly silne i mocne emocje u mnie w domu.
    kibice lazio jednak pokojowo "wspolzyli" z mniejszoscia reprezentujaca druzyne romy(nie mieli innego wyjscia) co na stadione lub na okolicznych ulicach napewno przelozyloby sie na...wielka rozrobe.
    na stadionie w czasie tego meczu oba skrajnie zyletowe sektory byle na wszelki wypadek zamkniete-puste.
    a ja w takich sytuacjach wynosze sie na lezak w ogrodzie ukryty za gelsomino-jasminem i pnaca roza i :
    sie opalam
    czytam glupoty,
    reguluje brwi,
    przysypiam,
    robie manicure
    a przede wszystkim mysle ciagle jeszcze o niebieskich migdalach...
    u nas jeszcze takie lezakowe akcje mozna wykonac bo slonce czasami niezle przygrzewa.ù

maniusiu--nie mysl zaraz tak negatywnie,objawy, kotore przedstawilas nie musza prowadzic do powaznych problemow. w meno-wszystko sie zmienia.
    kasiu--dziurawiemc kiedys, niechcacy mi pomogl.
    pilam go na trawienie a potem przypadkowo dowiedzialam sie jakie ma inne wlasciwosci i zorientowalam sie podleczyl mnie tez troche z depresji...
    ja pilam torebki lub sama parz(z)ylam ziola kupione na wage.,
    moja babcia byla wielka fanka ziol, zbierala, pila...potem inni dla nie zbierali dzika roze, dziurawiec pokrzywy,szalwie itd.
    zawsze byl u niej na kuchni garnuszek z zapaz(rz)onymi ziolami...
    ewo---piekny jadlospis, az mi sie zaraz jekiejs kanapki zachcialo...
    dzisiaj na obiad robie chinskie danie z makaronem ryzowym, warzywami i chuda wieprzowina pocieta w paseczki--pycha.
    ja zjem tylko troche---wiecej warzyw niz makaronu.obiecuje.
    gammo--skoro przebrnelam juz jakos przez te zakladke dla ulubionych, to moze napisz jak ty wchodzisz..
    naucze sie czegos nowego....
    a propos' "nowego" tylko sie nie smiejcie....cha, cha, cha
    ostatnio zajmuje sie z wielkim zainteresowaniem filozofia nauki a w szczegolnosci fizyka kwantowa...
    tak mnie pochlania ten temat, ze kupilam nawet juz ksiazke a i w internecie znalazlam duzo niezlych opracowan, opisow eksperymentow...
    nic tylko swiat zaczyna mi sie powoli przestawiac..bo zaczynam go postrzegac....no wlasnie kwantowo..a nie jak dotychczas newtonowo(fizyk Newton)

krysiu--pamietasz w dabkach mowilam ci o RDL-radio dla ciebie, tam sa fajne programy(filozoficzne) w niedziele i tam wlasnie wszystko sie zaczelo...slucham,zapisuje, staram sie zrozumiec,nie rozumiem, probuje znowu poukladac mysli...
    zastanawiam sie razem z prowadzacym....bo tam odbywa sie wszystko w formie dyskusji...
    w koncu cos zaczynam rozumiec...
    no i...tak sie narodzila moja nowa fascynacja..
    bo...... przez cale zycie czegos sie uczymy...
    nawet dobra i trwala dieta wymaga wielkiego wysilku.....
    moze nawet jeszcze wiekszego niz zrozumienie jakis naukowych dywagacji?

dzisiaj i jutro trzymajcie za mnie kciuki poniewaz mam sprawy do zalatwienia z lokatorkami mieszkania, ktore wynajmuje w PL.
    oczywiscie wszystko pojdzie dobrze, ale troche wspomagajacych fluidow-jak zwykle jest niezbednych.

pozdrawiam,
    natko--zycze ci fajnego pobytu w sanatorium, korzystaj ze wszystkiego na maxa!!!
    Ostatnio edytowane przez kalahari ; 10-11-2015 o 12:18

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

jolinko..
    o rany !!! ale cmentarz.
    zapomniany,bardzo dostojny,
    widac tam wielki, wrecz kosmiczny kult przodkow...?

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kaniu, Jolinko, nie czekając na nic, zleciłam mężowi kupno polecanych przez Was tabletek, tym bardziej, że internet jest pełen pozytywnych komentarzy. Dziękuję Wam kobitki
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    u mnie w rodzinie jest obciążenie cukrzycąwyczytałam, że mogą to być objawy cukrzycy.... więc zbadałam sobie na czczo glukometrem. Jeden pomiar jeszcze nie oznacza cukrzycy, ale chciałabym skierowanie na krzywą cukrową
    nie panikuj kochana... zrob koniecznie krzywa cukrzycowa... ale przy takich obciazeniach oczywiscie cukrzyca niewykluczona, choc przy wymienionych tak wielu objawach niemal zawsze wystepuje gwaltowny spadek wagi , a z tego co wiem, raczej na to sie nie uskarzasz ...

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Widzę,ze nie tylko ja miałam ciężką noc..........nie tylko mnie się kiepsko ten wtorek zaczął.A jeszcze za oknem u mnie mżawka i tak szaro...tak ponuro.Czuję się jakby mnie ktoś przez wyżymaczkę w starej,poczciwej Frani przeciągnął.
    nie rozumiem zupelnie dlaczego ale moja noc byla wyjatkowo spokojna... malo kiedy uda mi sie przespac cala noc bez kilkukrotnego budzenia sie... dzis przespalam do 6.15 a obudziwszy sie pomyslalam sobie ze czesciej chcialabym mniec takie noce..

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    więc może waga nie oddaje tego co jest naprawdę, tym bardziej, że właściwie dopiero ta dziewczyna uświadomiła mi że ciuchy lepiej na mnie leżą i są jak gdyby luźniejsze czego ja pogrążona w rozpaczy tym, co pokazuje waga nie zauważyłam
    no widzisz ... cyferka na wyswietlaczu wagi to naprawde nie wszystko ...

Cytat Zamieszczone przez kalahari Zobacz posta
    ostatnio zajmuje sie z wielkim zainteresowaniem filozofia nauki a w szczegolnosci fizyka kwantowa...
    tak mnie pochlania ten temat, ze kupilam nawet juz ksiazke a i w internecie znalazlam duzo niezlych opracowan, opisow eksperymentow...
    nic tylko swiat zaczyna mi sie powoli przestawiac..bo zaczynam go postrzegac....no wlasnie kwantowo..a nie jak dotychczas newtonowo
    oj trudno bylo mi sie nie usmiechnac, ale wiedz , ze odebralam to bardzo pozytywnie... lubie ludzi otwartych i ciekawych swiata, nawet jesli ta ciekawosc skierowana jest w kierunku absolutnie rozbieznym z moja ciekawoscia... cenie ludzi pragnacych sie rozwijac... zycie to nie tylko praca, odpoczynek, spanie i jedzenie... obracanie sie w waskim kregu zainteresowan jest owszem cenne , ale takie nieraz ekstremalne zainteresowania wprowadzaja inny punkt widzenia swiata.

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    Mam trochę "gorący" czas i mało mnie tutaj, ale już powoli wracam na właściwe tory i już mnie będzie więcej.
    no i bardzo dobrze ...ciesze sie ze to napisalas ... i tak trzymaj ...

Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 10-11-2015 o 15:24
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    choc przy wymienionych tak wielu objawach niemal zawsze wystepuje gwaltowny spadek wagi , a z tego co wiem, raczej na to sie nie uskarzasz ...
    nikt z mojej rodziny nie schudł przy cukrzycy, spadek wagi to raczej przy typie 1 i w późnym stadium dwójki. zbadam się to będę mieć pewność, szybko wykryta jest mało upierdliwa
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

A ja się znow dziś dowiedziałam o kolejnej tragedii. Siostra mojej mamy, ta, która dopiero co wyleczyła nowotwór piersi, dziś dostała kolejną diagnozę- guz jelita grubego , a opiekunka ojca- guz piersi...Boże, co się dzieje na tym świecie

Uprawnienia umieszczania postów