Strona 811 z 3048 PierwszyPierwszy ... 311 711 761 801 809 810 811 812 813 821 861 911 1311 1811 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,101 do 8,110 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

hej Zawziętaski
    u mnie święta w tym roku mało odświętne
    nie zdążyłam wysprzątać, sprzątanie będzie takie zwykłe jak co tydzień, z zakupami też nie szaleję, na niedzielę muszę podszykować , kupić torta i upiec ciasto i obiad lepsiejszy bo sucharek ma urodzimy , szczególne bo 40-te
    a poza tym stwierdziłam, że nie będe się zabijać tylko z powodu tego że święta

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Maniusiu, to tak jak u mnie, trudno, raz będzie inaczej
    gamma56 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Hej dziewczyny, ponieważ u mnie pada w tej chwili i nie poszłam na spacer poćwiczyłam dokładnie 16 minut z laptopem, te ostatnie ćwiczenia które wrzuciła Gamma - powiem wam, że super, podobają mi się, tym bardziej, że jest ich więcej z tym samym prowadzącym, są to niby ćwiczenia w marszu dla osób z większą wagą ale powiem wam, że się zmęczyłam po tych 16 minutach bo tyle trwa filmik ale na pewno powtórzę to nie raz
    polecam i dzięki Gammo
    krysiapysia and evige like this.

Ewo jakie piękne jajeczka, każde podpisane, super
    evige lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Faktycznie sliczne te jajeczka Ewuniu! Super! Policzylam je -jest nas tutaj w miare regularnie piszacych 13 Zawzietasek? Nie- 14! Zobacz- chyba jeszcze Zeni brakuje!
    Maniusiu- ja tez robie wszystko inaczej niz kiedys- bez tego zaciecia i zawziecia. Bez padania na nos ze zmeczenia!
    Porzadki- tak...ale tylko na tyle zebysmy sie dobrze czuli w domu- bez wariowania. Sprzatnelam balkon-zeby mozna bylo na nim z przyjemnoscia usiac, okno w kuchi, i okno balkonowe. Pozostale zrobie juz w kwietniu jak bede wiecej w domu w tygodniu.

Sabinko- co do mego kursu to nie tak jak zrozumialas. Ten etap 6miesieczny bede odbywac w tym miejscu gdzie teraz jestem tylko dwa pietra wyzej i z nowa grupa ludzi. Ale dojazd mam taki sam- czyli okolo pol godziny (troche rowerem a troche autobusem).
    Ta szkola poza Frankfurtem i starania o akademik to dopiero od pazdziernika bedzie.
    Co do urlopu- to mam "ferie"- tydzien w maju i dwa tygodnie na przelomie lipca i sierpnia.
    Dlatego na nasze spotkanie przylece tylko na weekend.

Jolinko- przytulam ciebie i twoja Agusie... Kurcze! By ich ges kopla! Ale moze faktycznie jak Sabinka napisala podniosa jej wynagrodzenie i bedzie mogla tam zostac?
    krysiapysia and evige like this.

Awatar evige
    Mieszka w
    Suisse

No coś mi nie grało. Juz dorabiam Zenię, dziękuję Kasiu

ewa

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Ewa...
    jak milo siorbnac Twojej kawy ale musze przylaczyc sie do L i naCiebie powarczec.... kobieto odpocznij !!! oszukujac Lucjena robiac cos cichaczem, oszukujesz sama siebie ... tak duzo ostatnio pracowalas, tak bardzo sie meczylas... badz teraz smumienna w odpoczywaniu ..
    to naprawde wyjdzie Ci na dobre.... piszesz, ze szwajcarzy traktuja Wielkanoc jak dlugi weekend, ale ja czesto zastanawiam sie nad nasza rodzima tradycja, ktora bardzo kloci sie z glebokoa religijnoscia jaka deklaruje znaczna czesc rodakow... Czas przed Wielkanoca, powinien byc czasem na religine przezywanie Smierci i Zmartwychwstania Jezusa a tymczasem nasze rodzime tradycje swiateczne ten okres sprowadzily do roli generalnych porzadkow, szalonych zakupow, wymyslnych zdecydowanie zbyt obfitych poczynan kulinarnych .naprawde znam niewiele osob , ktore w tym czasie znajduja czas na pojscie do kosciola, czy na rozmyslania o znaczeniu Zmartwychwstania... usiadzkochana spokojnie kolo swego Lucusia i pociesz sie tym , ze mozecie byc razem, ze macie siebie , a to wazniejsze niz pare kropli wody na kafelkach w lazience....

Sabinko...
    ruszalam sie juz tez przy tym liku, ktory tu wrzucilam, i wiem , ze te cwiczenia sa odpowiednie dla ludzi z duza nadwaga... owszem na poczatku moga meczyc, ale to jet kwestia kondycji ,w miare jej poprawy cwiczenia coraz mniej mecza i sprawiaja coraz wieksza frajde... pozatem pozwalaja cwiczyc duzo wieksze partie miesni niz chodzenie jakie obecnie uskuteczniam ... jak narazie to wlsnie taka forma aktywnosci zaprzata moja uwage ... zobaczymy jak to sie sprawdzi w realu... do "Slupska" mam juz 6km wiec jestem juz na przedmiesciach i jutro , a jak pogoda dopisze to i dzisiaj ,bede swiecic zwyciestwo nad swoijm slomianym zapalem... ale za to w kwestii djety dalam ciala... jutro bede czerwona ze wstydu, ale nikt n mi nie kazal bez opamietania zazerac sie slodyczami ... a najgorsze jest , ze jeszcze mam ukryteduze opakowanie Merci i az mnie lapy swedza zeby sie do niego dobrac... mysle ze to wina tego, ze ostatnio mocno ograniczylam wegle, a slodycze calkiem odstawilam.... jednak takie drastyczne kroki w moim przypadku prowadza do porazki ....

Kasiu...
    bardzo sie ciesze, z tych jakze radosnych wiesci ... widzisz ,tak jak mowilysmy ... wszystko mija...nawet najdluzsza zmija... kochana teraz nic nie stoi na przeszkodzie abys w rodzinnym gronie i wyjatkowo radosnie spedzila nadchodzace Swieta ..

Maniusiu...
    bardzo zdrowe podejscie ... nie warto sie zabijac ....lepiej skromnie, ale na luzie spedzic te dni ...
    Sucharkowi serdecznie zyczenia urodzinowe wraz z dedykacja
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Krysiu..
    no i co ze poznawo? Na dobra herbatke z kolezanka kazda pora jest dobra... co do tancow, to na poczatek to chyba zbyr hardkorowo by bylo... zamierzam ruszac sie w domku przy laptopie ... zobaczymy jak to mnie wciagnie, bo narazie checi sa, ale musze popracowac na konsekwencja i wytrwaloscia... w dietowaniu chwilowo upadlam nisko , ale wierze , ze predko sie podniose i pozbieram, choc nastapi to dopiero po swietach, bo jestem w koncu realistka i nie bede sie wybierac z motyka na ksiazyc... nie porywam sie nac co z gory skazane jest na porazke...

Zycze wszystkim maglareczkom w Dniu Meki Panskiej chwil wyciszenia i skupienia ....
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar evige
    Mieszka w
    Suisse

Wszystkiego najlepszego , zdrowych, spokojnych, rodzinnych jednym słowem cudownych Świąt Wam życzę !!!

stylowi_pl_design_43022529.jpg

Awatar evige
    Mieszka w
    Suisse

ojej Bunia, masz rację, ale widzisz tak już mamy, Ty fajnie, bo już posprzątałaś, jaja wiszą, możesz spacerować z pieskiem, ale nie, nie będę się przejmować, teraz właśnie leżałam po obiedzie i brak jajka Zeni zgonił mnie z kanapy, zaraz wybieramy się do Mamy, może po drodze coś poćwiczę jazdę ? buziaki
    gamma56, Natka55 and sabinka57 like this.

wesolych-swiat.jpg

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych oraz zdrowych!

Uprawnienia umieszczania postów