Strona 617 z 3048 PierwszyPierwszy ... 117 517 567 607 615 616 617 618 619 627 667 717 1117 1617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,161 do 6,170 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

wszystkie na A
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Wyprobowuje nowa klawiature, na razie nie wiem jak sie pisze a i e.Chyba bedzie bez ogonkow, bo jakos alt nie dziala jak na normalnej klawiaturze.Kupilam ja do tabletu, bo denerwuje mnie pisanie na tablecie.
    Agus to masz niezly sajgon w domu.Mnie dopadl len i przelozylam sprzatanie na jutro i odwrotnie do Reginki jutro bede robic to co mialam zrobic dzisiaj.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

pszaja.jpg

Dziewczynki, przepraszam, ale nie mogłam oprzeć

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, wróciłam późno, a moje czytanie utknęło na anielskim temacie . Nie wiem czy mogę go już zakończyć bo widzę tu jeszcze sporo związanych z nim dobrych fluidów (Ewciu, piękne to, co napisałaś do Buni). Niech więc sobie fruwają, a ja tylko zakończę swoją małą część – nie zapieram się empatii, dobrze jest pomagać i wspierać innych. Jeżeli mam taką możliwość to robię to chętnie, ale wiem że równie chętnie i często w większym wymiarze robi to każda z Was tutaj! Wobec tego, jeśli dostaję tyle cudownych i dobrych głasków (które są dla mnie ważne i sprawiają mi ogrom przyjemności) to chcę się nimi dzielić, bo – powiem to po ślonsku - wszystkim Wam pszaje, bo najzacniejsze z Was dziołchy
    kocinki.jpg

Jest co czytać, ale przełożę to chyba na jutro. Dzisiaj miałam bardzo zapełniony dzień i jestem zmęczona. Jutro w oczekiwaniu na kolędę, postaram się zmobilizować. A teraz już wszystkim życzę spokojnego wieczoru i kończąc po śląsku mówię – do zaś .

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Melduje sie z wieczornym...meldunkiem!
    Dzien mimo porannego wisielczego humoru minal mi dosc dobrze- udalo mi sie ladnie trzymac planu i malo grzeszyc.
    Mysle, ze jutro waga powinna byc suwaczkowa...ale raczej na spadek w stosunku do zeszlego tygodnia nie licze...

Nie mam za bardzo pomyslu na jutrzejsze menu...
    Moze by tak?...

s- parowka,kromka chleba proteinowego
    o- barszczyk czerwony
    p- kawa, wafel
    k- serek wiejski, rzodkiewka szczypiorek, kromka chleba proteinowego

Sabinko- dobrej drogi powrotnej do domciu! Czekamy na ciebie...tutaj gdzie zawsze!

Agnieszka w szafach siedzi, Jola z mezem randkuje, Natka klawiature testuje, Ewunia gosci przyjmuje, Reginka sluchajac powiesci z Endomondo wedruje, Krysiunia po slonsku kokietuje, Madzia w Polsce urlopowuje, Maniusia gotuje... a Zenia za oceanem cicho siedzi i Zawziete po 40-tce bojkotuje!

Maniusiu- czy to twoj blog kulinarny moze?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam, po wczorajszym dniu nie czuje kręgosłupa, słabo przez to spałam, ale za to zrobiłam najgorszą robotę. Dopije kawę i biorę się skończyć resztę Przez to całe zmieszanie, mam wysprzątane lepiej niż przed świętami Na szczęście szafę zreperował mąż, więc obyło się bez fachowca
    Waga spadła o 600 gramZawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-dobra-robota.gif
    A na dobry dzień zostawiam Wam kawę
    images.jpg

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam sobotnio!
    Pogadalam sobie juz dzisiaj troche z Agusia na fb i dowiedzialam sie, ze u niej duzo fajnego sniegu...
    Taaaaak...waga 75,9- czyli spadek w granicy bledu...100g... ledwo co widac czyli jakby zrobil siku!

Ale zrobilam sobie nowy suwaczek- zeby byc na bierzaco z forumowa moda...

Nie mam sily na jakies wielkie zmagania. Staram sie jesc o regularnych porach i bazowac na bialkach i tluszczach...
    Czuje sie przy tym dobrze, nie mam wzdec jak kiedys, na porcelance tez sie poprawilo z lekka... no a ze waga nie chce spadac?
    No coz... w tym celu trzeba by zejsc z kalorii-bo mysle ze na tych zdrowych tluszczach mam ich jednak sporo- wczoraj mialam naprzyklad salatke z pomidora, awokado, makreli i sera francuskiego. Na pewno nie bylo tych kalorii w niej malutko!

Dobrego dnia wszystkim zycze! Pa!

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

witaj Agnieszko ranny ptaszku
    ja też obudziłam się jak zawsze wcześnie, ale poleniuchowaliśmy do tej pory w łóżku. Sucharek pilarki szuka, trochę mnie to znudziło i po kolejnej postanowiłam, że wstaję i porobię trochę papierologi, bo 20 tuż tuż.
    Agnieszko dobrze mieć w domu mężczyznę, co ma dwie sprawne ręce i potrafi co nieco poprawić.
    Na mojego czeka rower i pedał do maszyny do szycia do naprawy, może się doczekam
    A co do imienia, u mnie w biurze co druga to Agnieszka a w młynie , w którym jestem księgową , jesteśmy 3 kobitki i zgadnijcie jak mają na imię moje koleżanki ( młyn to firma córka mojego zakładu pracy, więc prowadzę go w ramach obowiązków )

Kasiu, to nie mój blog, niestety nie mam takich talentów kulinarnych

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Cześć dziewczynki
    witam już z domku
    na razie jestem trochę niedospana ale spać już dłużej nie mogłam ( a bylam w domu o 3.30 w nocy )
    ale powiem wam, że na wycieraczce cichutko siedział sobie Zawziętas od Zeni - amerykański jakby nie było to może lepszy od tych jakie miałam do tej pory??? wpuściłam go oczywiście, pospał sobie a teraz pomalutku się budzi muszę postarać się z nim zaprzyjaźnić

Uprawnienia umieszczania postów