Strona 82 z 3048 PierwszyPierwszy ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 582 1082 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Sabinko – już pewnie jesteś po koncercie i cała w skowronkach? Co do kolana - waga z całą pewnością ma wpływ na nogi, ale u mnie problem zaczął się nagle (po kilku miesiącach stosowania Dukana – potem dopiero przeczytałam, ze takie powikłania po nim mogą być). Po prostu któregoś dnia wstałam i nie byłam w stanie zrobić kroku. Prześwietlenia wykazały jakieś zmiany, ale nie tłumaczyły aż takiej skali problemu. Dostałam różne blokady, przez długi czas chodziłam w ortezie. Lekarz zastanawiał się nad operacją, ale wcale nie był do niej przekonany. Ostatecznie trafiłam do świetnego ortopedy, który zrobił mi jakiś zastrzyk, ale w zupełnie innym miejscu i przeszło - na parę lat miałam spokój. Dopóki nie zaczęły się moje upadki. Teraz na rehabilitacji mam laser, ultradźwięki i DD (to jakiś prąd z igielkami). Acha – i jeszcze mam przepisane Structum 500 – podobno dobre na odbudowę kolana, więc może Sabinko popytaj o ten lek swojego lekarza. Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości będą bardzo chwilowe, bo wzięłaś się za siebie, ćwiczysz i dietkujesz.

Kropeczko – podziwiam! I właśnie sobie uświadomiłam, że chyba nigdy nie siedziałam na motorze! Cóż za strata . A Tobie szerokiej drogi w tej przygodzie . A co do podjadania, to jak tu ostatnio pogadywałyśmy z Agnieszką – warzywa tak, ale owoce po południu już raczej nie!

Kasieńko – naprawdę mam nadzieję, że te rozmowy tam pomogą Ci i wniosą coś pozytywnego. Wracasz niedługo do domu, więc to już ten czas, żeby jak najwięcej w sobie poukładać. Nie wiem, czy się uspokoiłaś, czy te tygodnie tam dały Ci jakieś wyciszenie. Mam nadzieję, że tak i że będziesz miała z czego czerpać nowe siły. Jeżeli chodzi o ortopedę, to byłam u siebie w przychodni. Pisałam wam kiedyś o nim – to ten, który kazał mi schudnąć i powiedział, że jest w moim wieku i że sam właśnie schudł dużo kg. Nie był zainteresowany robieniem mi jakiegokolwiek zdjęcia. Chciał natomiast zobaczyć ostatnie zdjęcie, które robiłam masę czasu temu (nie miałam przy sobie). Rehabilitację wypisał na moją osobistą prośbę. Napisałam już Sabince co na niej robią – nie wiem czy pomoże, ale jest szansa, ze jednak nie zaszkodzi.

Maniusiu – bardzo rozumiem Twoje zdenerwowanie. Mam nadzieję, że następnym razem, gdy ten dziadu wsiądzie pijany za kierownicę, znajdzie się ktoś, kto zadzwoni gdzie trzeba!
    Natka55 and Agnieszka111 like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Już prawie druga...wykąpałam się...otrzeźwiłam i zasnąć nie mogłam,więc weszłam jeszcze tutaj na chwilkę,żeby Wam odpisać
    Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Jolinko
    dobrze zrobiłaś, że nie zamknęłaś się w swojej skorupie i wyszłaś tu do nas i na forum, pewnie już dobrze wiesz, że nie tędy droga
    a jadłospis bez węgli pewnie, że podam ale nie teraz bo niedługo mam gości, wpada siostrzeniec z rodzinką, maja być lada moment więc piszę tak skrótowo raczej
    Sabinko zazdroszczę...ale taką "dobrą" zazdrością koncertu Grupy Mo Carta.Bardzo ich lubię -na pewno świetnie się bawiłaś
    Fajnie,że podzielisz się jadłospisem-może i ja bym spróbowała ograniczenia węgli?Ale jak to na mnie zadziała?100 to ilość kalorii z węgli czy ilość gram?Dietetyczka obliczyła mi,ze powinnam jeść przy 1500 kcal węgli 208 gram,do tego 84 gr. białka i 45 gr. tłuszczu.

Cytat Zamieszczone przez kalahari Zobacz posta
    jolinko--ja zawsze wszystko czytam(no prawie) ale juz napewno wszystkich zauwazam i uwazam...
    nie odpisuje, bo czasami mi sie nie chce...nie mam veny lub czasu..normalne.
    To teraz będę wiedzieć,że i mnie czytaszA,że nie zawsze jest vena lub czas do odpisywania,to dobrze rozumiem.Pamiętam,że masz 3 dzieci-ile lat mają Twoje latorośle?A we Włoszech ile lat mieszkasz?Odpowiesz jak zechcesz

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    co do syna i jego choroby,.. to naturalne ze wszystkie wasze mysli klebia sie woklo tego jakze bolesnego problemu i rozwazacie rozne aspekty, ale blagam ... nigdy nawet nie mysl , ze przekazalas synowi zly gen ... takie myslenie nic nie pomaga , a tobie wrecz szkodzi...
    Gammo ja wiem,że nie powinnam tak myśleć....Nigdy i nikomu o tym nie pisałam....dopiero teraz Wam.Musiałam to z siebie wyrzucić.Syn ma całkiem inną chorobę jak ja,choć obie są autoimmunologiczne.Wiem,że to raczej niemożliwe jest,że mu coś przekazałam......ale takie myśli głupie się zdarzają.Jak zachorował pytano nas o członków rodziny-na pewno nikt nie chorował na to co od do dwóch pokoleń wstecz,ale już pradziadkowie i prapra.. to nie wiemy.Obiecuję Ci,że postaram się wygonić te myśli z głowy.

Fajni Ci faceci.......ech....samochodu nie mam ,to mi nie umyją,ale choć popatrzę

Cytat Zamieszczone przez Natka55 Zobacz posta
    Jolinko to może być to samo,warto zapytać koleżanki, bo cena aktualnie przy jednym opakowaniu jest zaporowa.
    Zapytaj się Pana doktora, bo ta witamina "naprawia" organizm na poziomie komórkowym, więc jako taka nie powinna szkodzić nikomu.Oczywiście nie znam się, ale można zapytać fachowca.Ja podtrzymuje swoja propozycję, bo będę kupowac kolejną porcję.
    Natko trafiłam na forum w tym temacie i tak sobie właśnie przeglądam.Zaraz Ci link na fb zostawię.Jutro postaram się przysiąść i maila do Iriny napisać...trochę czasu mi to zajmuje,bo piszę po rosyjsku,a już trochę z wprawy wyszłam.Zapytam o cenę.Czasami u nich taniej może być.Kilka lat temu potrzebowałam Balsam Szostakowskiego"-u nas akurat był okres,ze nie można było go kupić.Mała buteleczka na allegro kosztowała wtedy 50-60 zł.Irina kupiła u siebie-butelka duża to na nasze było 2.65 zł.Tylko oni mają durne przepisy i wielu rzeczy nie mogą wysyłać ,w tym leków.Podała więc przez znajomego jadącego do Polski,a on stąd mi wysłał.

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Ale ma racje Natka, ze cos te chlopaki slabo widoczne...
    Skoro dla Kasi chłopaki słabo widoczne,to ja Ci Kasiu pokażę ich...po pracyTrochę tylko wstydliwi są

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    No i wujek mi mówi, że "musiał" dać córce dwa tysiące, bo ten jej po pijaku wjechał do rowu i jak dadzą w łapę policji, to go puszczą, a jak nie dadzą to do więzienia pójdzie.
    No i to mnie tak wpieniło na maksa....
    sorry że z prawatą wchodzę i to tak nieskłądnie, ale nerw mnie trzyma
    no nie dziwię się Twoi nerwom.a wujek....to jego córka jest i chce jej pomóc,ale myślę,że żle robi.Ja bym pozwoliła,żeby faceta-pasożyta wsadzili.A co bedzie jak siądzie pijany za kierwnicę i kogoś zabije?Też da pieniądze na adwokata,żeby go bronić?

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    do tabelki sie wpisalam punkciki grzecznie liczylam, ale urodzinowemu tortowi nie popuscilam.... zezarlam dwa kawalki bo trzeba jesc zeby sie nie zmarnowalo ....

BOZE SPUSC NOGE I KOPNIJ TA GAMME BO JEJ JUZ CALKIEM MOZG SADLEM OBROSL !!!
    Gammo,no przecież swoje urodzinowego torta obowiązek był zjeść-a że kolejne urodziny za rok,to już grzeszyć nie będziesz,prawda?A kopniak i mnie by się przydał,bo dieta od kilku dni leży i kwiczy,a waga wzrosła o kilogram

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Rozumiem Twój niepokój – w końcu nie zawsze spotyka się takiego, który patrzy na pacjenta holistycznie. Ale może tamten też taki będzie? Uświadamiasz tym wpisem, jak ważne jest ten element osobisty. Szkoda, ze na ogół lekarze tego nie potrafią, albo też czasami nie mają już na to czasu. Mam nadzieję, że powoli się to zmieni.
    Wiesz Krysiu,spotkanie,to pierwsze z tym lekarzem było dla nas szokiem-pierwsza wizyta trwała 1.5 godziny z czego sam wywiad trwał około godziny.Jego podejście do nas nieocenione i cały czas z uśmiechem na twarzy.Ja wiem,że państwo lekarze nie mają na to czasu i ja to rozumiem.Ten lekarz przez rok dowiedział się o nas więcej,niż nasz lekarz rodzinny przez 10 lat.Po prostu fajny facet,a nie patrzący na Ciebie z góry ważny PAN lekarz.Ma ok. 45 lat i trójkę dzieciaków lat 16,10 i...16 miesięcy

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Jolinko –wirtualne czy nie, to są tu naprawdę super dziewczyny, które całkiem niewirtualnie starają się po prostu dawać wsparcie. Zaczęłam rehabilitację, więc powinno też coś pomóc.
    Krysiu wiem,że są tutaj i w ogóle na forum super dziewczyny-jak miałabym stąd odejść?I tobie też dziękuję,ze jesteś i na pewno w wolnych chwilach czasem do Ciebie skrobnę kilka słów
    Twoje biedne kolanka Doczytałam,ze problemy zaczęły się po Dukanie i zapaliła mi się lampka ostrzegawcza.Znam tu parę osób u których Dukan spowodował problemy zdrowotne.Robiłaś przed po nim badania?Ta dieta bardzo zakwasza organizm. Badania wątroby i nerek,cholesterol, HDL, LDL, trójglicerydy, kreatynina, kwas moczowy, morfologia, badanie ogólne moczu to wskazane badania przy tej diecie.Może warto się teraz przebadać.Co do ortopedy.....to jak zobaczy pacjenta tęższego,to mas "lekarstwo" na wszystkie dolegliwości jedno-schudnąć! Łatwe?Nie....łatwo to się tylko tyje Pozdrawiam i zdrówka życzę

Cytat Zamieszczone przez kropeczka41 Zobacz posta
    A ja moje Drogie Panie otworzyłam sezon motocyklowy i dzisiaj zrobiłam pierwszą rundę moim motocyklem w obrębie zamieszkania. Jak pogoda dopisze to w przyszłym weekend ruszam z moim M na dłuższą przejażdżkę) Ach ten wiatr we włosach
    Motocykle i motocykliści na drogach mnie przerażają....no może oprócz tych facetów w skórach na Harleyach,bo oni nie są takimi szaleńcami.Kropeczki niech będzie ten wiatr we włosach,tylko nie szarżuj z prędkością i uważaj na siebie.Dziękuję za to co napisałaś u mnie

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Jolinki nalezy ci sie siarczysty buziak! jestes kochana!
    Kasiu a za co ten buziak???A zresztą nieważne...czuję się teraz dopieszczona przez Ciebie
    Aaaaa..zapomniałam zapytać czy bukiet smskiem doszedłChciałam się podzielić z tobą moim bukietem z 50-tki...biały był,a Ty białe kwiaty lubisz zima...co prawda za oknem wiosennie,ale toż to jeszcze kalendarzowa zima.

O kurcze.......mamy już 2.30,więc uciekam spać,ale wcześniej witam Was poniedziałkowo

kropeczka41 and Agnieszka111 like this.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Dzień dobry Jolu, dzień dobry wszystkim, ja już po szklaneczce wody, biorę się za kawę, bo ciężko mi się dzisiaj oczy otwierają
    Miłego dnia Wam życzę dziewczynki... jeszcze Was nie zdążyłam poczytać, chyba muszę to robić partiami i tak odpisywać, bo nie da się inaczej tyle się tu dzieje... tymczasem dosiadam się Jolu do Ciebie z filiżanką, budzimy się, budzimy
    Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-1926721_892034697486004_5769401110892975519_n.jpg

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam w nareszcie poimprezowym tygodniu.Dziś w pracy pewnie będzie jeszcze Dzień Kobiet, ale tam można już nie jeść. Wczoraj wieczorem padłam jak kawka, spałam do rana jak zabita. w weekend przewinęło się przez dom prawie 30 osób. W tym dziesiątka młodzieży i dwoje dzieci 3-6 lat, więc sprzątałam wczoraj całe popołudnie.No, ale teraz można wrócić do rzeczywistości Dzis mam dzień oczyszczenia ze wszystkich śmieci całego tygodnia, czyli dzień warzywno- owocowy.
    Ewa, Tobie tradycyjnie dziękuje za kawę. życzę miłego powrotu do rzeczywistości Po zdjęciach widać, ze podroż miałaś cudowną, na wspomnienia trzeba sobie zapracować, więc to pewnie będzie motorem całego tygodnia
    Joluś, z niecierpliwością i nadzieją czekam na wieści o pozytywnym wyniku badań syna...nie ma innej opcji. Wiesz, wiara przenosi góry...Dobrze, że nie zniknęłas nam z forum, choć doskonale Cie rozumiem ...
    Maniusia, świetnie, że udało Ci się załatwić płytkę dla Joli, teraz tylko musimy już czekać na pozytywny skutek jej działania
    Sabinko, jak tam dalej Twoja dieta. Cieszę się, że znalazłaś coś, co Ci pasuje...W moim przypadku diety niskoweglowodanowe maja trzy skutki: szybko chudnę, znikają obrzęki, czyli pozbywam się wody i...niestety zaczynam mieć problemy kibelkowe, i właśnie z tego powodu nie mogę ich stosować. A żałuję, bo działają super. Jeśli u Ciebie wszystko w porządku, to działaj, kochana, działaj
    uwielbiam grupę Mocarta, mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś
    Reniu, bardzo Ci do twarzy z wnukami fajnie wyglądałaś z wózeczkiem Składałam Ci życzenia na fb, ale dobrego słowa nigdy za wiele, więc jeszcze tu chce Ci życzyć dobrego zdrowia, wiele szczęścia i wszelkiej pomyślności
    Kasiu, Ty masz kochana nabierać teraz sił i zdrowia, o odchudzaniu, jak słusznie piszesz pomyślisz dopiero w domu...a jak w ogóle czujesz się fizycznie, czy widzisz jakąś poprawę, czy nie?
    Natko, Ty tez wracasz do rzeczywistości. Powiedz, jaka dietę teraz będziesz stosowała?Idzie wiosna, więc zaczynamy się znów ruszać. Pisz o tym dużo, bo mnie to mobilizuje
    Kryniu, mam nadzieję, że lepiej się czujesz. U mnie w pracy też wszyscy kichają i kaszlą...ja mam taka opcję, że nie będę chorować Tak, mój syn skończył 16 lat i dla mnie to też taka bardzo znacząca liczba. oznacza definitywny koniec dzieciństwa...
    Kalahari, Franciszka nie widzę, ale wierzę Ci na słowo
    Kropeczko, na motocyklu jeździłam w młodości. Potem przesiadłam się w samochód i na rower, i już tak zostało, ale do tej pory pamiętam ten wiatr we włosach...
    Ufff, mam nadzieję, że żadnej z Was nie pominęłam jeśli tak, to już z góry przepraszam, ale miałam sporo do nadrobienia ...
    Jeszcze jako ciekawostkę napiszę Wam, że mój syn w ciągu dwóch tygodni urósł 3 cm !!. Po prostu przeżyłam szok. Już teraz wiem dlaczego pobolewało go serce, kolana, brzuch...
    Dobrego tygodnia Wam zyczę dziewczynki

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Ewa...
    kawa od ciebie znaczy, ze szczesliwie dotarlas do domu i choc oczeta nie berdzo chetnie sie otwieraja, ty tradycyjnie otwierasz nasz magielek... dzieki ze jestes i tak pieknie nas witasz o poranku ...

Agnieszko ...
    ty spalas jak zabita, ja myslalam ze sie zabije, bo nie moglam zasnac i jeszcze o godz 5.20 rozmyslalam co moze byc ztego powodem ...

