Strona 700 z 3048 PierwszyPierwszy ... 200 600 650 690 698 699 700 701 702 710 750 800 1200 1700 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,991 do 7,000 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Kolezanka u Jolinki na watku wpisala jej takie zdanie:

"...wybierz jedną metodę i tego się konsekwentnie trzymaj. zauważyłam, że kombinowanie co chwila inna dieta nie przynosi efektów."
    Tak.......i tego będę się trzymać.Ostatnio miałam taki dietetyczny mętlik w głowie...a już szczególnie po lekturze Waszych postów w temacie diety,gdzie zaczęłam się gubić.I czytałam w necie o tych różnych dietkowych wynalazkach.Nie powiem...miałam chęć nawet na jakąś dietę,a już szczególnie na taką,która dałaby choć na początku szybki efekt.Chyba jednak nie tędy droga,przynajmniej nie dla mnie.Wolę to swoje liczenie kalorii,wolę od czasu do czasu zjeść coś zakazanego mieszcząc się w limicie.Zostaje więc na mż z limitem 1500.Wiosna za pasem,zacznę się więcej ruszać,to powinno być lepiej.

Maria1968 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stuttgart

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Ech...glowa mnie znowu boli...wzielam procha i czekam az zacznie dzialac
    To chyba ta pogoda, ja dzis ledwo sie z lozka zwleklam. Nazbieralo sie u nas wielkich, czarnych chmur - tak mi na sniegowe wygladaja.
    Poczytalam Wasze wpisy, poogladalam zdjecia, wprawdzie narazie rozpoznaje tylko Kasie ale wszystkie jestescie pelne zycia kobitki.
    Ja wczoraj mialam dosc nerwowy dzien (po za jednym milym telefonem) i te nerwy sie jakos na poczatek tygodnia przeniosly.
    Z natury jestem dosc obowiazkowa ale dzisiaj musialam zajrzec do Was w czasie pracy i od razu zrobilo mi sie lepiej. Fajnie, ze jestescie, dziewczyny.
    Odchudzanie zaczyna sie w glowie a nie w kuchni.
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg
    https://www.jestemfit.pl/chce-schudn...a-dr-pape.html

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry

Gammo super kelnerkę zatrudniłaś rano do podania nam kawy
    a ja od rana walczę z moim laptopem - robi co chce i to niekoniecznie to co ja bym sobie życzyła...w ogóle go nie wyłączam bo boję się, że jak wyłączę to już nie włączę,dzisiaj już zdążyłam mieć problemy ze skypem, albo nie działał, albo uruchamiały się dwa na raz czyli w sumie żaden, a to się zawieszał a jak chciałam zrobić zdjęcie to w ogóle głupiał, potem Firefox się zawiesił, no po prostu istna kołomyja
    a tabletu nie lubię i korzystam tylko na obczyźnie

Wczoraj byliśmy nad morzem, wrzucę na fb fotki dla zainteresowanych a i wnusiami się pochwalę

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Mario, nie smuć sięimages (1).jpg wysyłam Ci optymistyczne fluidy

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Melduje sie po pracy, po obiedzie i po obowiazkach... teraz slodkie lenistwo do czwartku... alez mi sie to podoba...

Agnieszko...
    nie wiedzialm ze tabelka jakims podsumowaniem zamknieta, dzieki ze mi podpowiedzialas... zagladalamtez na stara stronke z tabelka, ale tam jakies banialuki teraz widnieja... mialabym cel 79 a startowalam z 65 z czyms ... totalna brednie, ...ale nie wazne...wazne ze wyszlo lepiej niz myslelam, i wielka w tym zasluga naszej Ewy... tak mi do glowy nawkladala, ze rzutem na tasme uzyskalam wynik -4,7 kg ...

Agniesszko...
    Tobie tez Ewa powinna tak nawkladac... twoj wielki blad to moze nie tyle to ze sie wazysz, ale ze zaraz wyciagasz wnioski, ze ta dieta na ciebie nie dziala... dobowe wahania wagi +- 500g sa czyms zupelnie normalnym ... wystepuja w zaleznosci od tego co jemy , ile pijemy, ile spimy ,co robimy itd i to nie tylko w czasie diety, ale u kazdego czlowieka TO NORMALNE ... kochana nie ma takiej opcji, ze dieta nie dziala... wprawdzie u niektorych dziala szybciej , u innych wolniej , ale napewno dziala... nie moge stwierdzic autorytatywnie, ile nalezyloby jesc i jak dlugo stosowac diete Pape zeby byly rezultaty, ale rezygnacja po tygodniu jest wielkim nieporozumieniem...mysle, ze zbyt pochopnie podejmujesz decyzje o przejsciu na jakas diete... to bardzo wazna decyzja i lepiej z nia poczekac niz podjac decyzje niewlasciwa ... przy dobprze diety co podkreslam z uporem maniaka, nalezy brac pod uwage swoje upodobania, mozliwosci, styl zycia , przyzwyczajenia i jeszcze kilkainnych aspektow... jesli chcemy schudna powiedzmy 4 czy 5 kg , tomozemy rzucic sie na jakakolwiek diete , bo te 2 czy 3 tygodnie mozna wiele wyrzeczen zniesc...ale jesli w gre wchodzi ok 15 kg czy jeszcze wiecej, to wiem ze musimy sie przyszykowac na dlugoterminowe zmagania... jesli wiec nie jest to cos co nie wymaga od nas specjalnych wyrzeczen,to mozna startowac, ale jesli dieta jest dla nas restrykcyjna z jakichkolwiek wzgledow, to lepiej sobie darowac bo napewno nie doprowadzi nas do niczgo dobrego ... ewentualnie zestresuje i zdemotywuje...

Mario i Grazynko...
    fotki prezentujemy na fejsie, wiec jesli macíe to fotki bedziecie tez mialy niezwlocznie...

Sabinko...
    moj laptopek tez ostatnio mi troche strajkuje, ale to juz "dziadzia" ma ponad 8lat i tylko patrzec jak wyzionie ducha ... jeszcze sprobuje podrzucic go bratu ziecia, bo chlopak grzebie sie w tym z namietnoscia,moze wiec uda mu sie reanimowac moje okno na swiat ...

Jolu ...
    dokladnie to samo twierdze... wybrac jedna droge i nie rozgladac sie na boki tylko robic swoje...efekt musi byc ...nie ma bata... ja tez czasami czytajac tu w szelkich "rewelacjach" mam ochote zaczac cos o czym tu sie aktualnie pisze, ale na szczescie szybko przychodzi opamietanie, bo jesli na WW nie wytrzymam , to cos innego zaczynac to jakby sie z motyka na ksiezyc zamierzac...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Gammuś, to wszystko prawda, być może pochopnie, ale nie zgodze się z tym, że po jednym dniu wahnięcia wagi. Kopiuję swoje zapiski ( od dwóch miesięcy prowadzę dokładny dziennik :

8.02- 76,6 kg
    9.02- 76,7 kg
    10.02- 76,8 kg
    11.02- 77,0 kg
    12.02- 77,2 kg
    13.02- 77,5 kg

Gammuś, jesteś pewna, że trwałabyś w takiej diecie ?.
    gamma56 lubi to.

Gammo masz rację - ja po kilku dniach szaleństwa jedzeniowego i solidnego wzrostu wagi wracam od dzisiaj na drogę cnoty i dalej jadę z dr Pape bo taki sposób jedzenia mi pasuje, zobaczę co będzie dalej, postaram się nie szaleć znowu z jedzeniem
    ale skoro Agnieszce to nie pasuje to szuka dziewczyna czegoś co jej podpasuje i będzie widziała efekty, u mnie były ale przyznaję bez bicia, że zawaliłam sprawę zupełnie
    co do laptopa to nie mam takiego fajnego fachowca jak ty, tzn mąż mojej piwnej koleżanki jest takim fachowcem ale pomaga niechętnie i komentuje "no przecież to trzeba coś tam coś tam" takim tonem, że po prostu nie chcę jego pomocy...
    miałam fajnego komputerowca ale coś jego telefon nie odpowiada, szkoda

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Kochane moje melduje sie popoludniowo... Niestety z niezbyt dobrymi wiesciami...

Bol glowy stal sie okolo 9 rano nie do zniesienia, do tego dolaczyly mdlosci, wiec nie czekajac dluzej -zaangazowalam moja druga polowe i malz zwiozl mnie do lekarza. Dostalam opiernicz i leki zbijajace cisnienie. Teraz po poludniu czuje sie ciut lepiej ale cisienie siedzi wysoko jak siedzialo...
    Mam skiwrowanie do kardiologa i zalecenie mierzenia trzy razy dziennie i zapisywania. Lekarka sprobuje mi dopasowac leki.
    Nie wiem czemu tak nagle to sie zrobilo az tak nieciekawie... Wczoraj wypilam kilka kieliszkow wodki...czyzby to to bylo powodem?
    Dostalam chorobowe na trzy dni i teraz przesypiam dzien...

Kasiu

Uprawnienia umieszczania postów