Strona 878 z 3048 PierwszyPierwszy ... 378 778 828 868 876 877 878 879 880 888 928 978 1378 1878 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,771 do 8,780 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Bardzo lubię konwalie
    Na naszą grupę fb zajrzalam dzisiaj ale dziewczyny tylko wpadają powiedzieć " dzień dobry"
    Ja tez traktuje fb jako punkt do wrzucania fotek o czym powiadamiam tutaj żeby chętne zajrzały ale mam wrażenie że tam udzielają sie 2-3 osoby....
    Ja dzisiaj zostalam od 16 mojego czasu sama z dziewczynami

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Maniusiu-bidnas ty z tymi oponami...ale i tak twoj men na pewno lepszy od mojego w reakcjach na takie historie Trzymaj sie kochana! Toz to nie twoja wina-prawda?

Kasiu tym razem mój nic nie komentował, bo już dawno miał te opony wymienić na nowe, a teraz mam super Jeżdzi się bosko totalna różnica

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, u mnie konwalie też rosną sobie jak chcą

Wypady z córką, to najfajniejsza rzecz pod słońcem. Bardzo lubię gdy przyjeżdżają moje dzieciaki, zostawiamy chłopaków w domu a same jedziemy do Łodzi- zakupy i dobre jedzonko teraz planuję taki wyjazd do Warszawy, gdy mój zięć pojedzie do Stanów...zabiorę się do niej na cały weekend ...już się cieszę Nie żebym nie lubiła zięcia, ale w zakupach i gadaniu zdecydowanie by nam przeszkadzał

Małgosiu, a co u Ciebie? Byłaś u dietetyczki?

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Kasiu, powtórzę się, ale moim zdaniem brak odpowiedzi na nasze posty jest niezamierzone, wynika z braku czasu, nieuwagi, pospiechu. Każda z nas ma tu co nieco za uszami, a jeśli powie inaczej, to eufemistycznie mówiąc ...mija się z prawdą. I tak szczerze mówiąc ja nie uważam, żeby istniała konieczność odpowiadania na każde zdanie poprzedniczki, bo to byłoby( dla mnie )bez sensu. Czasem coś nas bardziej zainteresuje, coś mniej, czasem ciężko znaleźć jakąś dobra odpowiedź więc po prostu lepiej nic nie napisać.Czasem ktoś ma inne zdanie i wiemy, że mogłoby dojść do spięcia, więc też na to nie odpowiadamy itd. itp.To oczywiście moje zdanie i każda z Was może mieć inne. I ja doświadczyłam braku odpowiedzi na moje wpisy i Ty i każda inna

Natomiast, przepraszam Cię Laugi, ale takie posty jak Twój sugerujące że jedna Kasia się od Ciebie nie odwróciła nie pomagają w takich sytuacjach. Nie czuję żebym odwróciła się od kogokolwiek i takie wpisy trochę jednak bardziej dzielą niż łączą, a może nawet powodują, że człowiek czuje się odrobinkę dotknięty.
    Pozdrawiam i wysyłam buziaki do wszystkich Zawziętasek . Odezwijcie się na ten temat .
    Agnieszka, prawda jest taka, że Kasia pierwsza wyciągnęła do mnie rękę i pomogła odnaleźć się w tej głupiej sytuacji, a prawda nie pierwsza, bo pierwsza była Jola. Ale ja byłam taka jaka byłam i Kasi właśnie udało się mnie całkowicie zrozumieć i poprawić mi nastrój. A reszta dziewczyn także mnie wspiera oczywiście . Ja jestem za to bardzo wdzięczna Wam wszystkim, ale najbardziej Kasi.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Laugi, dalej nic nie rozumiem...ale trudno . Nie wiem o jakie wyciąganie ręki chodzi i jaką głupią sytuację, ale już nie będę wnikać.
    Jolinkaa, Rene65, gamma56 and 1 others like this.

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Agnieszka, ja trochę nie z tego świata. Więc wszystko w porządku.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

I po to tu jesteśmu żeby sobie pomagać , na ile kto potrafi

I to jest piękne
    Agnieszko, Kasiu
    Ja też uwielbiam czas sam na sam z córką

dzisiaj była na zawodach konnych w skokach , zajęła ostatnie miejsce i była przeszczęsliwa - ha ha ha
    koń podczas zawodów postanowił zrobić sobie przerwę na ... kupę i stąd kiepski czas ha ha ha

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, owszem, gdy się wie w czym
    maniusia72, gamma56 and kalahari like this.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

Ciao,ciao,
    jestem,jestem, zawsze czytam wpisy i… czasami tez cos tam do rzeczy napisze… 
    ostatnio moja kolezanka goraco mi polecala do obejrzenia turecki film”Mustang”, ktory obecnie graja w kinach studyjnych w PL.
    Niestety, poniewaz nie jest to film kasowy ,wiec tutaj nigdzie go nie mozna zobaczyc a szkoda,widzialam na youtubie zwiastuny i tym musze sie zadowolic..
    Polecam go wam obejrzyjcie w moim imieniu.
    Kiedys korespondowalam dlugo z chlopakiem z turcji, byl przystojny,mam jeszcze jego zdjecia…laczyla nas fajna listowna znajomosc.
    Teraz mam jednego podopiecznego turka-b.sympatyczny,inteligentny facet,specjalizuje sie w robieniu labedzi z papieru technika origami 3d. ktore wymienia na inne rzezy i dzieki temu moze lepiej przetrwac, przezyc…..

Ostatnio mialam duzo trudnych sytuacji i dlatego mnie nie bylo w sensie slowa pisanego.
    Problemy w zk. to juz norma niestety, czasami spedzaja mi sen z powiek.

Moja corka byla w szpitalu-juz jest wszystko w porzadku, ale uraz po zabiegu pozostal. Moj syn stoi w miejscu ze studiami a wlasciwie to lezy na kanapie i ciezko cos z tym zrobic bo skonczyly mi sie pomysly w tej kwestii…
    Probuje organizowac przygotowania do slubu mojej mlodszej corki,ale idzie mi to ….prawde mowiac
    ciezko.
    Acha jeszcze lokatorki, ktore wynajmuja moje mieszkanie w warszawie nagle zrezygnowaly..i zostalam na lodzie.
    W pewnym momenice postanowilam nic nie robic i czekac co jeszcze sie stanie, z ktorej strony cos jeszcze sie zawali…….
    I w dniu najwiekszego stresu,zwleklam sie z lozka,pomalowalam since pod oczami, wsiadlam w samochod , pojechalam do rzymu i kupilam sobie b.elegancka francuska garsonke na slub.
    Sukienka jest waska, bez rekawow w modnym kolorze kakaowo-mysim w male biale kwadraciki, zakiet jest krotki z rekawami ¾ i bialymi guzikami z tego samego materialu(cos jak gremplina)
    W restauracji zdejme zakiet i bede miala jedwabny szal w kolorze sukienki scieniowany blekitem z tej samej kolekcji.
    Buty tez znalazlam-wysokie na koturnie w kolorze sukienki-dosyc oryginalne i efektowne ale musze poczekac na przyplyw gotowki…

Biala, dluga suknia slubna tez juz jest i do niej biale szpilki tez sa zakupione.
    Suknie trzeba tylko skrocic i pomniejszyc o 1-2 halki. Jest troche za obszerna.
    Czekaja mnie prace porzadkowe w ogrodzie; scinanie,sadzenie kwiatow do donic  ,tym bardziej, ze poprawiny beda wlasnie u nas w ogrodzie..
    No i dom tez trzeba troche farba obryzgac—jak mowi moja kolezanka,przygotowac pokoje dla gosci….
    O pozostalych,niekonczacych sie przygotowaniach napisze innym razem-problem w tym, ze ja do prac fizycznych zupelnie sie nie nadaje. Moze to i dobrze? tylko, ze inni "zainteresowani" tez maja podobne objawy.

Nie bede ukrywac, ze jestem ciagle podekscytowana i czasami nawet za bardzo to wplywa na otoczenie(znajomi i praca),musze sie opanowac.
    Z dieta jak widac stoje w miejscu i martwi mnie to. Sport- tutaj tez nic sie dzieje a szkoda.
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
    Buzka!!!
    Ps. Z tego wszystkiego i wlasciwie nie wiem dlaczego postanowilam przeczytac jeszcze raz Przemiane Kafki…
    Jednak mistrz doskonale wyczuwal i opisywal ………..nas.
    Lubie kafke.
    Ostatnio edytowane przez kalahari ; 23-04-2016 o 20:54

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Magda, nie pamiętam czy już nam pisałaś...kiedy masz to wesele???

Ciuchy z opisu super

Problemy w zk...mam problemy z młodzieżą u siebie w szkole, więc swoje pomnożę przez kilka i wyjdą te u Ciebie.

tez lubię Kafkę
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 23-04-2016 o 21:04
    gamma56 and kalahari like this.

Uprawnienia umieszczania postów