Strona 857 z 3048 PierwszyPierwszy ... 357 757 807 847 855 856 857 858 859 867 907 957 1357 1857 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,561 do 8,570 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ojejjj, co za pech ! trzymam kciuki !

Sabinko, myślami jestem przy Tobie !
    serce-malujący-kontur-23070867 (1).jpg

Uciekam połazić - nordic , bo za tydzień startuję, a nic nie trenowałam, a pogoda nie bardzo mi sprzyja, no cóż, uskutecznię 1-2 godzinny prysznic z nieba, dobre na cerę !
    Ostatnio edytowane przez evige ; 13-04-2016 o 16:52

Awatar evige
    Mieszka w
    Suisse

ja też mam pecha, muszę przeczekać gradobicie :P ufff

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kochane dziewczynki. Nareszcie mam chwilę czasu żeby do Was napisać. Po pierwsze jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystkie urodzinowe życzenia, miłe słowa i kwiatki. I absolutnie się nie gniewam, że któraś nie pamiętała, albo tym bardziej nie wiedziała ( Maria!).Dziękuję dawno niewidzianym - Zenia, Magda Przecież to jest zrozumiałe, że nie sposób pamiętać o wszystkim. Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-0333.gif

Sabinko, wszystkie tu jesteśmy myślami z Tobą, trzymaj się tam na tych lotniskach i wracaj do nas szybko . Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej wagi. Ja postanowiłam schudnąć i koniec. 8e97784288_odchudzam_sie_bo.jpg

Maniusiu, takie słowa od koleżanki- wyglądasz młodziej, - są świetne i gratuluję, że je usłyszałaś

Krysiu, jak Twój trudny dzień…udało się wszystko? Wierzę, że tak.
    Jeśli chodzi o moją dietę, staram się mniej jeść. Ograniczyłam pieczywo i słodycze. Pewnie gdybym się jeszcze bardziej postarała, bo byłoby lepiej, ale i tak te pól kg, do 800 gram tygodniowo zupełnie mnie satysfakcjonuje bo systematycznie z tygodnia na tydzień mnie ubywa. Ale nic to w porównaniu z Reginką, która po prostu gubi kilogramy tygodniowo!!! Jak patrzyłam w jej tabelkę, to tu kg, tu kilogram! Napisz Reginko, co jesz!Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-pliss.gif

Ewuniu, gradobicie??? U nas piękne słońce i cieplutko.

Mój konkurs udał się . Wszyscy wyjeżdżali z usmiechami na twarzy i tak powinno być

Magda, Jolinko Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-wysy-anie-buziaka.gif

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczyny utknęła nie w Kopenhadze a Gdańsku ( mgła) lecie jutro ale mam super hotel, kolacje, śniadanie i taxi na lotnisko - tak ze nie jest źle, nawet polazilam po mieście

Maria1968 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stuttgart

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Dziewczyny utknęła nie w Kopenhadze a Gdańsku ( mgła) lecie jutro ale mam super hotel, kolacje, śniadanie i taxi na lotnisko - tak ze nie jest źle, nawet polazilam po mieście
    ...czyli nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Mój konkurs udał się . Wszyscy wyjeżdżali z usmiechami na twarzy i tak powinno być
    Gratulacje !

Otworzylam sobie butelke wina i bede pic bo narobilam sie dzisiaj jak dziki osiol i nikt mi nawet nie podziekowal. W domu atmosfera meczowa bo gra Bayern, no to co mi zostalo. Ale ja kiepski pijak jestem to sie nie martwcie, nic mi nie bedzie.
    Odchudzanie zaczyna sie w glowie a nie w kuchni.
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg
    https://www.jestemfit.pl/chce-schudn...a-dr-pape.html

Awatar evige
    Mieszka w
    Suisse

Tak, Agnieszko, u mnie pogoda kiepska, od rana padało, a jak się wybierałam na nordic walking to było gradobicie, takie nawet dosyć, dosyć, ale przeczekałam i poszłam w deszczu przeszłam 11 km nawet w nie złym czasie, właściwie nie zależy mi na czasie, ale na formie, nie wiem jakie tam będą góry do pokonania , ufff idę się uporządzić i zjeść kolację WW póki co się trzymam, a spaliłam dobrze ponad 1000 kcal
    gamma56 and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Ups Sabinko, jak dobrze, że mnie sprostowałaś Ja myślałam o Gdańsku, a napisałam w Kopenhadze, bo gadałyśmy dziś z koleżankami o ich wycieczce do Kopenhagi własnie
    gamma56 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Mario, wino, zazdroszczę Ja dopiero w piątek dzięki za gratulacje
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 13-04-2016 o 19:13
    gamma56 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszki wiele się nie pomylilas bo pierwszy lot miałam do Kopenhagi ale w Gdańsku była straszna mgła i odwołano kilka lotów, miedzy innymi mój ale porządne linie SAS zapewniły hotel, taxi, jedzenie i lecie jutro ( jak nie będzie mgły).
    Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
    Pisze na tablecie wiec mogą być jakieś dziwne pomyłki

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sabinko- udanego dalszego lotu w takim razie...
    ...i powiedz nam jutro czy faktycznie Baltyk wydaje sie z gory taki malutki?

Reginko- przyjecie przeprosin jak najbardziej mialo miejsce...napisalam to co napisalam, zeby po prostu wyjasnic moje stanowisko.
    Wiem, ze jestes zwolenniczka wykladania kawy na lawe-bez zamiatania pod dywan niedomowien i niedopowiedzen...
    Nie zamierzalam sie na ciebie... ani tymbardziej ciebie samej obrazac. Jesli tak to odczulas to ja z kolei przepraszam.
    evige lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów