Strona 820 z 3048 PierwszyPierwszy ... 320 720 770 810 818 819 820 821 822 830 870 920 1320 1820 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,191 do 8,200 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry, witam urlopowo, leniwie jeszcze z łóżeczka jeszcze chwilę, potem i spacer, a po obiedzie Wieliczka.
    Agnieszko, dobrego dnia pracy, pierwszy dzień po świętach będzie pewnie trochę luzu i tego Ci życzę.
    Kasiu trzymam kciuki i czekam na dobre wrażenia.
    Pozdrawiam Was wszystkie moje drogie Zawzietaski

ewa

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jestem już w autobusie w drodze do szkoły dzięki dziewczyny

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Kasiu to dla ciebie

indeks.jpg

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Sabinko....
    prawdziwa belferka z Ciebie.... ja zapomnialam, ze takie cos kiedys istnialo ....

Kasiu...
    polamania piora w "nowej szkole"

Ewa...
    milo patrzec na wasze usmiechniete twarze... Lucjen wyraznie zadowolony a Ty poprostu szczesliwa... podobnie jak Kasia zazdroszcze Ci spotkania z Zawzietaskami i jestem bardzo ciekawa wrazen Lucjena z Wieliczki ...

Agnieszko ...
    tez bardzo sie ciesze na nasze spotkanie ...

Krysiu...
    boje sie podjac wyzwanie powrotu ze Slupska rowerem, ale napewno bede jezdzila znacznie wiecejniz dotychczas... juz zreszta to robie
    nawet teraz wlasnie ide z Maxem pojezdzic , bo chlopak ma ferie i strasznie sie nudzi...

Milegodnia wszystkim zawzietaskom zycze ....

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ponieważ to wątek o odchudzaniu ( podobno ) to z uporem maniaka wracam do tego tematu
    od dzisiaj jem ( tzn postaram się) tak jak jadłam grzecznie i dobrze mi szło, dobrze się czułam i nie podżerałam w tzw międzyczasie
    śniadanie węglowodany ( najlepiej wchodzi mi i trzyma mnie długo tradycyjna drożdżówka)
    obiad niełączenie tzn węgle z warzywami albo białko z warzywami ( dobrze się czułam jedząc tę pierwszą opcję)
    kolacja bez węgli
    w tzw międzyczasie owoc

Gammo no powiedz - kto jak kto ale nasza Kasia na pewno zasługuje na miano "wzorowego ucznia"

Ewuniu życzę Wam obojgu udanego pobytu w Polsce a Lucjanowi mnóstwa wrażeń z pobytu w Polsce, jakoś mi umknęło ale chyba jest pierwszy raz u nas?

Agnieszko na pewno fajnie było w Norwegi, zupełnie inaczej niż w Polsce, tylko pewnie szkoda, że nie dłużej ???

Natko nie ma to tamto - walczymy dalej, pamiętaj, że masz dwie imprezy latem na których na pewno chciałabyś ładnie wyglądać, do roboty kochana, nie poddajemy się

Krysiu pytasz jak nam idą ćwiczenia przed komputerem? nie wiem jak Gammie ale pewnie lepiej niż mnie bo ćwiczyłam tylko raz...ale przypomniałaś mi i może dzisiaj coś zadziałam w tym kierunku
    wczoraj byłam na gimnastyce, jutro basen a dzisiaj pada to może pofikam w pokoju

Kalahari czy już zdecydowałaś jaki rodzaj fikania wybierasz? tzn w ogóle ruchu? czy jeszcze rozmyślasz nad tym?

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

no ponieważ to atek o odchudzaniu, to nieśmiało wspomnę że zaczełam dietę i obym wytrwała w tym postanowieniu
    dietę mam od dietetyka, kiedyś ją dostałam i znów próbuje działać. Na zdjęciu świątecznym jak pączęk wyglądam, pasuje coś zrzucić

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Dosiadam się do kawki , choć już zdążyła wystygnąć.
    Na wagę wejdę jak wrócę i zaczynam działać, jak się upasłam będzie miała okazje zobaczyć Krysia, bo spotkałyśmy się w lipcu ub. roku i byłam lżejsza o dobre 10kg. I co tu więcej pisać. Rozpacz!!!
    Maniusiu dopiero co robiłaś fotkę przed wyjściem na benefis koleżanki i wcale nie wyglądasz jak pączek, ale skoro się czujesz niekomfortowo to oczywiście Ci kibicuję jak i pozostałym Zawziętaskom oczywiście.
    Pozałatwiałam wszystkie przedwyjazdowe sprawy, jutro tylko fryzjer i w drogę , a w piątek do Krakowa.
    Ewunia wrzuciła fajne fotki , widać ,ze oboje są w świetnym nastroju i tak trzymać.
    Reginko jak pojeździsz z Maksem przez ferie to też będzie na plus dla Ciebie.
    Chciałam Ci jeszcze coś napisać , bo jak szukałam różnych informacji w necie znalazłam wypowiedź farmaceuty o metforminie.Nie wolno jej brać dłużej jak 6- mcy, bo po tym czasie grozi nefropatia cukrzycowa.
    Sabinko nie poddaje się ,ale już się pogodziłam z myślą ,że będę najgrubszą Teściową, trudno.Miałam 2 lata , teraz to już niewiele da się zrobić.
    Kasiunia mam nadzieje ,że w szkole Ci się spodoba i będzie przynajmniej tak dobrze jak w tej co byłaś.
    Do lipca wcale nie tak długo raptem 3 m-ce.
    Agnieszko jak tam w szkole po feriach, pewnie dzieciaki się stęskniły.Miałam zapytać wcześniej , a gdzie zostawiliście Adelkę na czas wyjazdu? Czyżby córcia miała dwa psiaki w tym czasie?
    Madziu, Krysiu, Jolinko, Laugi ,Marysiu buziaki.

Awatar gamma56
    Mieszka w
    Gütersloh

Nie wiem co jest ale juz nie umiem wyslac fotek nawet przez tapatalka
    Agnieszka111 and evige like this.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar gamma56
    Mieszka w
    Gütersloh

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 30-03-2016 o 14:56

Uprawnienia umieszczania postów