Strona 569 z 3048 PierwszyPierwszy ... 69 469 519 559 567 568 569 570 571 579 619 669 1069 1569 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,681 do 5,690 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Nasza psinka coraz częściej niedomaga. Martwię się tym, ale wygląda na to, że mój M jeszcze bardziej. Ostatnio spędza sporo czasu na przeglądaniu ofert z małymi pieskami. Zamyśla kupić szczeniaka tak, żeby jeszcze nasza sunia miała okazję go odchować. Ale czy zdąży? Martwi mnie jednak, że wyszukuje psiaka jak najbardziej podobnego do naszej suni. To nie jest dobre. Inny pies to inny pies, a nie kalka ukochanego.M szukając pieska takiego samego wizualnie próbuje jakby przedłużyć życie naszej suni. I ja w pewnym sensie go rozumiem.
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Przeżyłam śmierć już czterech psiaków i za każdym razem mówiłam, że to już koniec, ostatni.... Z doświadczenia wiem, że następny pies nigdy nie zastąpi poprzedniego i nie zmieni tego fakt czy jest podobny czy nie. Natomiast każdy następny pomaga wrócić do rutyny w życiu z psem- spacery, karmienie, szczepienia itd.
    Tak "psiakowo" się zrobiło
    Krysiu wiekowa już Twoja sunia-cieszę się,że po serii leków i zastrzyków odżyła,bo to daje szansę,że jeszcze z Wami pobędzie i odchowa szczeniaczka ,o którym myślicie.Czy powinien to być taki sam pies....nie sądzę,żeby to był dobry pomysł,ale doczytałam właśnie,że Twój M. zaczął przeglądać oferty z różnymi psiakami.To dobrze.Mam sąsiadkę-miała przez lata suczkę,czarną labradorkę.Mądra,cudowna psina była,niestety zachorowała i musieli ją uśpić.Sąsiadka bardzo to odchorowała.Mąż z dziećmi,w tajemnicy przed nią kupili szczeniaczka,też czarną labradorkę.I wiesz co,sąsiadka była na nich zła...mają ją od prawie roku i ona nie kocha jej jak tamtej.Powiedziała mi,że patrząc na nią,ciągle widzi tamtą,ciągle porównuje i byłoby jej łatwiej,gdyby to był całkiem inny pies.

Agnieszko u nas zawsze były psy i zawsze przeżywałam ich odejście...zniknięcie.
    Pierwsza sunia Elza wilczuropodobna była z nami 2 lata-ciężko zachorowała,nie można było jej uratować,choć próbowaliśmy wbrew rokowaniom do końca.
    Potem był szczeniaczek kundelka Roki-niesamowity rozrabiaka.Był z nami tylko pół roku.Ktoś bramkę otworzył i go wypuścił.
    Następny Brutus wilczuropodobny był z nami 8 lat.Lubił jak było ciemno przeskakiwać do sąsiadów,a stamtąd myk na ulicę.Nie mogliśmy go tego oduczyć.Wybiegał się i potem wracał-siadał i czekał,aż go wpuścimy.Pewnego dnia nie wrócił-szukaliśmy go,ale bez skutku.
    Potem syn na 18tkę dostał od kolegów maleńką sunię ze schroniska.Miała śmieszny kwadratowy pyszczek,cała czarno-brązowa,z białym pędzelkiem na końcu ogonka.Na drugi dzień zaczęła wymiotować-weterynarz zdiagnozował najcięższą postać nosówki.Zadzwonił do schroniska,że chore psy oddają-wyparli się.Nie dałam jej uśpić-karmiłam ją strzykawką,podawałam leki,siedziałam przy niej płacząc-przegrałam.
    Od 8.5 roku. jest z nami Goldi.Cudowny,mądry,ciepły,ciągle szalony jak szczeniak i niesamowity pieszczoch-prawdziwy przyjaciel.Nie wiem czy po nim będę chciała innego psa.......chyba już nie.

12301464_1038383079545741_924339952328401714_n.jpg

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ewa,
    wczoraj myslami zlozylam ci zyczenia imieninowe spelnienia marzen, sukcesow w zyciu osobistym i zawodowym....ciao, ciao

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Magda ! Dziękuję bardzo to miłe, że pamiętałaś o mnie

Tobie życzę miłych chwil w pięknym Wiedniu, czerp ile się da i ciesz się chwilą, bo warto...

zmykam do Kościoła i do rodziców na obiad (znowu jedzenie... ) Miłego dnia wszystkim życzę...

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Ewciu – z okazji Imienin chciałbym Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim dużo zdrowia i szczęścia. Żeby zawsze obok były najukochańsze osoby. I żeby spełniły się Twoje najskrytsze, ważne i mniej ważne pragnienia. Dużo serdeczności, ogrom buziaków

ewcia.jpg
    sabinka57 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Zawzietaski kochane – jestem, ale tyko na troszeczkę. Na wyjeździe nie mam ze sobą laptopka. Ale przypadkiem swój wziął mój szwagier, więc na chwilę wysępiłam. Wczorajszy dzień był bardzo udany. Na naszą domową wigilię zawitała nasza prawie synowa, a potem u teściowej dojechał do nas niespodziewanie brat M. Ogólnie było bardzo rodzinnie.
    Poczytałam wszystkie Wasze życzenia, jeszcze dodatkowo Jolinka tak ładnie zebrała je w jednym miejscu, że – no cóż – przyznaję, też mnie ruszyło. To wszystko prawda, co napisałyście i jeszcze tak pięknie potrafiłyście ubrać to w słowa. Bardzo Wam za nie dziękuję!

Kasieńko – widzę, że mimo zmartwień udało Wam się spędzić rodzinnie, spokojnie i pogodnie ten wigilijny czas. I to najważniejsze. Teraz mam tylko nadzieję, że teściu szybko wydobrzeje.

Ewciu – cieszę się, że mogłaś przyjechać do kraju. Nawet to objadanie się słodyczami ma tu swój sens i znaczenie. Baw się dobrze i w takim też nastroju wracaj do siebie.

Reginko – wygląda na to, że na święta zdominowała Bunia doskonała . To aż czuć, ile frajdy sprawia Ci najazd tej całej gromadki i ile przyjemności sprawia Ci robienie im przyjemności . Trochę jeszcze tych świąt zostało, więc bawcie się dobrze.

Agniesiu – przyjmuję z całą radością i serdecznością te życzenia które przesłałaś, poza oczywiście przeprosinami. Kochana, za co Ty byś nas miała przepraszać? Jeżeli już, to musiałby to być „obieg” w obie strony .

Jolinko – dobrze poczytać Twoje dobre słowa, tylko zaglądaj tu do nas częściej .
    Wasza wigilia na pewno była inna bez tej gromadki bliskich, ale myślę że też miała swój urok. A radości na pewno będzie jeszcze co niemiara, bo w końcu prezenty dalej czekają pod choinką . Czyli to tak, jakbyście mieli przedłużone święta.
    Przeliczam i rzeczywiście dużo tych piesków się u Was przewinęło. Podziwiam za wytrwałość w ich przygarnianiu. No i oczywiście potwierdzam, że Goldi jest najpiękniejszy .

Sabinko – jak dobrze, że już sobie spokojnie świętujecie i czekacie na maleństwo. A my oczywiście na wieści od Ciebie

Wszystkim Zawziętaskom jeszcze raz życzę spokojnych pozostałych dni świątecznych .

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ewuniu nie miałam wczoraj jak złożyć Ci źyczeń, więc robię to teraz : życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrowia i szczęścia. Źyczę nieprzemijajacej urody dużo radości.
    sabinka57 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Piszę z telefonu i ciągle mi ucina. Napiszę więcej później

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Ewuniu- wybacz starej sklerotyczce...i przyjmij spoznione ale nie mniej serdeczne zyczenia imieninkowe!Znaczenie imienia Ewa

Ewa to odpowiedzialna i rozsądna kobieta, która posiada naturę pełną czułości i miłości. Niezwykle poświęca się w każdej pracy i przykłada do powierzanych jej obowiązków. Jest zdecydowaną realistką o wzniosłych ideałach. Bywa, iż wiele sił i czasu poświęca potrzebującym. Najczęściej kieruje się dobrem innych i najważniejsza jest dla niej radość dawania. Ceni sobie jednak swoją nietykalność, czy czasami wręcz samotność. Jest przy tym dość skryta i zdarza jej się zamykać w sobie. Pozostaje mimo to pewną siebie i zdecydowaną osobą. Nie lubi narzucać się ludziom, zawsze jednak jest gotowa służyć radą i pomocą. To wierna i prawdziwa przyjaciółka, na której można polegać w każdej sytuacji.

