Strona 944 z 3048 PierwszyPierwszy ... 444 844 894 934 942 943 944 945 946 954 994 1044 1444 1944 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,431 do 9,440 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzien dobry w poludnie...
    pospalam troche po nocce bo w pracy choc bylo spokojnie , ja nie moglam zmruzyc oka...ot taka zlosliwosc losu... ale na szczescie zawsze moge troche odespac w domciu,co tym razem skrzetnie uczynilam... smigam zaraz do sklepu, bo jak pisalam robie dzieciom niedzielny obiad w podziekowaniu za piekny prezent wpostaci mego cudownego SPA z ktorego wlasnie wrocilam... wyniuchalam, ze tesknia za moimi golabkami, wiec ryz juz dochodzi, a ja smigam po miesko i kapuste ... potem wszystko podszykowac, ajutro tylko "dodusic" .. moje stadko nakarmic to trzeba solidny kociolek strawy uwazyc wiec zakasuje rekawyi dodziela...
    milej soboty wszystkim zycze ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Gammo też lubię gołąbki ale zrobię kotlety gołąbkowe może jutro albo pojutrze bo kupiłam kapustę ale już część zszatkowałam sobie na surówkę bo bardzo lubię
    a dzieci ci zrobiły super prezent, trafiły po prostu z pomysłem na spa ale wyboru miejsca chyba sama dokonałaś?
    szkoda, że nie udało nam się spotkać...

Gruschko ja mieszkam kilkanaście kilometrów od morza ( Koszalin - Mielno) ale na rowerze nie jeżdżę, chociaż chcę w tym roku trochę spróbować ale na pewno nie tak daleko, nie mam samochodu, zresztą nie prowadzę więc w Mielnie lub innej pobliskiej miejscowości jestem tylko razem ze swoim J. ale przeważnie poza sezonem bo w sezonie jest tam istny horror - mnóstwo ludzi i ciężko przejść po ulicy a na plaży "ludzi jak mrówków" - za to poza sezonem cisza i spokój, lubię ale mam to od czasu do czasu...
    może jakbym miała daleko jak inne dziewczyny to też bym tęskniła
    ale fajnie sobie wymyśliłaś te poranne jazdy w tę i z powrotem brzegiem morza

Kasiu no twoje fotki jak i Gammy powalają i wzbudzają zazdrość, no pogoda może nie była tam za piękna ale za to widoki, krajobrazy, kwiaty i inne atrakcje na pewno to zrekompensowały

a ja wrzuciłam na fb jedna co prawda fotkę ale za to jakże urokliwą i żadna z was mnie tam nie zauważyła ( nie na grupę tylko do moich zdjęć)

Agnieszko jak psy? czy już rozniosły twój ogródek czy jeszcze coś z niego zostało????

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Sabinko, ja zauważylam, ale nie wiedziałam, że to Ty i dlatego nie zalajkowałam

No jak to Agnieszko - nie poznałaś mnie ????

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

No raczej Sabinko Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-hihotek.gif

Agnieszko a któż inny miałby takie tłuściutkie ramionka, że nie powiem o brzuszku, który wykadrowałam ze wstydu

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry moje kwiatuszki!
    Witam was dzis jeszcze raz kawa po holendersku...

Wszyscy moi domownicy jeszcze spia -chociaz slonce na niebie juz wysoko... Po sniadaniu wyruszamy w droge powrotna a po drodze chcemy zobaczyc jeszcze Utrecht...Wczoraj wstapilam do kolezanki z Celownika,ktora mieszka pod Amsterdamem...bylo bardzo wesolo. Trzymajcie sie cieplutko! Milej niedzieli zycze!

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Mini wakacje trwają w najlepsze
    Gammo
    z przyjemnością czytałam twój post o spotkaniu po latach. Przede mną w połowie października spotkanie po 30 latach studiow.I jak to bywą -i chciałabym i boję się...
    Sabinko
    ty doskonale rozumiesz co oznaczają turyści w atrakcyjnej miejscowości...Nie wszystkich cieszą.Jak widzę na głównej alei spacerowej miasta kobiety w gaciach i stanikach opalające się na ławkachi rozwalonych facetow z wstetnymi brzuszyskami to zastanawiam się ,czy w swoich miejscowościach,gdzie wszyscy ich znaja też by się tak usadowili na rynku w niedzielę...
    Dlatego jeżdzę tak rano,kiedy nie muszę na to wszysko patrzeć.
    Kasiu
    pięknie masz w tej Holandii,też bym się wybrała...

Wreszcie dzień wolny,wyjeździłam 26 km, spotkałam przyjaciółkę,poplotkowałam,poprawiłyśmy sobie obie humor i upał wygnał mnie do domu.Z ruchem już jestem za pan brat,żeby jeszcze z dietą szło tak latwo i przyjemnie...
    Ale staram się bardzo,bo w perspektywie ten szkolny zjazd,a czasu jest wystarczająco dużo,żęby realnie myśleć o poprawieniu sylwetki.

Wszystkim życze na niedzielę wymarzonej pogody i spedzenia czasu tak ja lubią najbardziej
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Witam
    Pożegnałam swoich gości, pusto i smutno znów się zrobiło
    Gruszko, jak ja Ci zazdroszczę, że to spotkanie masz dopiero w październiku Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-016.gif, ja mam już za miesiąc- po 33 latach od matury...ale może to i lepiej, bo muszę się sprężać Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-warzywa24.gif

Kasiu, no niestety, co fajne, to szybko się kończy

Muszę trochę odgruzować chałupkę po tych małych potworach

Milej niedzieli wszystkim życzę

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko
    ale twoja waga to obiekt moich westchnień....
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Uprawnienia umieszczania postów