Strona 99 z 3048 PierwszyPierwszy ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 599 1099 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez Natka55 Zobacz posta
    Jolinko od poniedziałku działam w zakresie breloczka dla synka, wici rozesłałam,młodzież się dowie u źródla.
    Mam nadzieję ,że dzisiaj będzie lepsza noc.Mam pytanie czy czytałaś o urynoterapii?
    Dziękuję Ci Natko I za naszą rozmowę na fb....dziś już tam nie wchodzę,bo jak się rozgadam,to tu nic nie napiszęKiedyś coś czytałam o urynoterapii i wiem,że potrafi pomóc,ale.........ale jakoś do mnie nie trafia ta metoda.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Kryniu, fb ma wiele zalet, i jedną wielka wadę- jak się człowiek w niego wciągnie, to trudno mu się oderwać, szczególnie w takiej aktywnej grupie jak nasza
    No fakt...to pożeracz czasu...ale dla mnie i forum jest pożeraczem czasu

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Ja czuje sie dzis cudnie. Caly czas przepelnia mnie radosc...nie musze wracac do tej wrednej pracy!
    Boze- jakby mi kamien zdjeto z ramion! Cisnienie w normie, glowa nie boli...
    Widac po tym jaka olbrzymia role odgrywa psychika w zachowaniach organizmu...
    Kasiu jak dobrze jest przeczytać taki Twój post -byłaś wcześniej smutna,stres Cię wykańczał,a teraz nie ta sama osoba Cieszę się Twoim szczęściem i jestem z Tobą

Awatar Leencia
    Leencia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Galway

Witajcie kochane! Ojej 100-stronka!!! Gratuluje! A to oznacza, ze mam jakies 50 stron zaleglosci Cos mi sie wydaje, ze nie nadaze za Wami czytac tego wszystkiego
    Ja juz po urlopie, a czuje sie bardziej zmeczona niz przed. Tak czy inaczej wiekszosc spraw zalatwilam, a teraz staram sie uporac z tymi tutaj, na miejscu. Wiecej szczegolow u mnie na watku, bo juz nie dam rady pisac dluzej.
    Mam nadzieje, ze u Was wszystko oki. Bede probowala nadrabiac chociaz po kilka stron, ale pewnei dopiero od przyszlego weekendu, bo w najblizszych dniach mam jeszcze kilka rzeczy do zalatwienia. Tymczasem pozdrawiam Was goraco!!!

Forum JestemFit.pl - Zapraszam do siebie

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczynki kochane – stop! O matko! Musze przyznać, ze naprawdę można wsiąknąć w tego fb. Na pewno będę tam zaglądać, ale musze się pilnować, bo bardzo wciąga czasowo! Różnica jest ewidentna – spokój kontra dynamizm. Ale obie formy maja swój urok.

Kropeczka poruszyła temat możliwości wejścia w nowy dział, tylko dla zalogowanych. Wypowiedzcie się proszę na ten temat. Mnie jest akurat wszystko jedno, ale pójdę za pomysłem większości.

Kalaharii – Ty to wiedziałaś, kiedy wejść! Nie ma to jak otworzyć nową setkę .

Agnieszko, Jolinko – dokładnie jest tak jak napisałyście! Ale musiałam się o tym sama przekonać. Już teraz wiem, ze trzeba będzie uważać z tym fb

Leenci - witaj z powrotem
    Dobrej nocy Zawzietaski

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    |Ja dzisiaj cały dzień przy komputerze, już mam dość, ale zadowolona jestem, bo porobiłam to na co mi ciągle brakowało czasu, począwszy od napisania do Was, zaczęłam robić kartki świąteczne, ale frajda ! już mam trzy i pozaczynane następne, cieszy mnie to ogromnie , pozgrywałam zdjęcia z Portugalii koleżankom, jutr
    Ewa jesteś niesamowita,a Twój rozkład tygodnia powalił mnie na kolana -faktycznie u Ciebie wszystko zaplanowane i jak w szwajcarskim zegarku.Podziwiam...u mnie z organizacją kiepsko,oj kiepskoKartki świąteczne-pokażesz nam?Fotki obejrzałam -piękna ta Portugalia ,a Ty masz piękny uśmiech i zgrabne nóżki.Dbaj o zdrówko i nie szalej na razie z bieganiem,ok?
    W Polsce będziesz w maju?A w jakim mieście?

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Nie chcę zapeszyć ale chyba mój plan B zaczyna działać
    Super Sabinko-czyli liczysz kalorie?A ile ich jesz?Dla mnie ta metoda jest najlepsza i to na niej schudłam 30.5 kg przed 9 laty.Notowałam każdy kęs i ćwiczyłam 4-5 razy w tygodniu.Jadłam 1000-1200 kcal.Teraz jadam 1200-1400 max.1500.Trzymam kciuki.Polecam Ci jeszcze fajną stronkę:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    Niepokoi mnie że tak dużo schudła, a i tak była szczupła no i taka blada jest. Teraz waży 47 kg ( 164cm wzrostu).
    no poczekam na wyniki, jak nie będą za dobre to do lekarza się wybierzemy.I tak myślę czy nie kupic białka w proszku, gdzieś czytałam na tych wegańskich stronach, że jest coś takiego
    Maniusiu wiem już,ze wyniki są ok.Chcę Cię jeszcze zapytać czy robiono jej poziom żelaza?Czasmi morfologiajest ok,a niski poziom żelaza pokazuje anemię.Co do diety wegetariańskiej,to nie jestem do niej przekonana-kilka lat temu siostra mojej koleżanki rozchorowała się na tej diecie i lekarz jej zabronił.Dziewczyna młodziutka,waga spadała,ale zaczęły się problemy z żołądkiem i wątrobą.A BMI Marty wskazuje na niedowagę.

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    na bole nerkowe przy kamicy pomaga mi zawsze no-spa... dziala rozkurczowo i dzieki temu usmierza bol... a na rozpuszczenie kamieni ponoc cuda czyni napar ze slomy owsianej.... wlasnie sie rozgladam gdzie by takowa zdobyc, bo moje kamyczki tez daja ostatnio troche znac o sobie, a wolalabym poradzic sobie z nimi sama niz pozbywac sie ich chirurgicznie...
    To i Ciebie kamyki gnębią Gammuś?Duże masz?Lekarz mi mówił,że do 0.5 mm można urodzić.Większe,to rozbijanie,usuwanie laparoskopem.No-spą się wspomagam,do tego gorące kąpiele i dużo picia min.4 l.

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta

Dziewczynki kochane – stop! O matko! Musze przyznać, ze naprawdę można wsiąknąć w tego fb. Na pewno będę tam zaglądać, ale musze się pilnować, bo bardzo wciąga czasowo! Różnica jest ewidentna – spokój kontra dynamizm. Ale obie formy maja swój urok.
    Krysiu ,a ja się cieszę,że i tam jesteśBędziesz miała czas-zajrzysz,a jak nie to każda z nas to zrozumie.Cieszę się,że mogłam Cię tam powitać

Cytat Zamieszczone przez Leencia Zobacz posta
    Ja juz po urlopie, a czuje sie bardziej zmeczona niz przed. Tak czy inaczej wiekszosc spraw zalatwilam, a teraz staram sie uporac z tymi tutaj, na miejscu. Wiecej szczegolow u mnie na watku, bo juz nie dam rady pisac dluzej.
    Witaj z powrotem Lenciu -z wszystkim się pomału uporasz i będziemy się cieszyć Twoją obecnością.Pozdrawiam.

Cytat Zamieszczone przez kalahari Zobacz posta
    musimy cos wypic pod te stronke......
    bo inaczej nie wypada.
    Kalahari ,a u mnie to była 50-ta stronaMam ustawieniach zmienione tak,ze więcej postów na stronce mi się wyświetla.Tak czy siak i 50 i 100 stron warto "opić"
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Natomiast kilka razy zdarzyło mi się na fb pogadać z kimś długo prywatnie, bo jest to tam bardzo wygodne. Np. wczoraj ucięłyśmy sobie długą, cudowną rozmowę z Jolą i do tego zachęcam Cię na fb
    Cała przyjemność Agnieszko po mojej stronie -fajnie było poklikać,choć w końcu czmychnęłaś chyba do...."Kurnika"Dziękuję Ci za wszystko Ci mi powiedziałaś-to było zaskakujące...wzruszyłam się i będę o tym pamiętać.

Ostatnio edytowane przez Jolinkaa ; 15-03-2015 o 23:26

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Jolinko – przy tym dzisiejszym pędzie na fb zapomniałam się spytać, jak się czujesz? Chodzi mi oczywiście o te dolegliwości o których ostatnio nam pisałaś? Jutro poniedziałek, więc mam nadzieję, że wpiszesz od razu najnowsze wieści od lekarza?
    A z tego dzisiejszego spotkania na fb też się cieszę .

Maniusiu – jak to dobrze, że znasz już wyniki badań i ze są dobre! Ale niedowaga faktycznie jest! Ty się martwisz, ale tak naprawdę ważne jest, jaki stosunek do tego wszystkiego ma Twoja córka. Jeżeli uzna, ze problem jest to jest też szansa, że szybko sobie z tym poradzicie. I tego bardzo Wam życzę!

No teraz już naprawdę dobranoc .

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-1957884_750108651738265_6471365033452884338_o.jpg

Dzień dobry wszystkim, witam w nowym tygodniu, jestem już po sporej dawce wody, teraz delektuję się małą czarną i zapraszam Was do towarzystwa
    Jednak wczorajszy dzień odczuwam bardzo, wypoczęłam na maksa i cieszę się, bo jednak zrobiłam trochę (9 karteczek, prasowanie, trochę dla siebie...) a jednak bez wysiłku fizycznego organizm pewnie tego potrzebował. Naładowałam więc akumulatory i dzisiaj już mam nadzieję wrócić do fitnessu i normalnego życia
    Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Ewa jesteś niesamowita,a Twój rozkład tygodnia powalił mnie na kolana -faktycznie u Ciebie wszystko zaplanowane i jak w szwajcarskim zegarku.Podziwiam...u mnie z organizacją kiepsko,oj kiepskoKartki świąteczne-pokażesz nam?Fotki obejrzałam -piękna ta Portugalia ,a Ty masz piękny uśmiech i zgrabne nóżki.Dbaj o zdrówko i nie szalej na razie z bieganiem,ok?
    W Polsce będziesz w maju?A w jakim mieście?
    Jolu, nie jestem niesamowita, tak nauczyłam się żyć tutaj, praca zajmuje mi większą część życia więc jak chcę dobrze wykorzystać resztę, muszę planować i nie mam dużo czasu na odpoczynek. Przyzwyczaiłam się już i dla mnie to normalne
    Fakt, Portugalia piękna, wrócę tam na pewno !
    Do PL jadę końcem kwietnia i wracam 4.05, tylko tydzień tam mam więc też będę gonić Jak to ja...
    Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Tak Krysiu, na fb szaleństwo totalne, trudno nadążyć, dlatego ja wolę spokój tutaj, wystarczająco gonię w życiu, ale podobnie jak Agnieszka, witam się codziennie, zaglądam od czasu do czasu, to dobre do szybkiego przekazu, ale jak zauważyłaś bardzo wciągające więc uważaj

Cytat Zamieszczone przez Leencia Zobacz posta
    Witajcie kochane! Ojej 100-stronka!!! Gratuluje! A to oznacza, ze mam jakies 50 stron zaleglosci Cos mi sie wydaje, ze nie nadaze za Wami czytac tego wszystkiego
    Witaj Leenciu, myślałam o Tobie, fajnie, ze już wróciłaś, ale nadrobić się nie da, mówię tak, bo nie było mnie kilka dni i nie ma szans, nie nadążam, wczoraj troszkę nadrobiłam i weszłam na właściwe tory, ale długo nie mogłam się z tym uporać, a to dlatego, ze dzieje się tu, oj dzieje....

Sabinko, Gammo, też żyłam spontanicznie kiedyś, ale wszystko zmieniło się tutaj, na totalny luz blues mam wakacje 6 tygodni w roku i wtedy ładuję akumulatory

Maniusiu, miej oko na córkę, bo jest w tym wieku, że taka dieta może być niekoniecznie dobra...

OK, zmykam szykować się do pracuni, pozdrawiam Was wszystkie i życzę super miłego, słonecznego i uśmiechniętego dnia...

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Ewa ...
    dzieki za codzienna dawke aromatycznego dopingu ... widzisz kochana jak to zycie sie ciagle zmienia... u mnie teraz totalny spontan... wczesniej kiedy mialam na glowie 3-je dzieciorkow i musialam ciagnac dwie prace aby dzieci nie chodzily glodne , smigalam na najwyzszych obrotach ... tezaz kiedy na szczescie moglam zwolnic tepo skrzetnie skorzystalam z tego przywileju ... wierze, ze zycie mam tylko jedno i jesli juz niemusze tak pedzic to mysle, ze nie chce go spedzic w wiecznym galopie ... owszem cos kosztem czegos ... zyje skromniej, ale czerpie radosc ze swojej "wolnosci" ... no ale ty jestes duzo mlodsza, wiec nie dziw sie ze emerytka nieco inaczej mysli i zyje ...

Jolinko...
    kamienie mam , ale szczerze mowiac tym razem jeszcze dokladnie sie im nie przygladano... tym razem niejako "przy okazji" innych badan zauwazono je choc dolegliwosci jeszcze sie nie ujawnily ... ale zmagalam sie z kamieniami juz w wieku 20-kilku lat ... ostatnio usuwano mi mi kamienie bezposrednio po moim przyjezdzie do Niemiec... i praktycznie od tego czasu mialam spokoj, a teraz znow sie pojawily ... czytalam duzo o ich rozpuszczaniu sloma owsiana i jak pisalam rozgladam sie skad by ja zdobyc, bo kuracja wydaje sie byc latwa i skuteczna , wiec mysle ze warto sprobowac ...

Krysiu...
    masz racje Fb jest zlodziejem czasu, a atmosfera dla mie jak na dworcu

Zrobilo sie pozno musze znikac, bo do mojej babci mam 24 km a ruch o tej porze dnia naprawde niemaly...
    Milego dnia kobitki i duuuzo sloneczka ....
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam w poniedziałek
    Ewcia, piękna kawa i wygląda smakowicie
    W tym zorganizowanym dniu, jesteśmy bardzo podobneJa też mam każdy dzień poukładany, bo inaczej nie umiałabym funkcjonować. Mam mało lekcji w szkole, ale codziennie w innych godzinach, czasem przychodzą do mnie zaprzyjaźnione dzieciaki na pomoc w języku polskim- szczególnie przed klasówkami z gramatyki , dwa razy w tygodniu po dwie godziny mam chór, mój syn ma sporo zajęć pozalekcyjnych na które często muszę go zawieźć i przywieźć, bo mieszkamy poza miastem, dwóch mężczyzn w domu, z których jeden jest w pracy 8-20, więc nic w domu nie pomoże, a drugi się uczy, a ja mam 250 metrów do sprzątania, opranie ich, prasowanie, zakupy , gotowanie itd...W tym roku pierwszy raz w życiu zamówiłam Panią do umycia moich 20 okien i już się denerwuję, że nie zrobi mi tak jakbym zrobiła to sama...Mam nadzieję, że gdy młody pójdzie na studia- a więc za jakieś 3,5 roku, ja nareszcie będę miała święty spokój, bo mój mąż jest mało wymagający...On zawsze powtarza, że to ja jestem najbardziej wymagająca a wmawiam im , że robię to dla nich( po cichu przyznaje mu rację)
    Reniu, pierwsze słyszę o słomie owsianej...dziś ją sobie wygoogluję. Czytałam kiedyś o kuracji młodym jęczmieniem, ale o słomie nigdy...Spokojnego dnia u Babci Ci życzę
    Kryniu, życzę Ci powodzenia na fb...dla osoby, która nigdy z niego nie korzystała, to będzie duuuuuża rzecz
    Jolinko, z reguły wszystkie moje wizyty w internecie, kończą się w Kurniku, uwielbiam grać w karty
    Kalahari, u Ciebie 100 strona, u mnie 26...ale oczywiście świętuję z Tobą ...dla towarzystwa dał się Cygan powiesić ...a jeszcze takiego towarzystwa !
    Leencia, witaj w domu
    Sabinko, cieszę się, że Twój plan działa U mnie Pomroy dzień trzeci i też jest dobrze ...
    Lecę do samochodu. Dobrego dnia dziewczynki
    Leencia, Jolinkaa and krysiapysia like this.

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-ba5268b55c.jpg

I kolejny dzień minął...........ale ten czas mknie,a czasem mi się wydaje,że im starsza jestem tym szybciej to się dzieje.
    Wczoraj kupiłam butki typu czółenka i choć nie takie jakbym chciała i jakby mi się marzyło to trudno.Nic na to nie poradzę,że na tak szerokie,a średnie stopy ładnego buta dostać nie mogęA jeszcze prawdą mam szerszą.Szpilki.......szpilki to ja tylko oglądać mogę i nawet jakbym cudem wcisnęła w jakieś stopy,to na pewno nie dałabym rady tańczyć,więc jaki byłby sens z zakupię?Kupić,żeby włożyć do urzędu tylko?W przypływie wisielczego humoru to sobie pomyślałam,że powiem córce,że jak co to niech mi szpilki...najlepiej czerwone...do trumny kiedyś włoży
    Butki mam na niskim ,szerokim obcasiku 5 cm.Place,pięta i obcas lakierowane czarne,boki z czerwonej skóry dziurkowane.Nie chińszczyzna-tylko lokalny producent.Mam nadzieję,że będą wygodne.Ważne,że nie są sztywne,ta skórka jest mięciutka i jak dociskam stopę to się poddaje.Kupiłam też małą czarną torebeczkę na łańcuszku.Ufff...i żakiecik z olx pasuje.Może nie wszystko full-wypas i idealnie ze sobą współgra,ale jest jak jest.Moja córka sama się nie przejmuje-ma zwykłą sukienkę i żakiecik.Powiedziała jakie wesele-taka kreacjaI coś w tym jest-część osób się wykruszyło,będzie tylko 26,muzyka z laptopa-to raczej przyjęcie,a nie wesele.Dziwię się ,że idąc w koszty zaplanowali to na całą noc-wątpię,żeby to dłużej trwało niż do północy.

Dziś czuję się prawie bardzo dobrze,ciut tą nerkę czuję,ale tylko ciut.Z lekarza nie zrezygnowałam,ale dziś pewno się nie dostanę,chyba,że ktoś zrezygnował i zadzwonił,że nie przyjdzie.Jak miejsca nie będzie to na jutro lub na środę się zapiszę-zależy mi na tym usg.

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    Jednak wczorajszy dzień odczuwam bardzo, wypoczęłam na maksa i cieszę się, bo jednak zrobiłam trochę (9 karteczek, prasowanie, trochę dla siebie...) a jednak bez wysiłku fizycznego organizm pewnie tego potrzebował. Naładowałam więc akumulatory i dzisiaj już mam nadzieję wrócić do fitnessu i normalnego życia
    Evi Twój organizm jest przyzwyczajony do ruchu-ciągle jesteś w biegu i tak jak piszesz tego mu brakowało.Ja jak swoje nerki wyleczę,to będę spalać kalorie na ogródku i na kijkach-te dwie formy ruchu sprawiają mi największą radość.Może ktoś powie,że to mało,ale nie dla mnie fitness itp i to nie z powodu lenistwa,tylko zdrowia.

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    Jolinko...
    kamienie mam , ale szczerze mowiac tym razem jeszcze dokladnie sie im nie przygladano... tym razem niejako "przy okazji" innych badan zauwazono je ... ale zmagalam sie z kamieniami juz w wieku 20-kilku lat ... ostatnio usuwano mi mi kamienie bezposrednio po moim przyjezdzie do Niemiec... i praktycznie od tego czasu mialam spokoj, a teraz znow sie pojawily ... czytalam duzo o ich rozpuszczaniu sloma owsiana.
    Ja Gammuś miałam pierwszy kamyk w wieku 27 lat.Skłonność do kamicy może być dziedziczna i takie problemy miała kilka razy moja mama.A jak Twój woreczek?Bo często kamienie w nerkach idą w parze z tymi w woreczku-to raz,a dwa obu formom sprzyja odchudzanie,kiedy to metabolizm jest zaburzony i to nie mój wymysł,ale usłyszałam to od chirurga.Co do słomy owsianej,to dziękuję,ze mi o tym napisałaś.Poczytałam i jestem zachęcona opiniami.Poszukam jej w sklepach zielarskich.Widziałam na allegro,ale wolałabym kupić po prostu w sklepie.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Miłego dnia życzę kobietki[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mąż ma wolne po nocce,więc jak wstanie pojedziemy do Castroramy.Muszę kupić pojemnik do oprysku drzewek,bo mi się popsuł i piłę do żywopłotu.Bo cięcie 2-metrowego żywopłotu o długości 15-16 m zwykłymi nożycami to horror.To żywopłot sąsiada-jak mieszkał pierwszy właściciel,to 2 razy w roku obcinali żywopłot z obu stron.Nowy robi to od czasu do czasu ze swojej strony-on ma żywopłot,a my kłopot.

Uprawnienia umieszczania postów