Pochodzenie imienia Ewa

Ewa to imię pochodzenia hebrajskiego, od słów hajja (być) lub hawwa (wzięta od męża albo dająca życie). Według Biblii jest to imię pierwszej kobiety stworzonej z żebra Adama.

Jolinkaa and sabinka57 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Witam świątecznie
    Wróciliśmy od rodziców, teraz odpoczywamy, bo najedliśmy się jak bąki , a jutro jedziemy do córki...i znów jedzenie...ale m.in to urok świąt Mikołaj się ekstra sprawił, pogoda była taka, że po Wigilii w samych swetrach polecieliśmy na plac zabaw- siłownię spalić trochę kalorii...całe szczęście, że Boże Narodzenie jest raz w roku Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-swieta15_-www.e.gifhotel , w którym mieszkaliśmy jest naprzeciwko domu moich rodziców, więc jest super , nowiutki,bardzo gustownie urządzony, choć niewielki to bardzo przyjemny.

Krysiu swego czasu, gdy wyjeżdżaliśmy na święta, też robiliśmy sobie taką przed-wigilię , tylko że wieczorem poprzedniego dnia. Powiem Ci, że wspominam to jak najlepiej. Teraz tego już nie robimy, ale to bardzo fajny, sympatyczny zwyczaj

Reginko, Sabinko, macie rację, że nasz wirtualny świat przerodził się w jak najbardziej realny...aż czasem nie chce mi się wierzyć, że tak to się potoczyło

Jolinko, też mam nadzieję, że jeszcze długo będziemy się przyjaźnić ...i wirtualnie i realnie Psiaka masz cudnego
    Ja w tym roku od jednego Mikołaja dostałam iPhone, a od drugiego pasującą do niego obudowę na tylna ściankę , w którą jest wtopione zdjęcie Adelci gdy była szczeniaczkiem

Magda, na wystawie Muncha byłam w Paryżu , ale kompletnie nie znam się na malarstwie, choć bardzo je lubię. Wiem, że lubię Moneta i Van Gogha, w ogóle impresjonistów. Mam w domy=u na ścianach kilka ich reprodukcji .

Ewuś, podobnie jak Ty, szalałam świątecznie na siłownio- placu zabaw - było super i trochę mniej wyrzutów sumienia Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-prze-uwanie.gif

Natko, mam nadzieję, że super spędzasz czas z rodzinką

Kasiu, ciesze się, że z Teściem jest lepiej... propo's Waszej sytuacji, okazało się że u nas w tym roku kilka naszych rodzinnych rodzin było rozproszonych na święta- najmłodsza siostra mojego męża sama spędzała Wigilie, bo jej mąż musiał polecieć do Polski, bo zachorował, a dziś umarł jego ojciec, a ona w Wigilię pracowała, nikt nie przewidział, że taki będzie finał , druga siostra się rozchorowała i została w domu sama, a miała jechać do brata. Moja córka też bez nas. Ot życie ...trzeba mieć nadzieję, że w przyszłym roku tak się już nie poplącze czego wszystkim nam życzę .

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Witam i ja w końcu
    Ewuniu wszystkiego najlepszego z okazji imienin, spóźnione ale szczere życzenia, każda z nas w ten świąteczny czas jest trochę zaganiana i zakręcona więc wybacz, że jakoś mi umknelo
    My spędzamy święta po angielsku więc dzisiaj po śniadaniu, jeszcze w pidżamach było rozdawanie prezentów a było ich co niemiara, szczególnie dla Mai bo o to zadbaly też koleżanki córki no i cała rodzina, zresztą Maja jest super i zasługuje na to, żeby ją rozpieszczac
    Objedzona jestem strasznie, gotował mojy zięć aja stoję na zmywaku, ciężarna ma taryfę ulgowa bo to już końcówka...
    To by było na tyle bo piszę na tablecie i czasem coś mi nie wychodzi

Uprawnienia umieszczania postów