Strona 621 z 3048 PierwszyPierwszy ... 121 521 571 611 619 620 621 622 623 631 671 721 1121 1621 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,201 do 6,210 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witam w nowym tygodniu!
    Gammusiu- jak pieknie podalas dzis kawe! I w jakim fajnym towarzystwie!

Zgadzam sie z toba, ze WW przynosi efekty gdy trzyma sie ich zasad. Problem jednak robi sie gdy te zasady nam nie sluza...i wtedy zaczynamy je kwestionowac. Ja tak mam w kwestii zalecenia jedzenia niskotluszczowego- bo oni olej kaza odmierzac lyzeczka, maslo najlepiej zamienic na margaryne a nabial na taki z 0,2 gora 1,5 procent tluszczu. Moje jelita na tej diecie protestuja i odmawiaja wspolpracy... Glowa tez wtedy jest na nie...i robi sie cienko...
    Zauwazylam na ostatnim spotkaniu WW, gdy rozgorzala dyskusja, gdzie kupic serek Exquisa 0,1 procent, ze chyba jednak do tej grupy nie naleze. Dlatego ja ciagle zmieniam "pod siebie" ich zalecenia a wtedy sie niestety nie chudnie...

Na pocieszenie mam jednak jedzac tak jak jem- lepsze samopoczucie w brzuchu (bez wzdec i boli) i lepszy "poslizg" na porcelance.

Doszlam do wnisku ze dla mnie lepszym rozwiazaniem jest trzymac sie w tygodniu diety niskoweglowodanowej, w weekend lekko odpuszczac a w poniedzialki dodatkowo zaatakowac postem typu Mosleyowskiego.
    Musze tylko bardziej sie tego zamierzenia trzymac a "poluzowywanie" maksymalnie ograniczyc.

Dzis moj ciezki dzien - jak slusznie zauwazyla Krysia ale paradoksalnie latwiej mi taki dzien przetrzymac niz "byc grzeczna" gdy siedze przy zastawionym stole w weekend.

Krysiu- a moze lepiej byloby dla ciebie zaczac od tej Kekwickiej? Ja schudlam przez ten tydzien 1,5 kilograma- pol kilo mi wrocilo ale kilogram mam dzieki tej 5-dniowej dietce na minusie.

Dobrego dnia moje kochaniutkie! Gdzie wy dzisiaj z rana? Ewa, Aga...i reszta?

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

witajcie dziewczyny
    żeby mi się tak chcialo jak mi się nie chce to by dobrze było

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie
    Reginko – pamiętam, że dieta ww bardzo Ci kiedyś przysłużyła, ale z liczenia punktów odpadam, szukam czegoś maksymalnie prostego. Oglądałam dzisiaj rozmowę z dziewczyną, która jest po operacji żołądka (czasami żałuję, że się na taką nie zdecydowałam) – nie wiem, co może jeść, ale porcja nie może przekraczać wielkości szklanki. To chyba coś ala dieta garściowa.

Kasiu – czytałam już wcześniej o diecie Kekwickiej, jak się nad nią zastanawiałyście. Tylko, że nie mam woreczka i mogłabym sobie nią zaszkodzić. Ale dzięki. A jak sunia? Wprowadziłaś jej te pieluchy?

Jolinko – dobrze było poczytać historię waszego poznania się z mężem. To wcale nie takie oczywiste znaleźć swoją drugą połówkę i to jeszcze w tak młodym wieku, a do tego po latach mieć świadomość, że to był ten właściwy wybór. Dostałaś wspaniały dar na życie .

Agnieszko – pamiętam Twoją historię i mam nadzieję, że podczas naszego spotkania u Ciebie będzie czas na jej dokończenie. Pomyślałam, że tych trudnych historii jest wśród nas więcej. Mamy dosyć dużo zaufania do siebie, akceptujemy się, lubimy więc być może tych poruszonych tematów będzie jeszcze więcej.

Miłego dnia Zawziętaski

przytulaski.jpg

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    nie mam czasu bo walczę z Zawzietasem, próbuję trzymać go przy nodze ale jakoś niezbyt karny ten mój "pomocnik"
    nic to, oswoję go i będzie ok, innej opcji tym razem nie zakładam
    a tak na serio to zawsze musi minąć trochę czasu zanim się odnajdę na nowo w swoim domku
    ale jestem - trwam na posterunku i czytam was zawzięcie

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Zgadzam sie z toba, ze WW przynosi efekty gdy trzyma sie ich zasad. Problem jednak robi sie gdy te zasady nam nie sluza...i wtedy zaczynamy je kwestionowac. Ja tak mam w kwestii zalecenia jedzenia niskotluszczowego- bo oni olej kaza odmierzac lyzeczka, maslo najlepiej zamienic na margaryne a nabial na taki z 0,2 gora 1,5 procent tluszczu. Moje jelita na tej diecie protestuja i odmawiaja wspolpracy... Glowa tez wtedy jest na nie...i robi sie cienko...
    Zauwazylam na ostatnim spotkaniu WW, gdy rozgorzala dyskusja, gdzie kupic serek Exquisa 0,1 procent, ze chyba jednak do tej grupy nie naleze. Dlatego ja ciagle zmieniam "pod siebie" ich zalecenia a wtedy sie niestety nie chudnie...
    Kasiu...
    no tak niestety jest , ale dotyczy to nie tylko WW ... w zasadzie na kazdej diecie w tym oczywiscie i kekwickiej ,jesli trzymamy sie zasad jest ok... kiedy naciagamy cos "pod siebie" czesto nie chudniemy, dlatego diete nalezy tak do siebie dobrac, aby bez wielkich wyzeczen moc stosowac sie do jej zalecen i jak najmniej przy niej "manipulowac"...albo przynajmniej obserwowac czy nasze manipulowanie nie zatrzymuje procesu chudniecia...
    wprawdzie WW zaleca redukowac tluszcz, ale tez mowi, aby starac sie jesc smacznie, bo wtedy mamy wieksze prawdopodobienstwo wytrwania ...dlatego ja na WW jadlam normalne serki ,wolalam jesc mnbiej ale smacznie a te calkiem chude poprostu mi nie smakuja...podobnie smietana ... nie smakuja mi potrawy zabielane jogurtem, wiec wole uzyc smietany choc biore jej nieco mniej niz normalnie, to smakowo odpowiada mi bardziej...kiedy np do mizerii dla 3czy 4 osob wrzuce 2 lyzki smietany to na mnie przypadnie zaledwie 0,5 lyzki smietany czyli 0,5 p...

Krysiu...
    liczenie jest wbrew pozorom proste, ale jesli WW Cie nie pociaga, to masz caly wachlarz innych mozliwosci ... mnie do WW najbardziej chyba przekonalo to, ze moge jesc praktycznie wszystko, wiec moj zywiolowy sposob jedzenia ma swobodne pole do dzialania... pozatem owoce sa wrecz wskazane, warzywa jeszcze bardziej i te mozna jesc praktycznie bez ograniczen ... mozna ,ba nawet trzeba jesc mleko czy jego przetwory...bez wyrzutow sumienia mozna jadac ziemniaki czy makaron, dozwolone sa kawa, nawet z mlekiem czy cukrem, oczywiscie sa pewne ale... ale jak to sie mawia :cos za cos ...
    nie ma nic za darmo...
    operacyjne zmniejszanie zoladka, tez nie jest takim zlotym srodkiem ... znam dwie osoby ktore to przeszly... z poczatku pialy z zachwytu, teraz po czasie sa duzo bardziej powsciagliwe w zachwytach, bo juz wiedza, ze pomniejszono im zoladek ale psyche zostala i powoduje niezly zamet w glowie....

No wlasnie pustawo tu dzis... tyleczki poprzymarzaly czy ki czort ? ... ale zimnica dzis nawet u mnie ... rano bylo -5,5° ... dla tubylcow to koniec swiata i zima jak na Syberii , ale ja lubie taki mrozik... jeszcze troszke sniegu by sie przydalo
    Milego popoludnia wam zycze ...

Oj gdzie te czasy kiedymroz malowal na moich oknach takie piekne obrazki .... dzis dzieci takich cudow nie widuja

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

No jak to pusto Gammo?
    ja jestem
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Sabinko...
    wpadlas kiedyja plodzilam ...ciesze sie ze jestes
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczynki Jestem, tylko straszny leń mnie ogarnął i mam siłę tylko na lajkowanie
    images.jpg

ZeniaP_ jest nieaktywny Nowy na forum

Witam Panienki Zawzięte ☺

No i znów wypaść musiałam z obiegu, i to nie to nawet, że Zawziętas się zawieruszył, czy rozmowy o aniołkach mnie wystraszyły, tylko jak to normalnie bywa, życie zaczęło żyć mnie na bardziej przyspieszonych obrotach: sezon roboczy (a wtedy nie ma przeproś!). Aby do wiosny! ☺. Dziś śnieg sypie jakby co najmniej zima była. Według odgórnego planu ma nas przysypać 10-oma centymetrami na godzinę. Strach będzie jutro przez okno wyjrzeć. Dawno nie jeździłam w śniegu i po śniegu, muszę dziś zrobić próbę generalną. Bieda tu taka, że bez samochodu się nie da, autobusy jeżdżą bardzo rzadko, na piechotę też się nie da, bo nie dość, że odległości, to jeszcze chodników brak. No nic, do odważnych świat podobno należy, więc jakoś kulgać się będę.
    Trzymam kciuki za wasze powodzenia, pozdrawiam wszystkie. Zajrzę czasami ☺

Do potem ☺
    03/01/16 - 66,96
    13/02/16 - 64,92

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Uprawnienia umieszczania postów