Strona 484 z 3048 PierwszyPierwszy ... 384 434 474 482 483 484 485 486 494 534 584 984 1484 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,831 do 4,840 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry wszystkim, dosiadłam w biegu z kawą - zapraszam-

pobrane.jpg

Maniusiu, Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-serduszko.jpg , a myślałam, że nie odczytałaś mojej prośby przed wyjazdem, jak zawsze zazdroszczę, nigdy nie byłam na Jasnej Górze, ale obiecałam sobie, ze się jeszcze w moim krótkim życiu wybiorę, dzięki za fotki, na mnie robią wrażenie.

Gammo, dzięki, wiem, wiem czuję Twoją energię, pomaga mi bardzo.
    Gratki za przelatane 100 km, jesteś wielka !

Miłego dnia dziewczyny, może uda mi się zebrać po pracy na więcej, tymczasem jeszcze moje menu, moze mnie bardziej mobilizuje jak tu wklejam ?

Śniadanie
    Kanapka z serkiem bananowo-migdałowym

II Śniadanie
    Musli z jabłkiem, mlekiem i cynamonem (mleko zastąpiłam ryżowo-kokosowym)

Obiad
    Ryż z pikantnym sosem i szynką

Kolacja
    Kanapka z sałatą, pomidorem i koperkiem

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

czytam w telefonie tylko nie bardzo umiem z telefonu pisać, z komputera mi lepiej wychodzi
    Agnieszka111, sabinka57 and evige like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry
    Dzięki Ewuś za kawę, życzę Ci pozytywnego dnia

Maniusiu w katakumbach na Jasnej Górze nie byłam, ale byłam w katakumbach rzymskich, wrażenie przeogromne,wiele kilometrów w ciemności, ścisku i świadomości, jak wiele tu nieboszczyków

Gammuś, gratki za 100 Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-buziak.gifkm

Jola, w przypadku mojego męża i mnie , w okresie mojego meno, to najbardziej odpowiada rysunek pt. Zrzędek ,choć też bez przesady

Krysiu, ja kocham owsiankę, choć ostatnio przeglądając fora o zdrowym odżywianiu natknęłam się na jaglankę i mam zamiar ją wypróbować
    Dziś mam długi dzień w pracy a od jutra znów goście w domu...

Dobrego dnia wszystkim

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Ewa...
    dzieki za kawe i za gratki , choc nie sa to przelatane kilometry... ja powiedzialabym ze sa poprostu "przewietrzone " bo postawilam na ruch w postaci jaka jest w stanie wykonac moje kompletnie zaniedbane sportowo cielsko ... dieta mi ciagle nie wychodzi, a cukier podskoczyl naprawde nieciekawie, wiec postanowilam zastosowac ruch jako terapie obnizajaca cukier... zobaczymy co wyjdzie przy kolejnej kontroli ... mam nadzieje ze bedzei przynajmniej ciut lepiej, bo ruszam sie w przeciwienstwie do dietowania ,naprawde sumiennie .. suwaczka nie zmieniam codziennie ale napewno widzisz na endo ze moj licznik pokazuje juz ponad 115 km...

Krysiu...
    pytasz co mnie tak natchnelo ? odpowiedz jest bardzo prosta .... Ewa !!! podziwialam jej zaciecie i cos kliknelo w mojej lepetynie ... w twoim przypadku przy problemach z kolankiem chodzenie podobnie jak bieganie nie wchodzi w gre, ale mysle ze o rowerze moglabys pomyslec... wszak tu kolanka sa nieobciazone , ale mam pelna swiadomosc , ze najpierw musi nastapis w glowisi slawny "klik" i z calego serca ci go zycze, bo znam z autopsji poczucie wscieklosci na siebie za wlasna durnote przy rosnacym cukrze...

Jolinko...
    pisalas mi juz o tych kapsulkach morwy bialej, ale ciagle ich sobie nie kupilam... musze sie w koncu rozejzec, choc nie wiem jak to ustrojstwo nazywa sie po niemiecku ...

Kasiu...
    a moze ty potrafisz mi podpowiedziec ? wierze ze tu tez mozna je dostac...

Maniusiu...
    katakumby nawet na fotkach dzialaja na wyobraznie, a w realu robia to napewno z duzo wieksza moca...

oj zagapilam sie ... musze znikac bo do babci musze jechac 24 km , a o tej porze spory ruch na drogach...
    milego dnia wszystkim zawzietaskom zycze ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko te jasnogórskie są malutkie, parę metrów zaledwie.
    Gammo, ja też podziwiam ilość km, ostatnio mniej biegam a więcej marszobiegów uprawiam, z powodu pięty wszedł mi jakiś ból i dość jest upierdliwy, nie znam przeczyny, mam nadzieję że szybko minie.
    Cukier dziś był w normie -78, może skok był tylko chwilowy. Oby!

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta

Jolinko...
    pisalas mi juz o tych kapsulkach morwy bialej, ale ciagle ich sobie nie kupilam... musze sie w koncu rozejzec, choc nie wiem jak to ustrojstwo nazywa sie po niemiecku ...

Kasiu...
    a moze ty potrafisz mi podpowiedziec ? wierze ze tu tez mozna je dostac...

Witam czwarteczkowo!

Reginko ja podobnie jak Krysia mam opakowanie z Polski morwy bialej i herbate z morwy tez... ale leza sobie gdzies w szafce i zupelnie o nich zapomnialam.
    A dlaczego? Ano- bo wzielam kilka razy spodziewajac sie jakiegos natychmiastowego efektu, ktorego nie bylo (no bo jak moglobyc tak szybko?) i po krotkim czasie przestalam brac calkiem.
    Jesli chodzi o twoje pytanie, ja pomagam sobie tak zawsze, gdy nie wiem jak jakas nowinka z Polski nazywa tutaj w Niemczech- w ten sposob, ze wchodze na wikipedie, pisze nazwe po polsku, a po lewej masz rozne inne jezyki- tam szukam niemieckiego i mam odpowiedz!
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wczoraj nie bylam na spotkaniu WW- bo wkurzona, niezasluzona moim zdaniem zwyzka wagi, nie mialam po prostu na to spotkanie ochoty.
    Czasu tez nie bylo wczoraj zbytnio, bo wieczorem mialam na kolacji nasza wellnessowa ekipe i chcialam cos przygotowac...
    Ustalilysmy na tym spotkaniu, ze jedziemy w dwa samochody i podzielilysmy sie na pokoje!
    To juz w nastepny weekend- bardzo sie ciesze!

Wczoraj dodzwonilam sie do tej kobietki z RV czyli ubezpieczalni rentowej i poprosilam o interwencje, zeby zrobila jakies naciski w tej szkole gdzie niby od 9 grudnia mam chodzic. To juz dwa tygodnie, jak nie mam zadnej od nich odpowiedzi a czas ucieka...
    Obiecala pomoc i zapewniala, ze z ich strony juz nie powinno byc zadnych doddtkowych problemow. Ano zobaczymy...

Maniusiu piekne fotki wrzucilas. Ja na Jasnej Gorze bylam juz kilkakrotnie ale nigdy w tamtejszych katakumbach.
    Podobnie jednak jak Agnieszka mialam przyjemnosc widziec te rzymskie i rowniez zrobily na mnie olbrzymie wrazenie...
    Polski przewodnik, ktorego tam mielismy opowiadal tak wspaniale, ze ciarki przechodzily nam po plecach.

Zycze wam moje kochane dobrego dnia dzisiaj! Trzymajcie sie cieplo!

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Macham łapką na razie, wczoraj byliśmy trochę w rozjazdach to i nie pisałam tylko podczytywałam ( jak piszę w smartfonie to często zjada mi wypowiedzi) ale melduję się że jestem i wszystko w porządku oprócz wagi
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Wlasnie dostalam wiadomosc...nasza Hania odeszla...tak mi smutno...umarla nadzieja...

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu kochana co tu mówić w takiej sytuacji

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Nic nie trzeba mowic Sabinko...wystarczy byc... Dziekuje...
    sabinka57 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów