Strona 699 z 3048 PierwszyPierwszy ... 199 599 649 689 697 698 699 700 701 709 749 799 1199 1699 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,981 do 6,990 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

dziewczyny--dostajecie 5+ z quizu za aktywnosc, wiedze i zainteresowanie.
    karnawal najslynniejszy jest w wenecji,ale ja chcialam was "naprowadzic" na rownie b.slynna zabawe karnawalowa w Viareggio.
    na lots-apie odezwe sie do wszystkich rzecz jasna, musze sobie tylko zrobic ladna fotke i przysiasc zeby wklepac numerki.

na szczescie konczy sie juz leniwa niedziela...
    caly dzien buszowalam w internecie czytajac artykuly na psychologia.net ,robiac programy do pracy,sluchajac w RDC dyskusji naukowo-filozoficznych min.na temat wykrytych ostatnio fal grawitacyjnych we wszechswiecie, potwierdzajacych teze Einsteina sprzed 100 lat,

-ktore, nie tyle co dopiero teraz dotarly do nas, ale dopiero teraz udalo sie je uchwycic,zauwazyc, odczytac, zidentyfikowac,dzieki genialnym detektorom -super precyzyjnym urzadzeniom ...czyli niech zyje inteligencja ,dociekliwosc i upartosc czlowieka
    zlapalismy " oddech wszechswiata" sprzed miliardow lat..czyli wszechswiat faluje..a my razem z nim .
    wszyscy razem jestesmy na(w) tych samych falach...jestesmy splatani---to juz moje, autorskie konkluzje.
    ale dzieki temu ....
    nie, nie, juz dalej filozofowac nie bede.
    niech czlowiek ciagle cos odkrywa i wyjasnia.....w koncu po to tutaj na tej planecie jestesmy.
    ja osobiscie nie lubie niedziel....
    Ostatnio edytowane przez kalahari ; 14-02-2016 o 22:07

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam was wieczornie!
    Nie udzielalam sie zbytnio w odgadywaniu zagadek bo mialam gosci na kolacyjce i najpierw trzeba bylo cos przygotowac a potem gosci zabawiac... Ale nie narzekam...bo to lubie i tyle!
    Madziu- a czemuz ty kochana nie lubisz niedziel? Toz to piekny dzien! taki w zwolnionym tempie, bogobojny i prorodzinny...

Grazynko piekne mialas Walentynki w takim razie! A aerobic kiedys bardzo lubilam, bo ja tez kocham tanczyc... tyle tylko ze teraz nozki juz nie te co kiedys...
    A tak w ogole...Kalahari kocha Italie a Kasia kocha roze!

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Kawy nieto ?????

zasiadlam poczytac a tu echo hula.....

to juz zapodaje ....

10404067_296395033887543_3275150869708358888_n.jpg

Milegodnia zawzietaski kochane i lagodnego startu w nowy tydzien ....
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

No tak ....
    Kasia od fejsa zacczyna ...

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Reginko wlasnie zasiadlam do czytania i tez sie przerazilam...ze nikogo tu z rana jeszcze nie bylo!

Dzieki za kawusie![link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ech...glowa mnie znowu boli...wzielam procha i czekam az zacznie dzialac...
    Lekarza mam zaplanowanego na srode dopiero...zeby sprawdzic co z tym cisnieniem...

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Ha! Ha! Tak mam ustawione w Ulubionych...najpierw fb , potem Zawziete, potem moj Pamietnik a potem Celownik!

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cześć dziewczynki, jak to miło kawkę przez kogoś innego zapodana wypić Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-jedzenie_i_picie6.gif
    Ja dopiero wstałam. Późno poszliśmy spać i znów spałam jak zabita
    Jeszcze tylko jedno zdanie o moim odchudzaniu i potem dam Wam z tym spokój- na jakiś czas oczywiście
    Wczoraj liczyłam kalorie. Skrupulatnie ze stronką którą Sabinka też zna. Wyszło mi, że zjadłam 1700, rozłożonych przez cały dzień po równo i dziś miałam na wadze 300 gram mniej niż wczoraj, ale nie było tam tyle węgli jak w Pape, choć były i one również. Były owoce, warzywa, lody, frytki!, orzechy,likier, ser, wędlina.Ale wszystko w rozsądnych ilościach. Nie czułam wielkiego brzucha po każdym posiłku. Dziś poczytam wszystko o ww to co mi podesłała Reginka z Natką i zobaczę co dalej. Na razie wagę schowałam pod szafę i wyjmę ją w sobote może...

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Ewa, do akcji wystartowałyśmy z tą samą wagą
    gamma56 and sabinka57 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Gammuś, a Ty w poprzedniej akcji jesteś dwa razy wyróżniona- gratki kochana https://www.jestemfit.pl/chce-schudn...ml#post3372457

Trzeba przewinąć do środka strony- tam jest całe zestawienie
    gamma56, sabinka57 and evige like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    wlasnie zasiadlam do czytania i tez sie przerazilam...ze nikogo tu z rana jeszcze nie bylo!
    No bo co niektórzy sobie przysnęli...może zaspali...a może kawy nie piją,tylko herbatkę
    Odkąd z cappucino zrezygnowałam,to od prawie 2 m-cy dla zdrowotności rano piję wielki kubol herbaty z miodem i cytryną.

Wczoraj poczytałam,polajkowałam i miałam chęć szczerą popisać,ale tak bardzo zaczęły mnie nogi boleć,tak rwać,że aż płakać mi się chciało.Nie dałam rady usiedzieć przy komputerze...w ogóle usiedzieć bez ruchu.No i co...po pół godzinie było wiadomo dlaczego tak bolą-za oknem lać zaczęło i do tej pory padaIm starsza jestem,tym większa ze mnie meteoropatka się robi.Teraz też nogi bolą,ale to nic w porównaniu z wieczorem.

Tak patrzę na zdjęcia Ewy,a tam u niej taka śnieżna zima,jakiej u nas nie było nawet przez kilka dni...no może poza górami.Teraz też ciepło i wiosennie.Wczoraj był cudowny dzień -plus 10 stopni i cieplutkie słoneczko -zrobiłam obchód ogródkaTęsknię już za tym grzebaniem w ziemi...już sobie w necie oglądam roślinkiWczoraj byliśmy z meżem na targu po kilka rzeczy,to wyciągałam szyję rozglądając się czy już z czymś stojąByła jedna Pani,u której w zeszłym roku kupowałam,ale wiadomo...teraz ma tylko nasiona.

Uprawnienia umieszczania postów