Strona 832 z 3048 PierwszyPierwszy ... 332 732 782 822 830 831 832 833 834 842 882 932 1332 1832 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,311 do 8,320 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry poniedziałkowo, pourlopowo, wiosennie...
    Dzisiaj ja zapraszam na kawusię i życzę udanego poniedziałku, pozdrawiam Was wszystkie...

Espresso_Doppio.jpg

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ceść Ewuś, dzięki za kawę Ja dalej nie mogę ogarnąć się ze wstawaniem.
    Dobrego dnia dla wszystkich. Od dziś mam przed sobą trudne trzy tygodnie .

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam! I ja Agnieszko mam ten sam problem...Obudzilam sie dzis przed czwarta...
    Lezalam, lezalam...i w koncu wstalam! Nie wiem...czym to tlumaczyc? Czy aby tylko przestawieniem czasu? Nie sadze...
    Moze to ta cholerna meno?

Niemniej jednak dzieki Ewuniu z kawke i tobie Agusiu za towarzystwo do kawki!

Dobrego dnia dziewuszki! Mam dzis po szkole pierwszy zabieg akupunktury...
    A we Frankfurcie wiosna...prawie jak na tym obrazku...

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

hej witam z rana
    pytałaś Ewuniu o bieganie, mam taki plan, już jest ciepło wiec można zacząć

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Eeee, nie Kasiu, u mnie odwrotnie....ja nie mogę rano wstać! Śpię do ostatniego dzwonka w budziku

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Ja sie tak nie bawie ....
    wcielo mi posta zanim go skopiowalam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

sabinka57 lubi to.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Wczoraj byłam z Martą na placu manewrowym, on jeździła a ja biegałam za autem i patrzyłam czy lini nie zajeżdza było sporo ruchu
    gamma56, krysiapysia and sabinka57 like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie dziewczynki, dzisiaj wychodzę trochę później, więc zdążę jeszcze zajrzeć. Kawy może się nie napiję, ale kubeczek z herbatką jak najbardziej

Małgosiu – czekałam wczoraj do późna na jakąś wiadomość od Ciebie i przyznaję, że zaczęłam się martwić. No ale ważne, że szczęśliwie dojechałaś.

Ewciu – cieszę się, że dobrze minęła wam podróż. Fajnie wiedzieć, że Luckowi spodobał się Kraków. To był z jego strony naprawdę odważny wyjazd.

Jolu, Maniusiu – dla mnie to też jest oczywiste, że każda z nas dołoży się do wspólnej puli. Agnieszka tylko musiałaby zdecydować czy obdzieli która co przywiezie, czy też weźmie nas na gromadne zakupy.

Jolu – może się mylę, ale wydaje mi się że nie będzie jakiejś potrzeby ugadywania się kto z kim śpi. To będzie raczej kwestia tego kto w jakiej kolejności przyjedzie. Chociaż rzeczywiście uświadomiłaś mi, że muszę uprzedzić o tym, że podobno chrapię (tak twierdzi mój M ), wobec czego muszę o tym napisać, żeby przez przypadek nie zakłócić snu osobie, która jest wrażliwa na takie ewentualne hałasy.

Agnieszko, bardzo podoba mi się Twoja aktywność ruchowa. Dobrze że Adelka dochodzi do siebie (wygłaskaj ja tam proszę też troszeczkę ode mnie ). Pamiętam jak nasza sunia była po sterylizacji. Też była taka biedniutka. A mimo tego czuła się w obowiązku stróżowania i informowania nas, gdy tylko ktoś dzwonił do drzwi. Kochane te nasze pieski.

Sabinko – wesoło tam u Ciebie. Oczywiście już zazdroszczę wypraw nad morze. Mam nadzieję, że coś się zmieniło w sprawie bezstresowego wychowania wnuczek J.? Te luźne spodnie świadczą tylko o tym, co cały czas Ci mówimy, a czego sama nie dostrzegasz – wyglądasz naprawdę dobrze!

Reginko – dziękuję, że tak wsparłaś moją fryzurkę . Teraz ja też już się jej nie czepiam. Mam cienkie włosy, ale za to bardzo szybko rosnące, dlatego już tak nie straszę.

Kasieńko – w ferworze spraw spotkaniowych umknęła Twoja szkoła. Z przyjemnością czytam ile w Tobie zapału do nauki. Bierz wszystko co chcesz i co Cię interesuje na tych kursach - później będziesz się martwić ewentualnym nadmiarem .

Maniusiu – no faktycznie, jak tak dłużej pobiegasz za tym autem, to smukła sylwetka gwarantowana

Miłego dnia Zawziętaski
    kasiaogrodniczka and gamma56 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    ja wczoraj spędziłam miło czas, rodzinka J. była u mnie na obiedzie a potem pojechaliśmy do Mielna, gdzie oni też mają rodzinę i gromadnie w osiem osób ( z dziećmi ) sobie spacerowaliśmy a w zasadzie częściej staliśmy bo dzieci ciągle czymś tam chciały się zająć, było bardzo ciepło bo aż 20 stopni ale potem nagle - w ciągu dosłownie sekundy bardzo ale to bardzo się ochłodziło, więc znowu z prędkością prawie zerową wróciliśmy do domu tej to rodzinki, gdzie była kawka i ciasteczka tym sposobem minęła mi sympatycznie niedziela - zdjęcie znad morza wrzucę na fb
    ludzi w Mielnie było multum, chyba pół Koszalina pojechało i nie tylko

co do pobytu u Agnieszki to pewnie, że jakoś będziemy współuczestniczyć w "pracach domowych", zakupach i oczywiście wydatkach, może każda z nas da jakąś ustaloną kwotę i za to będziemy robić zakupy, czy coś tam poprzywozimy ale może jest tam gdzieś w pobliżu jakaś restauracja, żeby chodzić na obiady jak to było w Dąbkach
    zresztą to tylko czas od piątku do niedzieli to na pewno się dogadamy
    Gamma juz spała ze mną w jednym mieszkaniu to może i w jednym łóżku ze mną wytrzyma ????

zresztą wszystko jest do odgadania a że my zgodne kobitki jesteśmy to kłótni pewnie nie będzie
    kasiaogrodniczka and gamma56 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu te moje spodnie to takie luźne znowu nie są ale ważne, że są sprzed ośmiu lat i wchodzę w nie i mogę w nich chodzić
    gamma56 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów