Strona 719 z 3048 PierwszyPierwszy ... 219 619 669 709 717 718 719 720 721 729 769 819 1219 1719 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,181 do 7,190 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Maria1968 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stuttgart

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Czesc Zawzietaski !
    Pogoda okropna, wieje i pada co chwile. Zainspirowana przez Kasie poszlam dzis rano poszukac wiosny. Znalazlam przebisniegi i inne zielone badyle wystajace z ziemii ( zonkile?) potem przyjrzalam sie krzakowi kolo smietnika i ze zdumieniem stwierdzilam, ze zakwitl na rozowo. No to wiosna idzie, wreszcie bo ja tak zimy nie lubie. I szczerze ale nie zlosliwie zazdroszcze naszej italienskiej kolezance tego sloneczka. Dziewczyna mojego syna to Wloszka, wprawdzie z Lombardii ale te 500 km to normalnie inny swiat.
    Evige - zyc i pracowac w Szwajcarii to bobozne zyczenie wielu ludzi, tez Niemcow. Wielu mlodych ludzi szczegolnie z poludnia Niemiec wyjezdza do Was. Moj syn tez sie zastanawia.
    Wczoraj wieczorem bylam sobie "poskakac" i wyprobowalam nowe urzadzenie, ktore wzmacnia miesnie wewnetrzne uda. To wzmocnienie objawilo sie dzisiaj rano w postaci zakwasow, normalnie na kibelku usiasc nie moglam. Zla bylam, chociaz trener mnie o tej mozliwosci poinformowal. Po co mnie te cholerne miesnie wewnetrzne, przeciez dzieci rodzic juz nie bede. Mam nadzieje, ze przejdzie ale to cholerstwo chyba omijac bede.
    Odchudzanie zaczyna sie w glowie a nie w kuchni.
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg
    https://www.jestemfit.pl/chce-schudn...a-dr-pape.html

Mieszka w
    Stuttgart

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    cierpliwosc to chyba najtrudniejszy wrunek do spelnienia...
    Niby oczywiste ale jakie to madre slowa. Nawet nie trzeba komentowac
    gamma56 and Agnieszka111 like this.
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg

Mieszka w
    Stuttgart

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Mario, dokładnie przeczytałam Twój wątek i Ty przecież też ratowałaś się dniami ryżowymi , to tylko dowodzi, że czasem nawet najukochańsza dieta wymaga jakiegoś nowego powietrza
    Agnieszko, czy istnieje najukochansza dieta ? W moim wypadku chyba nie, no chyba, ze istnieje sposob odzywiania skladajacy sie z frytek z majonezem, tlustego sera, bialego pieczywa i wina (wszystko uwielbiam
    Ja wybralam Pape bo szukalam mniejszego zla i zasady pasowaly do mojego trybu zycia i moze dlatego latwiej mi poszlo. Pisalam czesto na moim watku o problemach z kolacjami. I tak jest do dzisiaj bo jak przyjde z pracy to musze dooope spiac i pokroic salatke albo udusic warzywa a o lie latwiej jest zrobic kanapki albo kupic sobie kebaba po drodze.

Jeszcze chcialam odniesc sie do Twojej pracy. Wprawdzie pedagogiem nie jestem ale posiadam 3 sztuki w najblizszej rodzinie plus doswiadczenie matki dzieci, ktore przeszly przez rozne systemy oswiaty. I moge stwierdzic z cala odpowiedzialnoscia : nauczycielskiej pracy nie da zmierzyc !
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witam niedzielnie

Reginko – gdybyś miała tylko słomiany zapał, to na pewno nie doszłabyś taki kawał drogi (szczególnie, że akurat taka forma ruchu Ci nie odpowiada) i nie trzymałabyś się dietki. Myślę, że trochę się nie docenisz?

Kasiu – a to się zdziwiłam, bo myślałam, że Ty na ww jesteś . A tu się okazuje, ze tylko chodzisz na ich spotkania. No ale w takim razie będę się tym bardziej przyglądała, jak Ci idzie ta mieszanka z Pape.
    A córcia, jak rozumiem, skończyła już etap Wrocławia i wraca na swoją uczelnię? Ale nie odpowiedziałaś, jakie ma refleksje po pobycie w Pl?

Ewciu – właśnie nie wiem, jak może być z tymi biletami. Ostatnio byłam w Krakowie w sierpniu, kiedy przyjechała moja siostrzenica ze Stanów. I wiem, że zamawiała te bilety dużo wcześniej, bo tak jej zasugerowali. No ale też było to lato, więc może dlatego?

Sabinko – chodź tu już proszę do nas!

Jolinko – i Ty!

Kalahari – a ten śnieg to w ogóle był tam u was? W jakim sensie interesuje Cię czas?

Natko – Kasi chodziło chyba o jakieś rozmowy przez laptop na zasadzie skypa.

Mario – wygląda na to, że jesteś chyba w podobnej strefie klimatycznej, co my tutaj w Pl?

No nic, najwyższa pora ruszyć się. Miłej niedzieli
    Laugizorli and gamma56 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dziewczynki, w tych rozmowach video na fb nie ma nic dziwnego gdy otworzycie na fb ikonkę wiadomości do osoby z którą chcecie rozmawiać, tam u góry będziecie miały kamerkę , klikacie w nią i juz można rozmawiać i się widzieć...tylko, nie wiem...hm, trzeba by było piżamę zdjąć i oko umalować

ja akurat mam coś z kamerą, że widze rozmówcę, a on mnie nie
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 21-02-2016 o 11:57

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko z tego co ja się orientuję to taka opcja jest na messengerze fb

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
    Laugizorli and gamma56 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

nie wiem Natuś, bo u mnie jest to kompatybilne i nie wiem, kiedy uruchamia mi się messendżer gdy gadam przez fb
    gamma56 lubi to.

Mieszka w
    Stuttgart

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Mario – wygląda na to, że jesteś chyba w podobnej strefie klimatycznej, co my tutaj w Pl?
    Na dzien dzisiejszy to pewnie tak ale ogolnie to chyba troche cieplejszej bo jednak tutaj wino rosnie. Chociaz teraz to ciezko powiedziec, wszystko sie pokielbasilo
    gamma56 lubi to.
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Na laptopie chyba nie ma różnicy na telefonie musisz mieć zainstalowaną aplikację messengera

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
    gamma56 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

no w telefonie to wiem , ale ja gadam głównie przez laptopa, bo nie lubie pisać w tel
    gamma56 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów