Strona 783 z 3048 PierwszyPierwszy ... 283 683 733 773 781 782 783 784 785 793 833 883 1283 1783 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,821 do 7,830 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

witaj Krysiu
    ja akurat piję kompocik z obiadu

Awatar Rene65
    Rene65 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilkowice

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    i zamiast w nocy do chlopa sie przytualac
    Chciałabym, chciała.......................... ale strasznie chrapie...........chodzi z kurami spać i z kurami wstaje, ja odwrotnie. Tyleś my się natulili, że na razie odpoczynek.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu – kompocik też może być

Właśnie zadzwoniła koleżanka – złamała na spacerze kolano. Jest mi przykro podwójnie – za nią, bo nie tylko cierpi, ale też zostaje wyłączona na jakiś czas z aktywności, a więc i z finansów, których naprawdę bardzo potrzebuje. Sprawa dotyka też pośrednio mnie, ponieważ w poniedziałki prowadzę z nią trudne grupy, więc będzie się jutro działo .

Sabinko – ależ ta Frania urosła . Jest śliczna – naprawdę! Nawet już nie powtarzam, że jest podobna do Ciebie, bo pisałam o tym już wcześniej, a dziewczyny tylko potwierdzają. A czuprynka jak widzę, pozostał bujna . Mam nadzieję, że takie piękne włoski już jej zostaną. Gratuluję spadku. Ciekawa sprawa z tym mięsem i chyba warto za tym iść. Według najnowszej tabeli naprawdę nie potrzebujemy dużo mięsa, a już na pewno nie codziennie.

Agnieszko – tak Ci ładnie szło wagowo na tej dietce. Naprawdę myślisz, że to ona Ci szkodzi? Szkoda by było. Czyli z tego wynika, że to węglowodany Ci nie służą? A może trzeba dać skórze czas na to, żeby się przestawiła? Albo sprawdź co to w ogóle za wypryski? Nie zdążyłam Ci jeszcze pogratulować zięcia - naprawdę możesz być z nich wszystkich bardzo dumna!

Natko – hura! Przepraszam, ale cieszę się, że jest jednak nadzieja na Twój przyjazd do Krakowa!
    Przykro jednak czytać o tym co się dzieje w firmie Twojego M. To już tak długo trwa, więc podejrzewam, że kiepsko działa na jego psychikę. Jak dobrze, że w tym wszystkim ma takie wsparcie w Tobie.
    Ciekawa jestem, jak Ci pójdzie na NH. Ja byłam niestety tylko na jednej wizycie, więc doświadczenie mam żadne.

Ewciu – ja tu się cieszę, że Małgosia wybiera się do Krakowa, a przecież nie ma wieści od Ciebie. Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło, ale napisz proszę coś więcej?

Kasieńko – gratki za spadek! Bardzo mi pasują te zodiakalne siostrzyczki . Nie jest to może najlepszy znak na te czasy, ale co sobie poprzeżywamy to nasze!
    Smutne to, co piszesz o swoim problemie. Aż trudno zrozumieć, że lekarze nie potrafią sobie z tym poradzić. A nie myślałaś, żeby jeszcze zasięgnąć porady w Pl? Może to dziwna rada, ale naprawdę u nas jest sporo dobrych fachowców. Nie wiem, jak Ci się udaje funkcjonować z tym wszystkim na co dzień, jesteś naprawdę bardzo dzielna. Przytulam .
    Zastanawiałam się nad tą legendą – dlaczego praprababka miałaby przeklinać kobiety? Niestety czy stety tak to nie działa. Bo jak sama wiesz, to wzorce wyniesione z domu mają duży wpływ na nasze wybory życiowe. I to jest często właśnie to pokoleniowe fatum.

Rene – „historia lubi się powtarzać”. To tak a propos tematu (legendy rodzinnej), który poruszyła Kasia. Ale u was wygląda na to, że kobiety są silne a zakończenia optymistyczne (chociaż trzeba na nie trochę poczekać) , co już samo w sobie napawa nadzieją.

Reginko – to prawda, że 20-30 lat temu nie było tyle możliwości kontaktu z tymi, którzy wyjechali (niestety), ale też trzeba przyznać, że o wiele mniej młodych wyjeżdżało. Fajne te jajeczka, chociaż przyznam, że nie znam tego zwyczaju. Cieszy mnie to, co napisałaś o swoim „mokrym” problemie. Tak trochę myślałam, że to może być sprawa psychiki. Pytanie, co teraz z tym zrobisz?

Jolinko – potwierdzam, że szkoda czasu na złe emocje. To już było i nie warto do tego wracać. Teraz są mecze i Twoje relacje z nich. Bardzo lubię je czytać, bo jest w nich prawdziwa radość i coś takiego niewinnego. Chciałabym Cię Jolu zatrzymać przy tych chwilach.

Maniusiu – też mam nadzieję, że córci uda się dostać na ten staż. Dobrze, że ma w Tobie takie wsparcie.

Kalahari – czekam na następne obrazowe zagadki. Szkoda tylko, że tak mało tu teraz Twoich barwnych opisów. A zdjęcie ładne .

Mario Laugi Zeniu

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
    Rene65, gamma56 and sabinka57 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

No wróciłam do domku i powiem wam, że nie było u mnie dzisiaj dietetycznie, oj nie było
    jedzonko w chińskiej knajpce bardzo dobre ale niedietetycznie to było dopiero na imieninach, solenizantka piecze pyyyyyszne ciasta

a wnusie to obie mam śliczne - oczywiście po babci Sabince ha ha
    Rene65, gamma56 and krysiapysia like this.

Awatar Rene65
    Mieszka w
    Wilkowice

krysiapysia
    gamma56, krysiapysia and sabinka57 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Ta powyzsza fotka to pierwsze proby fotograficzne nowa komorka...
    Fajny ten moj prezent!
    Witam was wieczornie dziewczynki...
    Krysiunia- fajnie, ze dzien mialas mily ...wlasnie taki powinien byc dzien urodzin
    Ja tez dzisiaj nie moge narzekac... u siebie w pamietniku wrzucilam dokumentujaca to fotke!

Awatar Rene65
    Mieszka w
    Wilkowice

[QUOTE=kasiaogrodniczka;3384609]

Kasiu, zniewalasz mnie. Jak dla mnie to za dużo. Ale piękne Czy to twoje hobby ?

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sabinko- wnusia miodna! A te czarne wloski cudne!
    gamma56 and sabinka57 like this.

Awatar Rene65
    Mieszka w
    Wilkowice

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    że kobiety są silne a zakończenia optymistyczne (
    No, właśnie, nie może być inaczej.

Uprawnienia umieszczania postów