Strona 544 z 3048 PierwszyPierwszy ... 44 444 494 534 542 543 544 545 546 554 594 644 1044 1544 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,431 do 5,440 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Sabinko- to nie tak do konca jak piszesz. To prawda, ze ten kurs nie calkiem odpowiada mym marzeniom, wolalabym bowiem konkretnie dajacy mi jakies kwalifikacje np znajomosc prawa socjalnego. Wolalabym taki, ktory trwalby np pol roku czy rok.
    A oni mi przyznali jakis taki wiszi waszi, ni pies, ni wydra i raczej nie gwarantujacy mi pracy gdy sie zakonczy.
    Ale dali!!!
    A mogli nic nie dac!
    ...i rozpoczynajac go jutro mialabym zrobiony jakis poczatek i mogla zaplanowac me zycie chocby na te najblizsze trzy miesiace! Dlatego chcialabym go jutro zaczac i wkurza mnie, ze mi robia w tej pracy wbrew.
    No ale nie wszystko jeszcze przesadzone.
    Mam mgliste przeczucie po ostatniej rozmowie z szefowa, ze jednak mi to zezwolenie podpisze!
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry
    melduje sie i ja ... wprawdzie nieco zakrecona, ale w okresie przedswiatecznej gonitwy to niemalze norma...
    coroczne deklaracje typu :"to byl ostatni raz , w przyszlym roku juz tak nie bede ..." sa niestety najczesciej rzucane na wiatr....

Kasiu....
    wprawdzie na kawe sie nie zalapalam, ale to wylacznie z mojej winy... sercem jestem blisko Ciebie i trzymam kciuki, aby twoje sprawy poukladaly sie po twojej mysli ...

Sabinko...
    niewazne czy chodzisz specjalnie dla chodzenia, czy niejako "przy okazji" wazne ze sie ruszasz i nie pozwalasz stawom "zardzewiec..."

Krysiu...
    wkurzylam sie troche , ze wysoki poziom cukru niestety sie utrzymauje, ale zapracowalam sobie na to naprawde solidnie, a co najgorsze niejako pracuje nadal ... juz wiem ze ruch sprawy nie zalatwi, ale wiem ze utrata kilku kiloskow moze zdzialac cuda, dlaczego wiec nie potrafie sie zmobilizowac do konsekwentnego dietkowania? ale nie zamierzam odpuscic chodzenia , zanim nie osiagne wyznaczonego sobie celu , a to ciagle jeszcze cel dosc odlegly ... zamierzylam sobie przejsc 800 km, narazie przeszlam nieco ponad 200 km , wiec przedemna ciagle jeszcze spory dystans, ale nie zamierzam narazie wymiekac i prosze sily wyzsze o takie zaciecie do diety. to by naprawde wiele zalatwilo ...

Jolinko...
    ze tez ci wogole do glowy przyszedl taki pomysl, ze moze miec dla nas znaczenie ze jestes "malokosciolkowa" ... ja pisalam juz bardzo dawno, ze ja nie naleze do kosciola...
    wierze w Boga jako stworce , bo stworzenie swiata, to zbyt misterne zadanie aby stalo sie samo z siebie, ale WSZELKIE koscioly i religie w moim przekonaniu to wytwor ludzki a nie Boski ... dla mnie rozbieznosci w religiach i kosciolach sa tego najlepszym potwierdzeniem . Jako wierzaca czasami zwracam sie z jakas gorliwa prosba czy podziekowaniem do Stworcy, ale nie potrzebuje do tego posrednikow... nie bede sie duzo rozpisywac bo to naprawde temat rzeka, a wiem ze sa wsrod nas dziewczyny gleboko wierzace i nie chcialabym nieopatrznie zranic ich uczuc religijnych . Szanuje je i absolutnie mi nie przeszkadza, ze ich stanowisko jest inne ..z tego co wiem dziala to w dwie strony i nigdy nikt nie dal mi odczuc, ze przez swoje poglady uwazana jestem za gorsza ... wiec nawet nie mysl, ze to co napisalas mogloby w jakikolwiek sposob wplynac na nasz stosunek do ciebie... jestes wspaniala kobieta i cudowna kolezanka i tylko to sie liczy

Ewa...
    trzymam kciuki za wizyte u lekarki ... wierze, ze przyczyna twoich dolegliwosci zostanie wykryta i pokonana ...

Maniusiu...
    w pelni sie zgadzam z opinia o doborze lekarza... mamy bardzo rozne oczekiwania i dlatego rozni lekarze moga nam odpowiadac, lub nie ...
    nasza opinia powinna wyplywac z naszego z nim doswiadczenia, a nie z tego czy pomogl Gozdzikowej, bo to w koncu nie jest rownoznaczne z tym ze pomoze nam...

Dzis pojechalam po bandzie i umylam 3 okna ... zaraz chce skorzystac z pieknego sloneczka i podreptac do parku powdychac swiezego powietrza i przyblizyc sie do swego celu o kolejne kilka kilometrow...
    Milego popoludnia wszystkim zawzietaskom...
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 08-12-2015 o 15:05
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar gamma56
    Mieszka w
    Gütersloh

Sabinko...
    brdzo spodobal mi sie wklejony przez Ciebie Hipcio ... ba spodobal mi sie tak bardzo, ze pozyczylam go sobie do swego Awaora ...
    Mysle , ze sie nie obrazisz ....
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu skoro masz przeczucie, że szefowa podpisze ci to co trzeba to trzymam za to kciuki bardzo bardzo mocno

kciuki.jpg

Gammo proszę cię bardzo, możesz sobie umieścić mnie tańczącą jako swój awatar
    widocznie robię to z dużym wdziękiem skoo ci się spodobało

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

No wiec tak...
    Szefowa oddzwonila i po prosila o dwa-trzy tygodnie zwloki. Powiedziala, ze ona jest na tak, ale dzial personalno -prawaniczy chce wyjasnic sytuacje i potrzebuja wiecej czasu. Zadwonilam wiec do tej szkoly i przekazalam, iz prosze o przesuniecie terminu rozpoczecia.
    Potem zadzwonilam jeszcze do tego babola z ubezpieczalni i nagralam sie jej na sekretarke, ze nie moge rozpoczac jednak tego kursu od jutra i prosze o zwloke. Mam nadzieje, ze teraz ona nie bedzie mnie chciala "ukarac" i cofnac decyzje o przyznaniu tego kursu.

Generalnie-mimo iz sprawa jest tylko odsunieta w czasie a nie zalatwiona... jest mi lzej na duszy.
    Czulam podskornie bowiem, ze ...co nagle to po diable.
    Ale mam w dalszym ciagu przeczucie, ze teraz bedzie to wreszcie z tym pracodawca ulozone jak trzeba...obym sie nie mylila!
    Jade za godzine do lekarza, potrzebuje zatem dalsze zwolnienie- mam nadzieje, ze obedzie sie bez problemow...
    Kasa chorych bowiem cieszyla sie, ze im zejde z garnuszka (wraz z rozpoczeciem kursu mialabym zasilek z ubezpieczalni rentowej)

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

DSC_0180.jpgDSC_0181.jpgDSC_0185.jpg

Nie wiem czy coś będzie widać, ale może trochę świątecznej atmosfery Wam wrzucę

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie – a może by już taką cieplutką, pachnącą herbatkę?

herbatka.jpg

Kasieńko – ja Ciebie też . Cieszę się, że mimo braku konkretnego rozwiązania jest Ci lżej na duszy. Przyznam, że jak czytałam to, co napisałaś to pojawiała się myśl, że tak widocznie ma być i jest to po coś. Zobaczymy Kasiu co z tego wyjdzie, a może właśnie będzie jeszcze lepiej? A na razie skup się na świętach i na niespodziankach, które przygotowujesz dla swoich najbliższych.

Jolinko – też się cieszymy, że mamy tu Ciebie . I dobrze ma córcia z Tobą. Trudno wymarzyć sobie lepszą i tak dyspozycyjną opiekunkę. A jak ze zdrowiem wnusi – martwiłaś się niedawno, już w porządku? Cieszę się też, że chociaż trochę jesteś zadowolona z wyników badań. Mam nadzieję, że reszta też będzie pozytywna. Przykro tylko, że w naszym kraju, gdzie jest bezpłatna opieka lekarska, tyle trzeba czasem płacić za te lekarskie usługi .

Sabinko – co wchodzę na forum, to dowiaduje się o jakiś postępach porządkowych . Fajnie, że naszła Cię taka wena do sprzątania. Tez czekam na swoją . Z tym chodzeniem to też mam tak, że lubię mieć cel. No i teraz przy was zaczęło mnie zaciekawiać ile w tej celowości przechodzę. O swoje nogi się nie martw. To niekoniecznie sks, tylko może jeszcze zbyt mały trening. Zobaczysz, jak niedługo zaczniesz śmigać kilometry bez zmęczenia

Reginko – tańcząca Sabinka jako awatar . No - kusząca propozycja . Popatrz co Ty tu z Ewą robisz! Najpierw Ewa zaraziła chodzeniem Ciebie, Ty chyba już Sabinkę, a ja zamyślam nad kupnem krokomierza! W głowie się nie mieści . Gratuluję tej 200-tki. Wyjaśnij mi tylko proszę, dlaczego Twój cel to akurat 800 km?

Maniusiu – wiem, że co pacjent to inna opinia, ale jak możesz to podaj mi numer tego lekarza na priv, dobrze?

Agnieszko – widzę! To u Ciebie już tak świątecznie?

Awatar gamma56
    Mieszka w
    Gütersloh

Krysiu...
    a wymyslilam sobioe taki cel , zeby nie chodzic bezcelowo a dlaczego 800 km ? bo dokladnie tyle kilometrow dzieli moje obecne miejsce zamieszkania od mojego rodzinnego miasta Slupska i od mego kochanego morza...

Sabinko...
    a gdziez tam ty podobna do tego hipcia ? ... toz to moja podobizna i dlazego tak wpadl mi w oko ...

Agnieszko ...
    WOW ! ... u ciebie juz tak nastrojowo ... zazdraszczam ... ja dopiero okna pomylam... dekoracje wprawdzie zaczelam, ale narazie to tylko drobiazgi ... do tych wiekszych jeszcze nie doszlam...
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 08-12-2015 o 18:05

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu też właśnie zaparzyłam sobie herbatkę - miętową

Gammo no ja właśnie tak siebie widzę jako takiego hipcia... dzisiaj się utwierdziłam w takim widzeniu siebie bo na gimnastyce tylko jedna kobitka jest grubsza ode mnie...
    gamma56 and krysiapysia like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Maniusiu – wiem, że co pacjent to inna opinia, ale jak możesz to podaj mi numer tego lekarza na priv, dobrze?
    ok, jutro poproszę koleżankę
    a tu jeszcze o nim jest troszkę
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    to dziewczynka z mojego miasta, jej historia jest zgłoszona jako dowód na świętość JPII

Uprawnienia umieszczania postów