Strona 650 z 3048 PierwszyPierwszy ... 150 550 600 640 648 649 650 651 652 660 700 750 1150 1650 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,491 do 6,500 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

I ja Jolu tez!

Gesendet von meinem SM-G350 mit Tapatalk
    Natka55 and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Trzymajcie sie dziewczynki! Jolinko- bede jutro z wami we wroclawiu myslami... a moja madzia znow na wyjezdzie...tym razem w Boleslawcu u drugich dziadkow...oj cos nie dane bylo wam sie spotkac...bo za dwa tygodnie wyjezdza juz z Polski...

Gesendet von meinem SM-G350 mit Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 31-01-2016 o 21:59

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko świetnie że tak Ci się udało, trzy dni to już coś, czyli jak widać dietka Ci pasuje.
    Krysiu mam książkę dr.Papa więc mogę pomóc jak będziesz potrzebować albo jak wolisz wyślę Ci książkę, mozesz mi ją oddać jak się spotkamy.Sabinka ma wypozyczoną,więc za jakiś czas musi ją oddać, nawiasem mówiąc Sabinko mam taki sam egzemplarz, z tego samego roku i w tej samej cenie
    Kasiu Twój M powinien Cię na rękach nosić.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko – wymyśliłam, że będę brała w słoiczku coś obiadowego (wprawdzie zimnego, ale trudno ) i starała się te pięć minut jednak wygospodarować. Wydaje mi się to bardziej realne, niż łapanie kilku przerw. Ale to oczywiście na razie moje gdybanie i zobaczę jak to wyjdzie w rzeczywistości. A co w książce jest napisane o piciu? Zorientowałam się, że nie bardzo jest zalecane picie w trakcie jedzenia. A zaraz po nim, lub tuż przed?

Natko – naprawdę mogłabyś mi pożyczyć tę książkę? Matko, jaka Ty jesteś kochana! Na wszelki wypadek zajrzę jednak najpierw do naszej biblioteki. Na razie zajmuje mnie temat picia. Ale może Sabinka już sobie o tym poczytała i mi napisze. A jaki jest tytuł tej książki?

Agnieszko, Kasiu – trzymam oczywiście kciuki za Wasze dietki!

Jolinko – a gdzie są te zdjęcia z Tobą i zawodnikami na fb?

Laugi – ależ z Ciebie jeszcze młodziutka i ładniutka kobietka! A z Tobą to pewnie Maksymilian? Reginko, chyba macie coś wspólnego

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu pić trzeba 1,5 do 2l napojów. Najlepiej woda z cytryną.Kawa czysta.lub z mlekiem 1 łyżeczka do śniadania obiadu i między posiłkami. Z cukrem tylko przy śniadaniu i obiedzie. Cappuccino, latte, kakao, mleko i napoje mleczne do obiadu, podobnie herbata owocowa, dozwolona też do śniadania.
    Herbaty ziołowe cały dzień, z cukrem tylko do śniadania i obiadu.Podobnie soki, cola, soki warzywne. Cola light cały dzień w ograniczonej ilości. Piwo bezalkoholowe i wino do obiadu i kolacji.Między posiłkami nie wolno. Uff...

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

i-love-coffee-6.jpg

Witam w poniedziałek
    Laugi, miło Cię zobaczyć, super kobitka jesteś

Jolinko, myślami jestem dziś przy Tobie.
    I ja poproszę dziś o trzymanie kciuków, odbieram ważne wyniki Kuby i jestem w ogromnym stresie
    Dobrego poniedziałku i całego tygodnia wszystkim życzę

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Dzień dobry wszystkim, Aga, Joluś myślami jestem z Wami

Miłego dnia !!!

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Agnieszko...
    dzieki za kawe... trzymamkciuki za wynik Kuby i wyprawe Jolinki ... jestem po nocce - na szczescie bylo bardzo spokojnie i spalam od 23 do 5 wiec teraz spokojnie moge pociagnac 4 godzinyu swojej babci i potem jeszcze 2 godziny u swego dziadka ... potem znow totalne bezrobocie do czwartku ... jednak ten pomysl o zmianiedni pracy u dziadka to byl strzal w dziesiatke ... teraz poza moja normalna praca czyli tych moich 6 nocek w miesiacu , pracuje tylko w poniedzialki i czwartki, a reszta dzien dziecka

Grazynko ...
    prawdziwa "krasawica" z Ciebie ... a moj Maxmiljan chyba nawet w podobnym wieku ... w grudniu skonczyl 7 lat ..

Sabinko...
    gratki ... tak trzymaj ...

Krysiu...
    Tobie powodzenia zycze

Milegodnia kobitki ...musze smigc, bo pogoda paskudna do jazdy a przedemna 24 km ....
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! I ja sie melduje na poniedzialkowym posterunku!
    Grazynko piekna fotka! I ty wygladasz przesympatycznie a widze, ze nosisz sie w moich kolorach! A synek jaki mlodziutki! Ja bym juz wnusia mogla miec w tym wieku -bo moj najstarszy dobiega trzydziestki prawie. Tak nawiasem mowiac -bardzo bym sobie zyczyla zeby wreszcie zalozyl rodzine a ja zebym mogla trzymac wnuczeta w ramionach. Wczoraj dzwonil i mowil, ze wybiera sie na jesien na urlop do Wietnamu i montuje teraz ekipe. Poznal jakas dziewczyne z Polski... moze i ona z nim pojedzie. Ten moj pierworodny to straszny wloczega...i musialby miec kobiete, ktora bedzie podzielac te jego podroznicza pasje. Alek zwiedzil z plecakiem juz cala Europe chyba...byl USA, w Chinach, Indiach, Maroku...i ciagle gdzies go ciagnie w swiat...
    Agniesiu- nie stresuj sie kochanie- wszystko bedzie dobrze!
    Trzymam kciuki za wyniki Kubusia ...no i oczywiscie jestem myslami z Jolinka i jej synkiem. Pewnie juz siedza w pociagu i mkna do Wroclawia...

Reginko- nie przepracowuj sie tylko dzisiaj za bardzo!
    Spokojnego dnia dla wszystkich! I dietetycznie grzecznego!

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A....i jeszcze cos...z przymruzeniem oka...

Uprawnienia umieszczania postów