Strona 952 z 3048 PierwszyPierwszy ... 452 852 902 942 950 951 952 953 954 962 1002 1052 1452 1952 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,511 do 9,520 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

puk, puk, jest tu kto?
    gamma56 and sabinka57 like this.

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

A Maniusiu u mnie deszcz był dość szczodry . ale bardzo potrzebny. Dzisiaj sporo zrobiłam w ogrodzie. Ale współczuję Tobie bardzo. U nas zawsze jest zbyt mało deszczu.

Dziś byłam u lekarza i będę musiała robić badania, na razie zdjęcie kręgosłupa . Ale znowu mam zapas leków i teraz już sama ich nie odstawię na pewno.

A co u Was, jak minął dzień???

Mieszka w
    Częstochowa

Laugi, dziś powtórka z rozrywki, chciałam deszczu, ale nie tak gwałtownej ulewy, oczko mi wypchnęło na zewnątrz, nogi się zapadają w ziemie, trawa wysiana całkiem spłynęła.
    gamma56 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witajcie kolezaneczki!
    U nas tez niestety pada...ale wykorzystalam przerwe miedzy jednym a drugim deszczem i choc troche popracowalam w ogrodzie.
    Poza tym kupilam dzis pierwsze czeresnie i objadlam sie nimi, ze az brzuch mnie boli...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Rene65
    Rene65 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wilkowice

Cytat Zamieszczone przez Laugizorli Zobacz posta
    A co u Was, jak minął dzień???
    Ja byłam w szpitalu, biopsja przebiegła bez powikłań i znalazłam takie coś :

Awatar Laugizorli
    Mieszka w
    Orla

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Laugi, dziś powtórka z rozrywki, chciałam deszczu, ale nie tak gwałtownej ulewy, oczko mi wypchnęło na zewnątrz, nogi się zapadają w ziemie, trawa wysiana całkiem spłynęła.
    Jak będzie padało to daj ulewie adres do Orli!!! U nas zawsze jest tak, że wszędzie deszcz naokoło Orli a w niej czasami kropla spadnie. Nawet jak popada ulewa to wszyscy się cieszą. Ale jak widzę jakie spustoszenia woda robi, to naprawdę straszne. Szkoda mi Waszej pracy!! Raz , chyba z 7 lat temu i w Orli więcej padało. efekt?? W piwnicy miałam basen.
    Pozdrawiam i przegoń te chmury koniecznie!!!

Awatar Laugizorli
    Mieszka w
    Orla

Cytat Zamieszczone przez Rene65 Zobacz posta
    Ja byłam w szpitalu, biopsja przebiegła bez powikłań i znalazłam takie coś :

Kasiu faktycznie widłak jest korzystny!!! Ja mam sporo skrzypu w ogrodzie i też jest dość dobry. Nie walczę z nim i go polubiłam. Ty Kasiu tak chorujesz kochanie??? Zmartwiłaś mnie...

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

img_2918.jpg

Witam
    Malutko nas tu pisze...i coraz rzadziej...
    Zarobiona jestem jak dziki osioł, znów dziś czwartek, dzień długi i pracowity.
    Nic nie piszecie o odchudzaniu, jak Wam idzie. U mnie dalszy ciąg dużej motywacji, miałam ostatnio długi zastój, waga stała przez wiele dni, a nawet lekko wzrosła, ale teraz znów spada. Zaczął się cudowny sezon dla mojego jedzenia- owoce. Teraz obżeram się truskawkami, za kilka tygodni zaczną się czereśnie.

Maniusiu, strasznie mi Cię szkoda, że tyle się napracowaliście, i to piękne oczko i trawa i wszystko zniszczyła ulewa... woda, to bezlitosny żywioł.

Rene, swego czasu bardzo interesowałam się ziołolecznictwem, mam w domu książkę Apteka Pana Boga, Bardzo wierze w działanie ziół, regularnie piję skrzyp i pokrzywę, tylko stosując je, trzeba się uzbroić w cierpliwość

Gammuś, spróbuj nam napisać jeszcze raz, bo bardzo mnie ciekawi, co tam było

Mieszka w
    Częstochowa

hej Agnieszko
    pięknie podana kawa
    ja nie pisze o odchudzaniu, bo nie ma o czym, jestem do tyłu i to bardzo spadło kilo i tyle, tak jak piszesz zaczęła się fajna pora i owoce i warzywa . Robimy sobie smoothie. Kupiłam kiedyś taki specjalny mikser , został odkurzony i nareszcie używany
    wczoraj nagotowałam kapusty z marchewką i pomidorami, to po prostu było przepyszne, no i co? zjedli mi
    Dziś muszę zrobić kolejną porcje, tylko czy uda się taką dobrą kapustę kupić, ta była wyjątkowo dobra
    Wczoraj miałam zebranie, dziecię moje będzie miało 3 czwórki, reszta 5 i 6.
    Pani miała wyjątkowo zły humor, to kolejne zebranie na którym była garstka rodziców, tych samych co na poprzednim zebraniu. Nie rozumiem jak się można nie interesować dzieckiem i jego wynikami w nauce, a potem pretensje do szkoły...

Awatar Laugizorli
    Mieszka w
    Orla

Agnieszko dzięki za kawę. Ja z rana piszę na komputerze Jaśka i nie bardzo wiem jak go obsługiwać, więc raczej używam jako gość a nie właściciel. Masz rację temat odchudzania jest jakby nieobecny. Ja teraz naprawdę sporo się ruszam, raczej mniej jem. Piję tylko litrami wodę. Czekam na sobotnie ważenie. W między czasie odczuwam awersję do ważenia. Pamiętam jak kiedyś waga nie pokazywała tego co chcę więc ... ją wyrzuciłam i musiałam kupić nową. Ale w sumie to był zabytek , jeszcze taka sprężynowa. Fakt zrobiłam to w złości i tyle.

Maniusiu Masz rację niektórzy rodzice wcale nie interesują się swoimi dziećmi, ja tego nie rozumiem. Wiem od Ani ,że niektóre dzieci w Maksia klasie nagminnie nie mają odrobionych lekcji domowych. A potem się dzieciom dziwią !!!!! Ja też nie anioł , bo czasami coś zapomnę spakować Maksiowi. Ale bycie z dzieciakami to nasze najważniejsze prawo i szczęście. Możemy z nimi się bawić w domu i na podwórku, możemy z nimi zwiedzać dokładnie okolice, oglądać bajki. Nawet odrabianie lekcji jest świetne. Mamy możliwość bardziej swoje dziecko poznać i z nim rozmawiać. Brak czasu??? A ile czasu siedzą rodzice przy komputerach lub ze znajomymi?? Mi też się to zdarza oczywiście. Ale zawsze się staram jakoś to wszystko połączyć.
    Maniusiu gratuluję tak mądrego i pracowitego dziecka!!!!

Uprawnienia umieszczania postów