Jolinko...
    dokladnie o 2.30 czyli wtedy gdy wysylalas swego posta ja zastanawialam sie czy nie wstac i nie posiedziec przy kompie, bo sen i tak nie przychodzi... nie wstalam, ale spalam dzis az cale 45 minut ... dobrze ze tylko kilka godzin u babci pracuje, bo gdybym miala isc do "normalnej" pracy to pewnie bym polegla ....

Sabinko....
    moje kciuki dalej zacisniete... ale moja waga po wczorajszym obzarstwie i bezsennej nocy mysle, ze jak nic conajmniej o 1 kg wiecej.... mimo to nie wymiekam... dzis planuje zebiska troche zacisnac i przynajmniej nieco odpokutowac wczorajszy "dzien dziecka" ... plany sa , a co z realizacja to sie w ciagu najblizszych 24 godzin pokaze ...

Kropeczko ...
    przy mojm wzroscie - zaledwie 155cm trudno znalezc motor dopasowany proporcjami do mnie ... nie spotkalam jeszcze takiego z ktorego dostawalabym nogami do ziemi ... wiec jesli juz to musialby byc motor na trzech kolach ....tym niemniej jako mlodka jezdzilam na motorze , ale zawsze jako pasazer... teraz ten wiatr we wlosach wciska sie tez pod odzienie , a tego nie toleruja moje stare kosciomiesnie i zawsze mnie gdzies przewieje, wiec jesli smigam , to tylko na skuterku , ktory rozwija predkosc do 45 km/h... czyli jak na babcie wystarczajaco ...

Teraz musze juz smigac do swojej babci , ale mysle, ze pozniej tez uda mi sie tu zajzec, wiec zycze milego dnia , pieknej wiosennej pogody i znikam....

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kropeczka41 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Hej Słoneczka

No proszę to parę Was poczuło ten wiatr we włosach Wrażenia bezcenne

O my z mężem i naszą grupą jeździmy spokojnie, bez wariactwa. I generalnie nigdy mój mąż nie jeździł jak idiota. A ja mam prawo jazdy od 4 lat i jeżdżę również bezpiecznie bez wariacji. Motocykl to większe ryzyko niż auto a o siebie trzeba być bezpiecznym.

Dziewczyny dzisiaj też zapowiadają piękny dzień.
    Nie wiem ale dzisiaj źle mi się spało, słabo spałam i budziłam się w nocy co róż. Jestem nie wyspana i najchętniej poległabym na biurku.

Życzę Wam miłego dnia i zostawiam
    Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-kawusia.jpg
    Pamiętniczek Kropeczki41 - zapraszam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    tymczasem dosiadam się Jolu do Ciebie z filiżanką, budzimy się, budzimy
    Evi jesteś -jak miło Cię z rana zobaczyć[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Nie śpię...nie śpię...choć tak wyglądam jakbym miała zasnąć na stojąco.Kawy nie lubię,a szkoda,bo może by mnie dobudziła.Zasnęłam ok.3ciej,wstałam o 7mej.Wypiłam filiżankę cappucino (na razie koniec odwyku-wytrzymała 3 tyg).Zmyłam już podłogi,napaliłam w centralnym na wodę,zjadłam jogurt z kromką żytniego i idę na zakupy.Cudnie słońce świeci,ptaki cwirgolą na całego-idzie moja ukochana wiosna[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uciekam-może dzisiaj do ogródka pójdę?Rekonesans trzeba zrobić
    Resztę napiszę wieczorem,ale tak po 21-szej,bo syn zrobił mi niespodziankę i kupił bilety na siatkówkę...cudwnie,będę miała obolałe ręce i zdarte gardło

Miłego dnia dziewuszki

Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-87d4a4ebecedc283a35031ba6c130d676292.jpg

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cieszę się Jolinko, że humor masz lepszy
    a ja jakaś taka słaba jestem, wczoraj spałam po południu co mi się rzadko zdarza, zamiast iść na spacer, nie dało rady, a dziś też sie taka czuję , przesilenie wiosenne albo przemęczenie daje się we znaki
    Jolinkaa, kropeczka41 and Natka55 like this.

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Witam koleżanki
    zbieram się jak mucha w smole, a czas płynie....
    Miłego dnia życzę, zbieram się na siłownię,a że się dzisiaj grzebie niemiłosiernie to i popisać nie zdążę.
    Buziaczki zajrze później.
    kropeczka41 lubi to.

Strona 82 z 3048 PierwszyPierwszy ... 32 72 80 81 82 83 84 92 132 182 582 1082 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów