Strona 919 z 3048 PierwszyPierwszy ... 419 819 869 909 917 918 919 920 921 929 969 1019 1419 1919 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,181 do 9,190 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Mario na naukę nigdy nie jest za późno. Ja nawiedzę ludzi wykorzystujących innych ludzi i myślących ,że są cwańsi od innych. Naucz się odmawiać, bo kiedy Ty za kogoś odwalasz robotę, ta osoba ma w tym czasie ubaw z Ciebie niezły. Oczywiście bywają różne okoliczności w życiu .

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

jest film, zostałam tylko w scenach w których mnie nie widać - a to zołzy
    tu nie umiem wkleić,jest na FB

Awatar Rene65
    Rene65 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilkowice

Witam Waspo badaniach, zrobili kolejne USG wątroby ( powiększenie lewego płata i jakaś zmiana 3 cm ) i dopiero po wizycie u lekarza za ok. 3 tygodnie zadecydują o biopsji. Czekanie, czekanie..........
    Co do dzieci, to znam ten ból. Miałam podobnie ale dałam na przeczekanie. Nie dane mi było zobaczyć nowonarodzonego wnuka. Poszłam bez zaproszenia, dałam prezent i czekałam. No, i doczekałam się. Dzisiaj jest bardzo dobry kontakt, nawet za bardzo. Powód : buntowanie z tamtej strony, ale jak wiecie tamtej strony już nie ma.
    Uważam, że matka z synem( córką) zawsze się dogada wcześniej czy później, więc trzymam kciuki.
    Mój cały miesiąc na zwolnieniu, trochę nie jestem przyzwyczajona do jego obecności non stop. Zaczyna mnie to drażnić
    i irytować. Ale siedzę pocichutku jak mysz pod miotłą, no bo przecież chory. Muszę się przyzwyczajać, bo w przyszłym roku idzie na emeryturę.
    Aaa i waga suwaczkowa, nadbagaż zrzucony
    Ostatnio edytowane przez Rene65 ; 11-05-2016 o 22:29

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam was kawusia!

Wstajemy...wstajemy...

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A gdzie to moje pozostale ranne ptaszki ? Hop! Hop! jest tam kto? Potrzebuje towarzystwa do kawki...

Reniu- wspolczuje czekania...no coz-ja osobiscie uwazam je za najgorsza rzecz... Moze dlatego, ze jestem taka niecierpliwa...
    Ale czesto gesto-koniec czekania i diagnoza potrafi przybic...
    Wczorajsza wizyta u urologa nie zakonczyla sie wesolo... no coz...czeka mnie nauka samodzielnego cewnikowania
    Moj pecherz to tzw pecherz neurogenny - poprzez wypadanie narzadow i pooperacyjne uszkodzenie nerwow w obrebie miednicy.
    Ech zycie...
    Jolinkaa, Rene65, gamma56 and 2 others like this.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Kasiu ...
    Dzieki za kawe.... szkoda tylko, ze nie moge na dluzsze plotki z Toba przysiasc... u mnie bieganina wkroczyla na najwyzsze obroty ...zaraz do babci, potem do Klausa , a po 15odbieram z dworca swoja Jadzie i po jej nakarmieniu ´wyruszamy ...

Rene...
    wiem co znaczy takie czekanie, .... przytulam ...

Dziewczynki czasmnie byrdzo goni wiec kawka siorbnieta... jeszcze tylko Milego dnia wszystkim zycze i pa pa pa....
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dobrej drogi Reginko! I cudownego pobytu w Polsce!
    A tutaj moja fotka z wczorajszego popołudnia. ..z psiakiem od sąsiadów

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzieciaki pojechały na wycieczkę, więc mogę co nieco napisać. Najpierw o sobie. Jesteśmy po wszystkich konsultacjach Kuby, Operacja jest jednak niezbędna, Teraz szukamy najlepszego chirurga , szykujemy 10 tysięcy i mamy zamiar tę sprawę zakończyć.

Kasiu, jest mi bardzo przykro, że Twój problem nie da się rozwiązać inaczej Byłam przekonana, że znajdzie się sposób na wyleczenie , ale cewnik? Dlaczego?

Rene, współczuję czekania, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

Reginko, szczęśliwej podróży, dobrej zabawy i miłego spotkania

Mario, i ja często daję się niestety wykorzystywać w pracy...zdaje się, że dla niektórych z nas, jest to normą

Maniusiu, obejrzałam film...dobry

asiek645, regularnie nas podczytujesz...chętnie Cię poznam Ty nas znasz, a ja nie mogę nawet obejrzeć Twojego profilu, bo masz wszystko ukryte...trochę to mało fair Chętnie poznaję nowych ludzi, więc może się ujawnisz?
    Jolinkaa, Rene65 and sabinka57 like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witam dziewczyny moje kochane
    Bardzo za Wami tęsknię...na prawdę bardzo

W tym,że mnie tu nie było od soboty,to nie brak dobrej woli,tylko tak po ludzku brak czasu w ciągu,a wieczorami po prostu brak sił.Dawno tak kiepsko się nie czułam.Wkurzają mnie ograniczenia mojego ciałaCzasami zerknęłam na fb ,ale w zasadzie tylko po przepisy na dania bezglutenowe,na forum nie wchodziłam,bo wiedziałam,że utknę i skończy się tak,że pójdę spać nad ranem .Dopiero teraz włączyłam nasz wątek,przeczytałam zaległe posty,ale nie zdążę teraz odpisać.

Dziewczyny jestem po prostu bardzo zmęczona ostatnimi dniami.Trzy razy były dzieciaki-tak od południa do 20.30.Do tego dzień wolny u męża i do tego wolne parę godzin między nocką,a nocką co oznaczało dalszą walkę z cięciem palet i zwożenie wszystkiego do piwnicy.Pogoda sprzyjała pracy-przedwczoraj on ciął i zwoził,jak kosiłam-uwierzcie,że jak wieczorem usiadłam,to nie miała sił wstać.A jedna stopa,to tak bolała mnie dwa dni,że płakać mi się chciałoNa szczęście koniec z drzewem-jeszcze zostało co prawda na dzień,może dwa cięcia,ale to drzewo już zostanie w u kącie ogrodu,bo w piwnicy się nie zmieści.
    Do tego doszły wiosenne duszności-różne paskudztwa pylą,a żeby łatwo nie było to choć plecy od mojej choroby nie bolą....to za to odebrała mi siły.Wczoraj wyszłam włosy podciąć i idąc spacerkiem tak się zmęczyłam,że po powrocie musiałam się położyćA jutro ciężki dzień przede mną,jadę z synem do Wrocławia.Na pewno nie odezwę się jutro,nie dam rady.

Na dziś to tyle u mnie-nie gniewajcie się za milczenie,na prawdę kiepsko się czuję
    A jeszcze plewienie w ogródku mnie czeka i dom bardzo zaniedbany.........sprzątany od dwóch tygodni tylko po łebkach

Jesteście bardzo mi bliskie...bardzo !!!

Uciekam,muszę na jutrzejszy wyjazd zakupy zrobić,muszę przyszykować ubranie,zrobić obiad na dwa dni.

7da2419754_kocham_swoich_wspanialych_przyjaciol.jpg

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    u mnie znowu mały dołek ale już wychodzę na prostą - u córki przez 2 tygodnie zjechałam bezproblemowo prawie dwa kilo, po powrocie jadłam jak głupio i wróciłam do wagi przed wyjazdem
    wiem, że mój problem to w zasadzie nie problem ale tak mam, że bardzo mnie dołują takie skoki wagi nie w tę stronę co trzeba i nie mogę sobie z tym poradzić a im więcej się dołuję, tym więcej jem i kółko się zamyka....
    no ale nic to, ważne że mam tylko takie problemy

Uprawnienia umieszczania postów