Strona 501 z 2386 PierwszyPierwszy ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 1001 1501 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 23851
Like Tree57796Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ech, jak mi się podoba ten nasz codzienny zwyczaj zapodania rannej kawki czuję się jak w domu
    Dzięki Kasiu
    Cieszę się, że ruszyła się sprawa Twojego kursu i to jest ta najlepsza wiadomość
    Jeśli chodzi o tę drugą sprawę, tę, która Cię zdenerwowała, to możemy kiedyś na wątku o tym porozmawiać. Wiem o czym piszesz, bo zaintrygowana, trochę wczoraj Was poczytałam i mam swoje zdanie na ten temat już od dawna...niestety, to moje zdanie - tak myślę- na naszym wątku byłoby chyba w dużej części odmienne od kilku z Was.
    Natomiast wypowiedzi kilku Twoich koleżanek bardzo mi się podobały.Szczególnie jedna, dotycząca priv i forum...ale nie będę się wdawać w szczegóły...mam nadzieję, że kiedyś o tym wszystkim porozmawiamy Powiem jedno- że wspólne, forumowe, ogólne pisanie jest dobre, najlepsze i najszczersze , bo wiemy wszystkie to samo, możemy wspólnie o tym porozmawiać, bo to jest idea forum. Ale to jest moje zdanie Mogę się oczywiście mylić i wcale nie przeszkadza mi , jeśli wy myślicie inaczej .
    Później odniosę się do Waszych postów, bo teraz już nie zdążę. I opowiem Wam trochę o radzie, bo nieciekawie wygląda z tą naszą robota
    Na razie, Zawziętaski, dobrego dnia
    01.01.2016........................................ ............................01.012017............. ......

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Agusiu- masz racje kochana...kiedys- przy spotkaniu najlepiej...chetnie z wami na ten temat porozmawiam...
    Co do wiadomosci na priv natomiast- generalnie nie uwazam zeby byly bardziej minusem niz plusem...
    Nie wszystko dotyczy bowiem wszystkich, nie wszystko tez da sie napisac otwarcie na takim otwartym forum...
    Czasami dobrze jest wyjasnic sobie "na osobnosci" pewne kwestie, po to zeby dana osoba nie musiala byc wobec calego gremium "stawiana pod pregierzem"...
    Na pewno priv nie powinno byc jednak wykorzystywane, zeby omawiac ta droga osoby trzecie, bo w ten sposob na pewno sieje sie na watkach zamet...
    Wynurzylam sie tutaj dzis z rana, bo moje emocje mna jednak zawladnely- ale mysle, ze powoli rodzi sie we mnie chec "przejscia nad sprawa do porzadku dziennego"... Co ma byc to bedzie i niechaj tak juz zostanie!

Dobrego dnia ci jeszcze raz zycze slonko...jak bedziesz miala czas to napisz tez jak tam ci wasi trudni uczniowie...ciekawa jestem czy sytuacja ulegla jakiejs poprawie..
    Pozdrawiam jesiennie... Kasia

P. S. przynioslam do domu jeszcze troche roz i dalii z ogrodu...tak ciezko mi sie pogodzic z tym, ze sezon na ciete kwiaty w wazonie sie konczy...
    Jolinkaa, gamma56 and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A tak w ogole to...

gamma56 and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

witajcie
    fajnie Kasiu że już coś sie z kursem zadzialo, oby tylko spełnił twoje oczekiwania
    u mnie dzień wczoraj niefajny
    brzydko mokro itp
    Artur ruszył do mechanika z autem i udało się dojechać prawie do celu kilometr przed zdechł i koniec
    kazał mi go na hol zabrać. Ile ja się stresu najadłam ale się udało , tyle ża za pierwszym razem tak dodałam gazu że lina holownicza się zerwała, nie będę cytować jak mój to skomentował.....
    Jolinkaa, gamma56 and Agnieszka111 like this.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

wpadlam na moment bo dzis lekko przysnelam i nie zdazylam nawet dokladnie poczytac co wczoraj naklikalyscie a ja wczoraj w domciu mala imprezke mialam , bo moje najmlodsze dziecie wczoraj konczylo 29 lat i wprawdzie hucznego przyjecia nie bylo ale i tak wpadla pozostala dwojka z rodzinami a to lacznie z nami dalo 10 osob , wiec zamieszanie bylo dosc spore...

Kasiu...
    nie omieszkam podziekowa za piekna jesienna kawe ...

Krysiu...
    uwazam ze rower nie obciaza kolan ... stawy kolanowe owszem pracuja, ale zabojczy dla nich jest ciezar jaki musza podczas pracy dzwigac... jadac na rowerze , umieszczamy nasz ciezar na siodelku a kolanka pracuja bez tego niszczycielskiego nacisku ... to moja teoria ale obiecuje dzis po pracy poczytac o tym ...
    oczywiscie mowimy o jezdzie rekreacyjnej a nie o terenowych wyczynach ...

Teraz juz znikam , bo dziadek czeka ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

zgdzam sie z gammą jeśli chodzi o rower, nie wiem jak to z kolanami ,a le po operacjo stopy Marta miała zalecenie ze sportów tylko rower i basen
    Agnieszka111 and krysiapysia like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

O rany Maniusiu! Wspolczuje ci bardzo nerwow z tym wrednym autem!
    Juz widze, jaka ja bym z...ke od malza dostala! Jakby czlowiekowi samemu stresu w tej sytuacji bylo malo!
    Trzymaj sie kochana! Dzis na pewno bedzie lepszy dzien! Trzeba w to wierzyc!

Gammus- serdeczne gratulacje urodzinowe dla synka! Czy to ten romantyczny chlopak, ktory niedawno przez swoje romanse tyle zdrowia mame kosztowal? Jak wlasciwie ta sprawa sie ulozyla?
    Usiadz raz wreszcie na swoim tyleczku i napisz spokojnie co tam u ciebie slychac...
    Popieram twoje zdanie w kwestii roweru - ja dostalam po operacji kolana zalecenie jezdzenia wlasnie na rowerze...najlepszy jest stacjonarny z niewielkim nastawionym obciazeniem... Generalnie lekarz zalecil mi jak najbardziej uzywac mego roweru jako srodka transportu...bo to i trening dla stawow kolanowych (wydziela sie wtedy ta maz, ktora smaruje stawy)i odciazenie dla stop...

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dziewczyny kochane- jedziemy kolo 14-tej, nie biore lepka ze soba...bo by mnie kolezanki zjadly!
    Mam jednak komorke to moze sie odezwe... Caluski!

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    pogoda u mnie okropna, pada a momentami leje i wieje...miałam iść do koleżanki i do fryzjera ale odwołałam i jedno i drugie bo nie chce mi się po prostu z domu wychodzić
    J. chory, nie wiadomo w zasadzie co mu jest, ma wysoka temperaturę, robił badanie krwi ale lekarz dalej nie wie co mu dolega i na co ma go leczyć, dał mu dzisiaj antybiotyk o szerokim działaniu i zobaczymy co będzie dalej...

miałam pisać więcej ale nie miałam prądu przez 2 godziny i nie było internetu

Kasiu udanej imprezki z koleżankami a często tak bywa, że jak się nie ma z jakiegoś powodu ochoty to impreza jest tym bardziej udana - wypocznij, sobie, zabaw się i naładuj porządnie akumulatory
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Hej, hej, dzień dobry ja już po pracy, dopijam kawę i jadę z L na zakupy, bo chce sobie kupić kurtkę, a ja muszę być przy tym
    Ja odpuszczam zakupy, wczoraj dostałam mój zamówiony płaszczyk, jest śliczny. Kolor, gatunek, rozmiar, wszystko gra ! cena też

Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-coffee-smiley.png
    Jolinkaa and krysiapysia like this.

Uprawnienia umieszczania postów