Strona 868 z 3048 PierwszyPierwszy ... 368 768 818 858 866 867 868 869 870 878 918 968 1368 1868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,671 do 8,680 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Maria1968 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stuttgart

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez Natka55 Zobacz posta
    Powinnam w ogóle przestać pisać na tym wątku,bo co ja tu robię......
    Nie podoba mi sie to…No bo co ja tu robie, jezeli udalo mi sie schudnac.
    Znaczy teraz na dzień dzisiejszy ale nie wiem co dalej będzie. Jakby nie było – jestem już siedem miesięcy na tej mojej diecie – nie diecie i jakos szczęście mi dopisuje. Jestem relatywnie nowa u Was ale sobie mysle, ze chyba po to tutaj wszystkie jesteśmy : zebysmy nie czuly się samotne w tej naszej walce. Gdybyśmy wszystkie miały same sukcesy to chyba byłoby mniej doswiadczen,prawda ?
    I tak, kiedy jedna napad głodu zaliczyla i polknela kilo czekoladowych pralinek to znajdzie się jakas druga i powie : „Tez tak miałam …ale potem mi przeszlo „ Niestety większość z nas nie ma tego komfortu nie zwracania uwagi na to co się je. U nas pewnie będzie już tak do…usra…ej śmierci.
    Zreszta kazda doświadczone dietowiczka wie, ze na diecie jest się do końca zycia i nie można powiedzieć, ze teraz skonczylam diete i wszystko mi wolno. Na moim przykładzie to chyba najlepiej widać, niby bardzo zadowolona jestem z mojego wyniku ale jednak gdzies w zakamarkach ciagle pojawia się myśl – nie jedz tego ciasta bo jutro będziesz mieć kilo więcej. Z jednej strony dobrze a jednak trochę do dooopy. I chociaż moja dieta wcale restrykcyjna nie jest to jednak schemat pozostal :mnie np. w glowie kliknelo i trzyma do dzisiaj : nie ma jajecznicy na bekonie na sniadanie, wieczornej bagietki ociekającej masłem bo teraz jestem w takim punkcie, ze mi tych siedmiu miesięcy zal.
    W niedziele zjadłam moje ultra – nie – dietetyczne – ciasto i wiedziałam, ze przecież od jednego kawalka nie utyje przez jedna noc dwa kilo a jednak w poniedziałek z rana od razu poleciałam na wage. Nic się nie stało ale już zaczelam przerabiac przepis, żeby ciasto nie było baba kaloryczna.
    Dziewczyny, nie poddawajcie sie. Wszystko jedno jaka metoda, U mnie wystarczylo klikniecie, moze inna potrzebuje dietetyczki albo WW ale zrobny to dla siebie, dla wlasnego zdrowia i jakosci zycia. I trzymajmy sie razem. Chcialam pisac dzisiaj na moim watku a rozpisalam sie u Was. Buziaki wysylam.
    Odchudzanie zaczyna sie w glowie a nie w kuchni.
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg
    https://www.jestemfit.pl/chce-schudn...a-dr-pape.html

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

właśnie walczę z kostką czekolady, ale się nie poddam i już !
    Natko, bardzo Cię proszę nie wątp w siebie, postaraj się , a wszystkie wiemy, ze potrafisz .... będzie dobrze ! Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-images-1-.jpg

13012731_1321189214574493_6179925101383563661_n.jpg

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez Maria1968 Zobacz posta
    bo teraz jestem w takim punkcie, ze mi tych siedmiu miesięcy zal.
    dokładnie tak. Piekę dziś trzy ciasta i wiem, że tylko spróbuję jak mi wyszły. Nie będę ich jadła, bo mi szkoda tego co jest. Może ktoraś powie, ale co to za życie.., no coś za coś. Na razie nie mam z tego powodu poczucia straty, wręcz przeciwnie
    gamma56, krysiapysia and evige like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Ale, ale kobitki...znam siebie i za tydzień może być zupełnie inaczej Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-prze-uwanie.gif
    gamma56 and evige like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Marta była u babci
    na stole lezal cukierek- jeden jedyny
    Marta pyta - co to?
    a babcia - cwiczę silną wole

Awatar Rene65
    Rene65 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilkowice

Dobrze gadacie kochane dziewczyny. Ja też 5 lat temu schudłam 14, 5 kg. Potem było podjadanie ( a tam 3 kg zrzuci się, tak myślałam) kilogramów sukcesywnie z roku na rok przybywało, ubrania stały się ciasne, samopoczucie do bani. Powiedziałam sobie, zaczynam jeszcze raz, ostatni raz. I od stycznia udało mi się zrzucić 5 kg. Powoli idzie, ale w dobrym kierunku i nie mam już parcia na szybkie chudnięcie. Chciałam żeby spadało 2 kg miesięcznie, ale jak spadnie 1 kg też będzie dobrze. Trzeba sobie powiedzieć, zaczynam od dzisiaj i poooolecccci, czego sobie i Wam życzę
    Ostatnio edytowane przez Rene65 ; 19-04-2016 o 15:33

Awatar Rene65
    Rene65 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilkowice

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    za tydzień może być zupełnie inaczej
    No, no Agnieszko nie wolno Ci, a Twój plan ?

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Rene, dzieki za przypomnienieZawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-imgssl-4-.gif
    maniusia72, Rene65 and gamma56 like this.

Maria1968 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stuttgart

Cytat Zamieszczone przez Rene65 Zobacz posta
    mam już parcia na szybkie chudnięcie
    I chyba o to chodzi. Mnie sie zawsze udawalo dosc szybko zrzucic pare kilo i niestety szybko wracaly.
    Teraz jest inaczej, waga stabilna i nawet jak sobie na cos pozwole to nic sie nie dzieje. Ale tez pierwszy raz chodze regularnie na silownie i to pewnie tez ma znaczenie.
    Odchudzanie zaczyna sie w glowie a nie w kuchni.
    20.09.2015 - 78,1 kg
    24.01.2015 - 68,5 kg
    https://www.jestemfit.pl/chce-schudn...a-dr-pape.html

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Małgosiu, Nateczko nasza kochana - no co też Ty to mówisz? Nawet do głowy nie powinna Ci przyjść myśl o zaprzestaniu pisania! Rozumiem Twoje zwątpienia, też je przecież znam. Ciągłe wzloty i upadki . Każda z nas je przechodzi (również te zawziętaskowe chudzinki). Przecież jesteś tu naszym dobrym duszkiem pomocniczkiem – zawsze otwarta na pomoc i poradę. Więc jak by tu nam bez Ciebie? Małgosiu nasz problem to głębsza sprawa, dlatego mimo tak dużej (Twojej) wiedzy są niepowodzenia. Mam nadzieję, że porozmawiamy o tym trochę więcej na spotkaniu. A teraz przesyłam Ci po pierwsze ogromnego kopniaka, żeby wyrzucić te smętne myśli, a po drugie ogromnego przytulasa, żebyś pamiętała, że nie jesteś z tym wszystkim sama.

serduchio.jpg

Uprawnienia umieszczania postów