Strona 625 z 3048 PierwszyPierwszy ... 125 525 575 615 623 624 625 626 627 635 675 725 1125 1625 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,241 do 6,250 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Przywieźli teraz wodę w beczkowozie! Hura! Od razu wszystkim lepiej. Wiadomość jest taka, że nie wiadomo kiedy uda im się naprawić rurę .

Reginko - bardzo mi przykro i pozwól, że trochę Cię dzisiaj przytulę.
    do.jpg

Oczywiście źle przeczytałam lata Twojej pracy – zamiast przed zrobiło mi się przez. A pytałam o te lata właśnie dlatego, że jakoś zupełnie nie potrafiłam Cię w tej księgowości umieścić, a już na pewno nie na tyle lat (Maniusiu, przepraszam – to w żaden sposób nie jest odniesienie do zawodu, tylko do osobowości Gammy). Jeżeli chodzi o tę modlitwę, to utkwiła mi w głowie tylko pierwsza część, więc nie jestem pewna czy ta druga też jest wymawiana. Trudno mi się teraz odnieść do tego, co napisałaś, bo to temat nie na pisanie, ale na dłuższą rozmowę.

Kasieńko – może się uda! Skoro wasza psinka już miała takie trudne okresy i wychodziła z nich, to dlaczego by nie teraz? Tym bardziej, że zaczęła jeść. Bardzo chcę być dobrej myśli i mocno trzymam za Was!

Sabinko – dziękuję za wsparcie. Mój zawziętas przykucnął sobie nieśmiało i dalej nie wiem czy tylko na chwilę, czy może jednak zostanie ze mną dłużej. Cieszę się, ze u Ciebie tez się powoli kręci. Linki, które podałaś bardzo mi się podobają. Oczywiście tak jak i Ty nie będę się trzymać rozpisek, ale na pewno jest się czym inspirować. Ostatnio zainspirowałam się tak chyba Okrasą (nie jestem całkiem pewna). Chodzi o pomysł, żeby bułkę w kotletach mielonych zastąpić fasolą. No i naszło mnie, zrobiłam. Nagotowałam tej fasoli tyle, ze wyszło pół na pół z mięsem. Dodałam wszelakich przypraw, obtoczyłam w płatkach owsianych i usmażyłam. Nie twierdzę, że to wszystkim smakuje, ale mnie i owszem .

Agnieszko – co Ty tak tam mieszasz w tych garach? Na pewno same smakowitości! Mam tylko nadzieję, że to mieszanie sprawia ci dużo przyjemności i jest miłą odskocznią od nawału pracy, który przed Tobą?

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Jolinko, dobrze, że się odezwałaś. Dopiero co pisałam i tak na końcu jeszcze się wahałam, czy już wołać czy jeszcze nie? Doszłam jednak do wniosku, że poczekam do jutra, a tu proszę . Czytam i widzę, że rzeczywiście goni Cię teraz ta robota. Trudno, czyli nie pozostaje nic innego, tylko tak jak przy Zeni - wyglądać. Za córcię oczywiście trzymam kciuki – przykro się czyta o tym, jak trudno teraz młodym z pracą .

Niepokoi mnie natomiast, gdzie się podziewa Ewa? Zajrzałam nawet na fb – widzę naszą Małgosię, ale Ewci nie. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku?

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam
    Może aromat świeżego espresso przyprowadzi do nas Ewunię

pobrane.jpg

A dziś życzenia dla wszystkich naszych Zawziętych Babć

nasza_babcia_umie_tyle_ze_uwierzyc_2014-01-20_10-16-58_middle.jpg

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

HELLO, DZIEŃ DOBRY
    jestem, jestem... i wszystko jest w porządku, ostatnio miałam trochę "smutasa", a co za tym idzie brak chęci i weny na pisanie.
    Ogólnie jest ok, liczę punkty (patrz suwaczek) wg mojej wagi w ubiegłym tygodniu ubyło mnie 1,5 kg, a wg WW 2,2 kg , byłam u lekarza, ale to wszystko napiszę jak przysiądę w weekend.
    Aguś dzięki za espresso
    Uciekam, bo już jestem spóźniona... pozdrawiam Was wszystkie
    Ostatnio edytowane przez evige ; 21-01-2016 o 06:54

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witajcie kochane!

Minela kolejna noc...ciut spokojniejsza od poprzedniej, ale rozmienilabym sie z prawda piszac, ze jest dobrze...
    Wczoraj rozmawialismy z mezem i postanowilismy, ze przeczekamy jeszcze jeden dzien... Srodek bolowy podaje co 4 godziny i wode do picia, jesc psinka znowu nie chce. Mysle, ze tylko ten zastrzyk od weta daje jej ciut energii. Pewnie jest z glukoza...nawet nie wiem...
    Jestem juz taka otepiala z tego wszystkiego...

W tym ferworze zapomnialam wam napisac, ze pisalam do Ewy na whatsaapa - Ewcia odpowiedziala, ze wszystko jet ok, akurat byla u lekarza...
    Jolus- za corcie bede trzymac kciuki. Bardzo bym chciala zeby jej sie udalo...

Krysiu, Sabinko trzymajcie dziewczynki Zawzietasa mocno, mocno...a za tydzien beda pierwsze wyniki.
    Ja tez pilnuje por posilkow i ilosci jedzonka- dzis rano zobaczylam po raz pierwszy 75,5 kg na wadze...ostatnio taka wage mialam w maju.

Dla wszystkich naszych babc przesylam moc calusow i gratulacji z okazji ich swieta! A dla Reginki specjalnie...

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Agnieszko...
    dziekuje za espresso i probe przywolania Ewy...wczoraj pisalam z nia krociutkona WA i dowiedzialam sie ze z zasadzie wszystko jest ok ,wybierala sie wlasnie do doktorki,ale tak po cichu czuje , ze jakis smuteczek ja chyba dopadl, bo to do niej nie podobne tak milczec... postaram sie trzymac reke n pulsie... zbyt mocno nie chce naciskac, bo kazdy ma prawo aby czasami zebrac mysli w samotnosci i niekoniecznie udzielac sie towarzysko,ale wiem,ze Ewa jest wyjatkowo wrazliwa dziewczyna, pelna serdecznosci i pokory wobec losu , wiec wierze, ze lada moment znow tu zawita i bedzie jak zawsze dawac nam pozytywna, ciepla energie...
    piekny wierszyk ... ale niestety juz dawno temu nie mam komu go powiedziec...babcie mialam dwie, jedna odeszla w roku 67, druga w 82 ... teraz sama wcielilam sie wrole babci i ciesze sie kiedy wnuki daja mi sygnaly ze jestem dla nich kims wyjatkowym ...

Jolinko ...
    no widze, ze tkwisz na calego roli babci ,ale trudno sie dziwic...kiedy moje wnuki potrzebuja babcinego wsparcia, tez lece bez chwili zastanowienia i nie licze godzin... ale sama zauwazam ze z roku na rok meczy mnie to juz coraz bardziej , wiec kombinuje, jak to wszystko zorganizowac aby oszczedzic sobie pracy ...Dokladnie jak piszesz po wyjsciu wnukow moja chatynka wyglada ja po przejsciu huraganu, wiec staram sie tak to wszystko organizowac, zebym mogla sie nimi opiekowac w ich domku...dzieki temu ,kiedy przychodzi ziec, albo corka, ja wkladam buty i wychodze, a moje mieszkanie nie wymaga odgruzowywania...corce to tez odpowiada, bo nie musi dzieciaczkow do mnie dostarczac, ani odemnie odbierac... a i latwiej jest mi kiedy wnuki maja swoje zabawki i swoje katy . u mnie coby nie powiedzial musze sporo improwizowac, aby sie nie nudzily i praktycznie musze miec oczy wokolo glowy... mieszkanie corki bardziej zabezpieczone jest przed niewyobrazalna dziecieca fantazja ...chocby zabezpieczenia szuflad i drzwiczek szafek kuchennych u mnie , ledwie sie odwroce a juz Marie wszedzie robi dokladna kontrole

Krysiu...
    milo, ze mnie tak przytulilas... tego nigdy nie za duzo... przytulanie daje sile i przywraca wiare w ludzka zyczliwosc ...dziekuje kochana ze zrobilas to w tym jednak dosc trudnym i smutnym dla mnie dniu...

Pozdrawiamwszystkie zawzietaski ispadamskrobac auto, bo mrozik mamy i bez skrobanki sie nie obejdzie ...

BUZIOLE WSZYSKIM NA DOBRY DZIEN ROZDAJE ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

A propo's WhatsAppa , wczoraj ściągnęłam aplikację...dziś będę na Was wypróbowywać czy działa mogę ????bo nie wszystkie aplikacje działają w plusie na iPhone, np. nie działają mi mmsy bo plus nie mam z applem podpisanej na nie umowy trochę to bieda, bo lubiłam do córki wysyłać różne głupoty .
    gamma56 lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Wszystkiego najlepszego wszystkim babciom
    Krysiu, katastrofa z tą wodą, przywieźli beczkę i uważają że problem załatwiony? ciekawie. A co do mojego zawodu, nie masz co przepraszać, nie lubie go , jestem ksiegową z przypadku, studiowałam fizykę, a życie poszło w innym kierunku
    Jakby wyszło tak jak miało być , byłabym nauczycielką
    Kasiu mam nadzieję że twoja psinka pozbiera sie i wyzdrowieje
    Joluś trzymam kciuki
    gamma56 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    zaraz wybywam z domku, włączam endomondo i maszeruję do szpitala bo wczoraj dowiedziałam się że moja "wspaniała" siostra znowu tam jest a potem jadę autobusem na basen, do szpitala mam dosyć daleko więc spacer tam plus aquaaerobik plus powrót na pieszo z basenu mi wystarczą
    ale w sumie po co ćwiczyć skoro można po prostu poleżeć trochę dłużej na kanapie
    gamma56 and krysiapysia like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, a czy Ty obchodzisz dziś imieniny? Bo ja jestem kwietniowa

Jeśli tak, to przyjmij ode mnie życzenia samych szczęśliwych, dobrych dni

1153.jpg
    gamma56 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów