Strona 795 z 3048 PierwszyPierwszy ... 295 695 745 785 793 794 795 796 797 805 845 895 1295 1795 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,941 do 7,950 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Magda, nawet nie wiedziałam, że Pasja życia jest sfilmowana ??? Muszę pogrzebać w necie, może jeszcze gdzieś znajdę. Czytałam dziś do 2 w nocy
    sabinka57 lubi to.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Agnieszko...
    dzieki za usmiechnieta kawe... dobrze mi zrobi przed praca, bo obudzilamsie o 4.30 i nie dalo sie wiecej zasnac...maslalam jak ludzie potrafia na "jeszcze 5 miniut" zasnac. ja nie tylko na piec minut nie potrafie, ale nawet kiedy jest jeszcze sporo czasu do budzika to juz zasnac nie moge bo "zaraz musze wstawac"...

Sabinko...
    wazne ze nie zawalasz diety na calym froncie ... mniejsze lub wieksze wpadki zdarzajasie nam wszystkim.wazne ze calkiem nie odpuszczasz i walczysz... ja zreszta mam podobnie. niby dietkuje , ale czesto sie potykam.... wazne ze tendencja spadkowa sie utrzymuje i nawet jesli ubywa mnie po troszeczke, to i tak sie ciesze. tym bardziej , ze wyniki poprawily sie wyraznie i z doswiadczenia wiem,ze to za sprawa utraty wagi... czyli .... karawana idzie dalej

Dzis wybieram sie w "teren" po biala kielbase ...mam ok 30 km od siebie duzy zaklad wedliniarski,ktory sprzedaje swoje wyroby w sklepie zakladowym i sprzedaja tez polskie wyroby wedliniarskie i to naprawde dobrej jakosci ...w zyciu nie jadlam tak smaczej bialej..a Wielkanoc bez bialej nie bylaby Wielkanoca , wiec smigam dzis i zaopatrze cala rodzine...
    Milego dnia wszystkim zycze ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam w czwartkowy poranek!
    Po wczorajszym masazu spalam bardzo dobrze, obudzilam sie dopiero po szostej co dla mnie jest ostatnimi czasy niebywale!

Witaj kawkowa Agusiu!Czytanie w nocy ksiazek nie wchodzi u mnie w gre...jestem po kilku kartkach nieprzytomna i gasze swiatlo.
    Generalnie czytam teraz wlasciwie tylko prase przed spaniem...jakos tak mnie teraz do ksiazek mniej ciagnie.

Dzis robie sobie znowu dzien wolny od szkoly. Powoli finalizuje moje badania i ide omowic do lekarza ogolnego wyniki. Mam tez termin u ortopedy bo chce poprosic o skierowanie na te naswietlenia stopy.
    Jestem z siebie zadowolona, ze konkretnie udalo mi sie w tym miesiacu tyle w kwestii dbania o zdrowie zalatwic.
    Lekarz neurolog przepisal mi 12 zabiegow akupuktury bo mam znowu zmiany w odcinku szyjnym kregoslupa i tutaj przypuszcza powod mych czestych boli glowy. Jak jeszcze dojda do tego te naswietlania stop to bede musiala niestety caly kwiecien zaraz po szkole biegac na te zabiegi. Ale nie narzekam- bo w koncu to dla mego dobra.

W szkole powoli koniec pierwszego etapu- poniewaz juz zapadly decyzje co do dalszej drogi, wypuscilam z siebie powietrze i troche tam odcinam kupony.
    Grazynko- czy to twoje pytanie dotyczylo wlasnie tego tematu?
    Obiecalam ci bowiem kiedys , ze opisze te szkole i jakos sie tak do tego zbieram jak sojka za morze...
    Ta szkola gdzie jestem...to wlasciwie jeszcze nie szkola. To etap przygotowawczy do szkoly wlasciwej. Jest nas tam 15 osob-wiekszosc w srednim wieku i wszyscy po dlugotrwalym (nawet kilkuletnim!) siedzeniu na chorobowym. Niektorzy z powodow psychicznych, niektorzy po operacjach kregoslupa itp. Za "mlodzi" i za "zdrowi" na rente, za chorzy zeby wrocic do swego poprzedniego zawodu.
    Nasze zajecia to oprocz tych grupowych odswiezajacych wiedze matematyczna, z niemieckiego czy z programow komputerowych (word, excel) to glownie zajecia indywidualne- zadania do wykonania przy pomocy internetu.
    Ale glowny nacisk to nie to co dotyczy wiedzy merytorycznej a raczej psychologicznej- wzmocnienia poczucia wlasnej wartosci i umiejetnosci tzw kompetencji socjalnych.
    Wczoraj np- robilam moje drzewo zycia- na nim umieszczalam zdarzenia i ludzi, ktorzy przyczynily sie do mego "wzrostu".
    Kiedys moze je sfotografuje i wam pokaze. Miedzy innymi znalazly sie na nim np moja babcia, ktora kochala mnie miloscia bezwarunkowa i cokolwiek bym nie zrobila ...bylam przez nia usprawiedliwiona- czy tez moja grupa harcerzy-przyjaciol z ktorymi zdobywalam sprawnosci np "Trzy piora"- czy ktoras z was wie co to za sprawnosc?

Jestem szczesliwa, ze dobry los sprawil- po tych ciezkich doswiadczeniach ostatnich kilku lat z utrata zdrowia i miejsca pracy-
    ze taraz mam mozliwosc i czas na takie zajrzenie w glab siebie, swej duszy, swych podstaw ale i swych pragnien dotyczacych przyszlosci.
    gamma56 and sabinka57 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Nie wiem czy mogę napisać ...ale ja wiem co to za sprawność - jestem stara harcerką

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Byłam harcerką........ale w liceum.....obowiązkowo

Nie znam tej sprawności,ale od czego wujek Google

Trzy pióra – jedna ze sprawności harcerskich, należąca do grupy sprawności puszczańskich, a jednocześnie wyrabiających siłę ducha. Jest sprawnością mistrzowską w ZHP i trzygwiazdkową w ZHR, zdobywaną przez , wyłącznie na obozie letnim.

Sprawność "Trzy Pióra"

• 1. Przez jedną dobę zachowuje milczenie
    • 2. Przez jedną dobę nie je nic albo odżywia się posiłkiem leśnym
    • 3. Przez jedną dobę ukrywa się tak, by przez nikogo nie być widzianym
    Ostatnio edytowane przez Jolinkaa ; 17-03-2016 o 08:58

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Tak jest Jolinko! Jak można się domyślić - najtrudniejszy dla mnie był dzień. ..milczenia!
    Jolinkaa and gamma56 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Jolinko wczoraj cieszyłam się ze słonka a dzisiaj u mnie słonka niet ale skoro u ciebie jest to może i u mnie się pokaże????
    Agnieszko wypiłam kawę za cudowny dzień - może będzie???
    Jolinkaa and gamma56 like this.

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

To więc Kasiu następny etap twego życia i to w tak dobrym kierunku!!! Wiesz to wspaniałe,że niektórzy mają możliwość nowych realizacji. Ja już to pisałam , ale powtórzę, los na naszej drodze stawia przeszkody, które często są bardzo niesprawiedliwe i bolesne, ale to właśnie dzięki nim mamy często możliwość lepszą poznania i docenienia siebie w tak trudnych warunkach. Wiele ludzi znajduje w sobie pokłady energii , o których nie miał nigdy pojęcia. Oczywiście jest jeszcze ta druga droga, zmarnowania sobie życia na użalaniu się na swoim losem . Chciałabym podać przykład , ale nie powiem dosłownie. Nie dawno widziałam zdjęcie młodego człowieka bardzo schorowanego, ale w jego oczach było tyle dobroci i miłości ,że te zdjęcie bardzo wzruszało. I o to chodzi!!! Mamy takie życie jakie mamy, ale mamy i nie zmarnujmy go. Kasiu poznałam Ciebie już na tyle, że nie tylko ty wiele zyskasz dzięki twojej nowej edukacji ale wszyscy co będą mieli szczęście z Tobą się spotkać w przyszłej nauce , a potem w pracy.marzenia.jpg

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Dziewczyny tak na dobry humor ( przynajmniej w moim stylu)dowcio.jpg

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Laugizorli no widzisz - a ja całe życie zastanawiałam się dlaczego tak źle wychodzę na zdjęciach

Uprawnienia umieszczania postów