Strona 869 z 3048 PierwszyPierwszy ... 369 769 819 859 867 868 869 870 871 879 919 969 1369 1869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,681 do 8,690 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witajcie dziewczynki

Reginko – zapisałam się dzisiaj karnie do lekarza (ten klaps chyba mnie tak postraszył ). Wizyta za dwa tygodnie, więc nie najgorzej

Ewciu – jak dobrze, że wczorajsze to już przeszłość. U mnie niestety te ciągoty słodyczowe są zbyt częste. A potem jest właśnie owo fujjj i niechęć do siebie, niesmak . Dobrze poczytać, jak pracujesz nad swoją silną wolą!

Kasiu – zawstydzasz mnie swoją pracowitością. Muszę się wziąć za porządki domowe, bo imieniny M już w sobotę, a ja w polu. Pożyczę sobie trochę tej Twojej energii .

Agnieszko – prac remontowych nie zazdroszczę, ale na pewno potem będziecie mieć ślicznie. Byłaś w W-wie i żadnych wieści, a ja tu czekam na jakieś informacje o szczeniaczku . Mam nadzieję, że rozmowa telefoniczna była baaardzo długa

Maniusiu – nic, tylko życzyć Ci dużo cierpliwości przy Sucharku. Nie pisałaś o urodzinach Marty. Mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze i będzie je wspominać z przyjemnością? (a tak swoja drogą brawa dla babci! )

Mario – zazdroszczę tego kliknięcia i ciągle mam nadzieję, że i mnie ono w końcu najdzie .

Agnieszko – a co dobrego pieczesz? Bo ja się nastawiam na zrobienie serniczka i szarlotki. Tortowe pewnie kupię.

Rene – a Ty jaką dietkę sobie wybrałaś?

Miłego wieczoru wszystkim
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

No to tak...
    Krysiu, szczeniaczek córki jest przekochany, prześliczny , i w ogóle cudowny, a przy tym mądry i bardzo dobrze już wychowany Wprost przeciwnie do mojej najukochańszej, ale rozpuszczonej jak dziadowski bicz suni
    Zrobiłam 3 bita, ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym i sernik. Wszystkie podobno pyszne, bo chłopakom nie pożałowałam do spróbowania
    Rozmowa była przemiła, bo i rozmówczyni taka jest
    evige lubi to.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Ewa...
    powymadrzalam sie ranodo Ciebie a co sama dzis wywinelam ? weszlamdo kuchni i...sie zaczelo.... wpychalam w siebie wszystko po kolei ... punkty nie istnialy ... hamulcow nie bylo .... kanal .... mowie wam kanal.....

evige lubi to.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

urodzinki były spokojne , tak jak Marta chciała tylko najbliżsi
    Sucharek w końcu dostał wolne, gorączkę ma już ponad 38 stopni więc gdyby miał iść do pracy to byłoby samobójstwo
    no i teraz mam: usmaż mi ziemniaczki , zrób herbatkę, mleczka z miodem bym się napił itd. brrrrrrr

no ale umierający ma prawo do ostatniego życzenia
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 19-04-2016 o 19:32
    gamma56, Agnieszka111 and evige like this.

Awatar Rene65
    Rene65 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilkowice

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Rene – a Ty jaką dietkę sobie wybrałaś?
    Jestem wierna dukanowi, bo : bez słodyczy mogę się obejść, za owocami nie przepadam, po warzywach mam boleści brzucha ,lubię ryby i twarogi. Więc ta dieta jest jak najbardziej dla mnie. Jedynie czego mi brakuje, to chleba, ale nie takiego ze sklepu. Piekę sama chleb na zakwasie i niestety nie mogę się oprzeć piętce z masełkiem.
    Ostatnio edytowane przez Rene65 ; 19-04-2016 o 19:44
    gamma56 and Agnieszka111 like this.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Hello dziewczynki, zajrzałam na minutkę, bo jestem po fitnessie, jeszcze nie kąpana, a muszę przygotować wszystko na jutro do mojego startu w nw, jadę po pracy, tylko wszkoczę na szybko w ciuchy sportowe, bo to ok 30 km ode mnie.

Bunia, już pod tym względem (wiadomym) mnie nie naśladuj, nie bierz ze mnie przykładu, pleasss, miałam tak wczoraj, wszystko co pod ręką, ale zaczęło się od słodkości i one przeważały

Krysiaczku, dobrze, ze poszłaś do lekarza, mam nadzieję, ze Ci pomoże, dobrze, że tylko 2 tyg czekasz, bo dzisiaj w radio rmf fm słyszałam, ze pan po udarze dostał termin na rehabilitację za 20 lat.
    Nie jestem taka dzielna do końca, dzisiaj jednak złamałam się i zjadłam kilka herbatników ryżowych, a niech tam ! jutro spalę wszystko
    i tak na dobranoc Krysiu, jeszcze dla Ciebie...12032019_1655060251406916_1574882257062244596_n.jpg

Aga, brawo, samozaparcia Ci zazdroszczę, muszę się przeprogramować, przecież wystarczy, ąe zaczyna się adwent czy wielki post i słodycze mogą dla mnie nie istnieć, a teraz coś mnie opętało i to nie tylko wczoraj, bo mnie tak męczy od Krakowa...

Jolu, Natuś wracajcie dziewczynki, bo Was tutaj bardzo brakuje

Kasiu, aż się chce na tę Twoją działeczkę, taką wypucowaną, miałam takie zamysły na maj wpaść do C iebie na grilla, ale wszystko się zmieniło, nawet Bunię namawiałam

Maniusiu, dogadzaj i rozpieszczaj swojego chorego, on Ci to odrobi, a tak w ogóle rozbawiłaś mnie bardzo tą ostatnią wolą umierającego...

Mario, Grażynko, Rene
    , dzięki wielkie za słowa wsparcia, tyle mądrego i dobrego w tym co piszecie, no właśnie gdybyśmy były takie kryształowe, to by nas tutaj nie było...

Dobranoc moje drogie dziewczynki, zmykam do łazienki i do łóżeczka...
    Ostatnio edytowane przez evige ; 19-04-2016 o 20:44
    gamma56 and Agnieszka111 like this.

Agnieszko – to ciasto chyba nie bez przyczyny? A ponieważ jest już środa i to dwudziestego, to:
    Z okazji Imienin życzę Ci spełnienia wszystkich najważniejszych marzeń. Dużo zdrowia, szczęścia i radości z każdego nadchodzącego dnia. Tulę Cię mocno!

imieninki.jpg

Ewciu – dziękuję za ten piękny widoczek . W takiej krasie jeszcze nie widziałam tego zamku. Nie wiem, czego życzy się podczas takiego intensywniejszego nordic walking, ale jeżeli połamania kijków, to tego właśnie Ci dzisiaj życzę

Awatar Rene65
    Rene65 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilkowice

Agnieszkoa ja Ci życzę tego, co Ty sobie życzysz aby się spełniło

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images.jpg

Krysiu, Rene, serdecznie dziękuje za życzenia, a wszystkim Zawziętaskom imieninową kawę zostawiam
    gamma56 and evige like this.

Uprawnienia umieszczania postów