Strona 492 z 3048 PierwszyPierwszy ... 392 442 482 490 491 492 493 494 502 542 592 992 1492 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,911 do 4,920 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu, Reniu, my tez mamy świetnych księży...gdy dzieciaki biegają i krzyczą w kościele, ksiądz mówi- muszę na następną mszę się lepiej przygotować, żeby zrobić dzieciom większą konkurencję nikomu nie przeszkadzają te dzieciaki, a rodzice przecież też starają się żeby dzieci były jak najgrzeczniejsze. Nad tym co Renia napisała, nic, tylko zapłakać
    Jolinkaa and gamma56 like this.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

krysiu,
    tak filozofowie sprzed stuleci to tez genialnosc do dzisiaj nie do pobicia,
    ale teraz wspolczesni filozofowie nauki maja do dyspozycji niezwykle odkrycia a wlasciwie hipotezy naukowe einsteina i ich potwierdzenie przez jego rownie genialnych nastepcow,czesto uhonorowanych Noblem-ktorzy
    zaczynajac od eksperymentow myslowych dochodza np. do odkrycia(stawiajac na glowie dotychczasowe prawa fizyki) nowej materii,falowosci czastek itp.....
    czyli (wspolczesni filozofowie nauki)maja ciagle nowe, nieznane dotad, ogromne a wrecz nieskonczone pole do popisu i to czynia...

no...dziewczyny, teraz to juz naprawde przesadzilam,,,,
    wylaczam sie ,znikam,
    ciao, ciao.
    ps, chcialam skasowac ten post, ale potraktujcie go z przymruzeniem oka..ok?
    Jolinkaa, gamma56 and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Ksieza to tez ludzie i tylko rece opadaja jak sie trafi na taki..."egzemplarz"...
    No ale na szczescie jest wiele przykladow na to, ze mozna inaczej... ostatnio bylam we Wroclawiu na takiej fajnej mszy dla dzieci...
    Uwazam wlasnie pomysl na msze dla dzieci genialny...rodzice z malymi dziecmi moga wybrac sie na wlasnie taka a nie inna.
    Ja przyznam sie jednak, ze sama wole byc na myszy gdzie moge skupic sie na tym co slysze....A w zeszla niedziele wlasnie siedzialam kolo takiego "muzykanta", ze absolutnie nie slyszalam co ksiadz mowil...i zlosc mnie brala na jego mame, ktora z uporem maniaka zamiast wyjsc z wozkiem probowala dzieciaka uspokoic. Mysle, ze i ona sama nic z tej mszy nie miala...

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dziewuszki...glowa mnie dzis znowu boli... chyba sie poloze troszke wczesniej...
    Dobranoc dziewczynki!

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Dzień dobry, spałam od 20-tej wczoraj, wyspałam się, ale mam katar i głowa mnie boli i noga... chętnie zostałabym w łóżku

Odnośnie kościoła, tak krótko, bo nie mam czasu, tutaj jest tak, ze dzieci podczas mszy św wyciągają kredki, zabawki, jedzą kanapki, jabłka, chodzą po kościele i nikomu to nie przeszkadza, jak już mam być szczera to mnie czasem przeszkadza, bo rozprasza, jak ciągle mi dziecko wychodzi z ławki i muszę mu przejście robić, ale absolutnie księdzu. Tutaj w ogóle jest inaczej. Ksiądz jest na etacie, to jego praca, chodzi po cywilnemu, mieszka w normalnym domu czy mieszkaniu jak ja. (w poprzednim miałam sąsiada księdza), nie ma spowiedzi, wszyscy przyjmują komunię św...

ok, ide pić kawę i do łazienki, bo czas ucieka...

espresso_doppio.jpg

Miłego dnia !!!

i jeszcze mój plan diety na dzisiaj...

Śniadanie
    Kanapka z białym serem i szczypiorkiem

II Śniadanie
    Musli z jabłkiem, mlekiem i cynamonem

Obiad
    Dietetyczny rosół z makaronem

Kolacja
    Surówka z pieczarkami, pietruszką i pomidorami
    Ostatnio edytowane przez evige ; 16-11-2015 o 05:51

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć Ewcia, dzięki za kawkę , ale niedobrze, że źle się czujesz
    Ja nie śpię od 3!
    Dobrze, że mam tylko 5 lekcji, to dam radę
    U mnie w kościele wiadomo na którą godzinę przychodzą dzieci, i ci, którzy chcą w ciszy i spokoju przeżyć nabożeństwo , na tę msze nie przychodzą. Ja mam różnie, niejednokrotnie potrzebuję wspólnoty z dziećmi, młodzieżą, głośnymi śpiewami, radością i gwarem, a czasem chcę ciszy i skupienia...
    Fajnego dnia wam życzę

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dołączam do grona bezsennych, nie śpię od 3, mam katar więc problemy z oddychaniem a poza tym koszmary mi się śnią
    Jolinkaa lubi to.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Aga, ja niestety mam tutaj jedną mszę, ale często zostaję w domu, uczestniczę we mszy nadawanej w TVP 1 z Łagiewnik, bardzo lubię to Sanktuarium.
    ok, ciao, współczuję am nieprzespanej nocy, a sama źle się czuję, chyba grypka mnie rozkłada

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Szkoda, że musisz iść do pracy
    Ja też lubię te poranne msze z Łagiewnik...fajne też są na tvp Polonia, bo za każdym razem nadawane z innego kościola w Polsce.
    Podczas jednej z nich- w Tumie, na której był ówczesny Prezydent Komorowski, śpiewał mój chór...a ja z nim

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

a ja bardzo lubię msze dla dzieci na mojej starej parafii, jest tam ksiądz co ma cudowny kontakt z dziećmi. Tu gdzie teraz mieszkam niestety nie ma tak dobrze

Uprawnienia umieszczania postów