Strona 967 z 3048 PierwszyPierwszy ... 467 867 917 957 965 966 967 968 969 977 1017 1067 1467 1967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,661 do 9,670 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Mieszka w
    Częstochowa

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

brocha1.jpgWitam dziewczynki Przepraszam, że jest mnie trochę mniej, ale przez jakiś czas tak będzie- końcówka roku szkolnego, to hard core papierologiczny, więc nawet nie chce mi się w domu otwierać laptopa. Ale jeszcze trochę

Gammuś, zdjęcia kanału są boskie Normalnie ludzie cuda potrafią już budować Jeli chodzi o Twój przyjazd, to
    Tobie rzeczywiście najlepiej pasuje przez Poznań, tym bardziej, że autostrada kończy się kilkanaście kilometrów ode mnie
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Chcialabym schudnac jedzac skromnie, ale bez glodzenia sie i ciaglych wyrzeczen ale widac nie da sie...
    Kasiu, czytałam, że w naszym wieku się niestety nie da. Podobno po 50 organizm człowieka potrzebuje znacznie mniej kalorii i lekkie obcięcie ich w diecie powoduje, że waga stoi. Dopiero obcięcie poniżej wymaganej normy powoduje, że się chudnie. I chyba coś w tym jest, skoro jedząc tyle samo co kiedyś, tyję

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Agnieszko, widziałaś to? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tak Krysiu, potwierdzam to w całej rozciągłości. Gdy w niedzielę jadę do Łodzi, zajmuje mi to ok.40 minut, gdy wracam w dzień powszedni, to czasem stoję w korku drugie tyle.

Wszystkie z Was, które jadą do mnie przez Łódź ( czemu do licha nie macie połączeń przez Kutno!!!!)... nie jeżdżę komunikacją autobusowo- kolejową , w związku z tym zupełnie nie wiem jak z tej Łodzi wyjechać. Z Łodzi Kaliskiej jest tylko kilka autobusów, wiem, że ludzie jeżdżą z Łodzi do Łęczycy busami, ale zupełnie nie wiem skąd- w sensie, gdzie są te przystanki w Łodzi- wiem, że tych busików jeździ sporo. Postaram się czegoś dowiedzieć, chociaż wszyscy moi znajomi jeżdżą samochodami do Łodzi. Mam jedną koleżankę, która jeździ busem, ale on najpóźniej wraca ok 15... Ja spróbuję się czegoś dowiedzieć, i Wy szukajcie , to wspólnymi siłami znajdziemy połączenia.

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Szukam jeszcze połączeń autobusowych ,ale raczej będę pociągiem.
    Joluś, to szukaj przez Kutno. Może być lepsze połączenie do samej Łęczycy, z przesiadką w Kutnie.
    Cytat Zamieszczone przez Gorczynka Zobacz posta
    Organizujecie spotkanie w okolicach Łodzi?
    Jakiś tydzień temu zadałam Ci pytanie, czy nie chciałabyś do nas dojechać na jeden dzień Masz blisko, więc tak jak Basia nie trzeba się kłopotać o nocleg, a może miałabyś ochotę nas poznać zapraszam
    Cytat Zamieszczone przez Laugizorli Zobacz posta
    A ja chciałam się pochwalić moją córcią . Jest od niedawna tłumaczem.
    Brawo dla córki

Idę kobietki do łazienki...bo dziś mój okropnie nielubiany czwartek!

Awatar Laugizorli
    Laugizorli jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Orla

Maniusiu jesteś osobą o złotym sercu!!!! U mnie na podwórku był wróbelek, taki żółtodziób. Nie zabrałam go do domu, bo miałam nadzieję ,że rodzice go zabiorą, ale maleństwo odeszło...
    Parę dni miałam smutek duży .
    Ja szaleję w ogrodzie.. ( pielenie, przesadzanie, koszenie itd. ) dodatkowo ćwiczę rano na orbitku około 20 minut, chcę dojść do 45 minut. Ale boję się o astmę.
    Odnośnie diety zastanawiam się z dietą zgodną z grupą krwi. Ona jakoś jedyna do mnie przemawia.

Zazdroszczę Wam tego spotkania u Agnieszki, coraz bardziej. Gdyby to chodziło o zwierzęta i rośliny to nie było by problemu. Czasami opiekuję się zwierzakami przyjaciółek przez parę dni. Ale dzieci to dzieci.

Dziękuję za miłe komentarze o mojej córce, to bardzo dzielna i ambitna kobietka.

Pozdrawiam i życzę dobrego czwartku i to już od samego rana.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Agnieszko ...
    dziekuje za kawe z przepiekna "przystawka" dojazd do Ciebie planuje przez Poznan wlasnie ze wzgledu na Autostrade... jak sie po nich troche pojezdzilo, to tradycyjnymi nie bardzo juz sie chce... ja przyjade okolo poludnia, ale dokladnie jeszcze nie wiem o ktorej uda mi sie wystartowac... mam 800 km wiec musze liczyc 7-8 godzin ... bede chciala wyjechac wczesnie, ale nie bede sie zrywac o swicie , chyba ze poprostu nie bede mogla spac spokojnie i wstane bladym switem bez budzika ...

Maniusiu...
    ale masz nieopierzonego podopiecznego kopciuszka... powodzenia w opiece nad nim...

Grazynko ...
    gratulacje dla corci i dumnej mamy ...

Gorczynko...
    no widzisz jak szybko sie uczysz ... brawo...

Milego dnia wszystkim kolezankom ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez Laugizorli Zobacz posta
    Nie zabrałam go do domu, bo miałam nadzieję ,że rodzice go zabiorą,
    tydzien temu mały szpak wpadł do oczka i podpopił się wyciągnelismy go i faktycznie rodzice po niego przylecili, tym razem wiadomo było że nikt się ptaszkiem nie zaopiekuje
    a mały nabira sił, głośni kwili i je jak najety

13391568_1723209144612187_1624838131762549056_o.jpg

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dziewczynki, wysyłam Wam na priv rozkład jazdy busów. Jak którejś nie prześlę, a będzie chciała, to piszcie, wyślę
    gamma56 lubi to.

Awatar Gorczynka
    Gorczynka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Na dzień dobry zapraszam Wszystkie koleżanki zaproszenie.jpg

Agnieszko bardzo możliwe, że mi pisałaś o spotkaniu. Były to moje początki na forum i byłam podekscytowana tak miłym przyjęciem (bądź co bądź wprosiłam się bez pukania do Was ), że mi to chyba umknęło. Dziękuję za zaproszenie, ale może innym razem. W weekendy jestem zawsze na działce - 50 km od Łodzi tylko ze w okolicach Sieradza.

Maniusiu niesamowite, że zajęliście się tym nieopierzonym maleństwem. My 2 lata temu obserwowaliśmy u nas małe sójki,które zrobiły sobie u nas gniazdo na sośnie. Dość wysoko było i żaden kotek nie zrobił im krzywdy. W tym roku cukrówki robią gniazdo ehh byle do weekendu i działeczki.....

Grażynko widzę, że mamy podobne hobby tyle że ja mogę poszaleć w ogrodzie tylko w weekendy. No i moje gratulacje odnośnie orbitreka. Nie mam takowego w domu, mam krzesełko do ćwiczeń brzuszków ale jakoś nie mogę się zebrać żeby ćwiczyć...ale chyba czas zacząć bo mi trochę brzuszek urósł .

Ale dziewczynki muszę się wam pochwalić. W końcu podjęłam decyzję i zapisałam się do fitness klubu. Wykupiłam już karnet, a dziś do pracy wzięłam torbę z wyposażeniem żeby znów mi się nie odwidziało. a tak prosto z pracy pójde sobie poćwiczyć. I już na poniedziałek zapisałam się na zajęcia na zdrowy kręgosłup i płaski brzuch.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Gorczynko, nie cierpię od nas drogi do Sieradza- kręta i wąska mój mąż często jeździ do Wielunia, stąd znam ją znam

Szkoda, że nie możesz do mnie przyjechać- ale co się odwlecze, to nie uciecze

Awatar Gorczynka
    Gorczynka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Z Łodzi jedzie się nie najgorzej a dokładnie to działkę mamy 6 km od Warty w lesie za Rossoszycą.
    Na dzień dzisiejszy nie mogę zmienić planów ale w przyszłości chętnie się spotkam jak coś będziemy organizować

Uprawnienia umieszczania postów