Strona 891 z 3048 PierwszyPierwszy ... 391 791 841 881 889 890 891 892 893 901 941 991 1391 1891 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,901 do 8,910 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

8719508-kawa-dla-zakochanych-900-556.jpg

Dzień dobry w czwartek...mój nieulubiony 7 lekcji, a potem szkolenie rady ped. dziś z zakresu ochrony danych osobowych- trzecie! Ja już naprawdę nie wiem, co oni jeszcze nowego mogą nam powiedzieć . Nie lubię czwartków! Kocham poniedziałki
    Krysiu, dlaczego nigdy nie spróbowałaś flaczków? Przecież są pyszne
    Tak sobie myslę, że wczoraj usiłowałyśmy trochę zagadać temat, ale chyba nie do końca nam się udało...
    Kasiu Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-k-odqwnjkzotqsntexotqwotq-f-61_qx_orig.gif

Miłego dnia dziewczynki
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 28-04-2016 o 04:45

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Chyba tak Agnieszko, staram się unikać tego tematu bo tez mnie boli, ale we mnie też siedzi

Wczoraj było jakieś dziwne ciśnienie tak się słabo czułam że w łóżku bylam już o 8, włączyłam sobie kryminalne zagadki, ale nie obejrzałam bo usnęłam. No i o 3 byłam już wyspana!
    Kiepsko
    Dziś robię spaghetti z mielonego i boczniaków, mam nadzieję że wyjdzie jadalne

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Małgosiu, Jolinko, Ewa, Zeniu ... czekamy na Was Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-k-odqwnjkzotqsntexotqwotq-f-029_z8_orig.gif

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam was kochane!
    Wczoraj wieczorem dlugo rozmawialam z Malgosia. Nie bede pisala co u niej...bo mam nadzieje, ze sama to zrobi...
    Malgosia probowala mi cala sytuacje z Ewa naswietlic z innej strony. Ze strony jak ona ja widzi.
    Powiedziala mi- wszystkie jestesmy dorosle i kazda z nas ma prawo, w ktoryms momencie powiedziec- przepraszam-ale pisanie na forum nie jest tym, co jest dla mnie, w tym momencie zycia najwazniejsze, czuje, ze musze zrobic przerwe- na jakis czas a moze na zawsze...i ma prawo odejsc.
    Hmmm...prawo do tego naturalnie jest. Nikt tu nie podpisywal umowy czy jakiegos zobowiazania.
    Niemniej jednak na forum lacza nas nie tylko tematy diety czy kulinarii...
    Na forum ludzi-szczegolnie po tak dlugim okresie pisania...laczy przyjazn.
    A przyjazn rzadzi sie innymi prawami.
    I tutaj gdy ktos postanawia odejsc zostawia dziure, rane odrzucenia, ktora boli.
    A najbardziej boli te osoba, w ktorej slowa wlozone zostaly intencje, bedace "pretekstem" do wyjasnienia czy tez usprawiedliwienia tego odejscia...

Nie bede oceniac juz wiecej zachowania Ewy. Ale tez nie potrafie tak z dnia na dzien przejsc nad sprawa do porzadku dziennego...

Tak jak napisalam wczoraj- jestem takiej konstrukcji psychicznej, ze jak Wanka Wstanka kiwam sie, przewracam i podnosze na nowo...
    Dlatego raz pisze na smutno a raz na wesolo...
    Najgorzej jest...gdy wcale nie pisze...

Rene mysle caly czas cieplo o was. Trzymam kciuki zebyscie dostali dzis dobra wiadomosc.
    Zycze tobie i twemu mezowi duzo sil do uporania sie z ta cala sytuacja...

gamma56 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

W jednym zgadzam się Małgosią- oczywiście każda z nas ma prawo do tego by odejść z forum...kwestią jest tylko, w jaki sposób to zrobi.
    Przepraszam, ale trochę się wkurzyłam i musi mi przejść. Kilka z nas się stara, by forum wróciło do życia, ale ja już chyba nie mam siły ...

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Agnieszko ...
    dzieki za piekna kawe... taka "serdeczna i calusna" siorbne z ochota, bo moj czwartkowy "plan lekcji" jest tez chyba tym najbardziej napietym ... rano babcia i u niej dzien kapieli ... w lazience chyba ze 30 st ... rozbieram sie do rosolu i pot leje sie ze mnie strumieniem , a ona narzeka ze zimno... potem trochne sprzatania przed weckendem . o 12 prosto do Klausa , tam tez niby nic ciezkiego,ale i tabletki na caly tydzien mu szykuje i sprawdzam,co trzeba dokupic, ale zawsze w miedzyczasie cos mu "zginie" i przewracamy caly dom w poszukiwaniu czegos co gdzies sam schowal...czasami znajdujemy ale co sie naszukamy to nasze ,a w zasadzie co ja sie naszukam, bo on nawet w trakcie szukania co pare minut pyta : " a czego my wlasciwie szukamy ?" demencja to straszna choroba. chory nie bardzo ma swiadomosc co sie z nim dzieje, ale rodzina odzczuwa jej okrucienstwo czesto przez 24 godziny na dobe... nigdy nie wiadomo co taki chory moze zrobic... trzeba miec oczy i uszy otwartwe i to 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniku, 365 dni w roku...

Kasiu...
    tez mi smutno i wiem, ze zadna z nas nie potrafi tak poprostu przejsc do porzadku dziennego ... nasza wirtualna przyjazn zostala wystawiona na ciezka probe a czas pokaze czy wyjdziemy z niej tylko poobjjane czy kompletnie rozbite...

Krysiu...
    ja prawdziwe flaki skosztowalam dopiero w wieku 40 lat ... posmakowaly mi bardzo, ale flaczki z boczniaka powinnas skosztowac, bo sa rewelacyjne...

Rene ...
    kciukasy juz zacisniete... bede myslami przy was, bo pozatym niewiele moga dla was zrobic, ale przesylam dobra energie i wierze, ze bedzie ok....

Sabinko...
    a Ty juz pewnie walizki pakujesz? szkoda, ze nie mozesz zostacdo konca remontu, ale z drugiej strony to chyba dobrze, bo jak to mowia czefgo oczy niewidza....

Milego dnia wszystkim zycze i lece do babci

Jolinkaa lubi to.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry mimo wszystko.
    Po rozmowie z Kasią poczytałam zaległości i muszę się wypowiedzieć w tej kwestii.
    Decyzji Ewy nie będę komentować, znamy się dobrych naście lat i myślę, że jasno wyraziła co czuje i jaką ma motywację.
    Być może zrobiła to pod wpływem impulsu, może ochłonie i wróci.....Nie wiem.....
    Kasiu przypomniałam Ci wczoraj jak bywało na starym topiku.Bywały okresy , że pisało bardzo mało osób, wtedy wolałam w eter , żeby wracać , bo nam topik umrze.Był czas , że i ja nie pisałam 2 lata chyba kiedy moje problemy w domu się nasiliły.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
    Jolinkaa and gamma56 like this.

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Stary topik założyła Ania , która potem odeszła i właściwie każda z nas niejako czuła się współodpowiedzialna za jego istnienie. Dlaczego o tym piszę, bo ten wątek założyła Kasia i tak jak ja na Fb jestem założycielka tak Ty tutaj.Wspominam o tym fakcie bo na Fb piszą 3-4 osoby sporadycznie i zastanawiam się czy nie zlikwidować tej grupy.
    Wracając do meritum myślę, że warto dać sobie czas i ochłonąć, jeśli chcemy tutaj dalej pisać......
    Ja zrobiłam sobie przerwę, bo jest to topik o odchudzaniu , a ja aktualnie walczę , żeby nie przytyć. Nie mogę więc innych demotywować swoim narzekaniem i pisaniem o innych sprawach niekoniecznie interesujących kogoś oprócz mnie.
    Na koniec muszę jeszcze dodać, że nie spotkamy się w lipcu , ponieważ będę miała gości z Anglii , poza tym M wyjeżdża nie w piątek tylko późno w niedzielę. Musimy zawieźć młodych na lotnisko.Widuję się z córką tak rzadko , że każdy dzień jest dla mnie cenny.Mam nadzieję, że to zrozumiecie......

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Chciałabym napisać coś mądrego, ale mam pustkę w głowie. Wczoraj zamiast pilatesu z przyczyn zapominalstwa grałyśmy w kometkę w trójkę. Walka była do upadłego!!! Wróciłam do domu oczywiście całkowicie przekręcona.
    Właśnie coś przyszło mi do głowy. My widzimy świat przez pryzmat naszej osobowości, która nas kształtuje, ale czasami narzuca pewne zachowania. Ja kiedyś jeszcze na Islandii byłam na "tym" forum i była tam Iza, która ... też odeszła. Ja dowiedziałam się o tym gdy już na niego nawet nie zaglądałam. I smutno mi. Ja ją najlepiej wspominam z całego towarzystwa, chociaż inne dziewczyny też były cudowne. Często się zastanawiam co u niej. Nie wiem czy to mądre co napisałam, ale ja tak czuję. Ja niestety też opuszczałam parę forów. Czasami brak czasu, czasami znudzenie, czasami odejście osób, z którymi byłam związana emocjonalnie. czasami to było spowodowane napływem zwykłego chamstwa na forum. Wiem jedno, że kiedy jeden trybik umyka, może ruszyć cała lawina. A naprawdę szkoda by było.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

coś dziś z ciśnieniem nie tak, spać mi się chce , siedze przy biurku o czy na zapalkach
    gamma56 and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów