Strona 98 z 101 PierwszyPierwszy ... 48 88 96 97 98 99 100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1003
Like Tree416Lubią to

Wątek: Szczupła po 55-tce

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Szczupła po 55-tce

Dla mnie większość zdrowego jedzenia jest niesmaczna ale nie mam wyjścia
    Kiedyś, dawno temu gdy mówiłam właśnie to, że mam nerki i watrobe do oczyszczania organizmu, to słyszałam, że nie mam racji.
    Warzywa fajna sprawa ale hołduje pewnej zasadzie jedzenia sezonowego.
    Trzymam kciuki za ruszenie zastoju.

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Jaga to prawda samo sie nie zrobi musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Dołożyć warzyw i innych zdrowych rzeczy i działać.

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Jaga ten twój zapał i nam się udzieli ,wszyscy będą pięknie walczyć o nowe figury,
    No Jaguś ja tam zawsze jadłam dużo warzyw i owoców bo na wsi się wychowałam ,a teraz jak mam cukrzycę to musiałam polubić te nowości typu ciemna mąka i makaron i zdrowe kasze.
    Pozdrowienia zostawiam cieplutkie .

Awatar juemka
    juemka jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    15

Ja się skupiam nad zobaczeniem 64 kg na wadze. Motywuj nas motywuj.

Awatar mufinka0
    mufinka0 jest nieaktywny Sławny na forum

U mnie warzyw dużo i nie muszę się do nich zmuszać, bo lubię. Jem też sporo owoców i tu chyba powinnam trochę przystopować.
    Niestety wszystko niweczę swoim uwielbieniem do smacznych ciast i ciasteczek, działają na mnie jak narkotyk

Jak tam twój dzień warzywny minął?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moje początki
    Schudnąć - jeszcze by się chciało -mój wątek

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Hej Jaguś

Nadrobiłam zaległości w czytaniu,ale z pisaniem gorzej.
    Tak bardzo chciałabym się zmobilizować i do pisania i do ruchu i do diety,bo z wszystkim kiepsko jest.
    Cytat Zamieszczone przez Jaga55 Zobacz posta
    Ja kryminałów i thrillerów nie tykam, unikam nawet filmów gdzie przemoc jest, na stare lata dobra komedia, przygodowe, podróznicze,nie lubie sie stresować i jakaś taka wrażliwa się zrobiłam na ludzką krzywdę, widać na starość człowiek dziecinnieje.
    Zaraz tam zdziecinnienie...po prostu gust nam się zmienia Ja też nie czytam kryminałów,thrillerów czy horrorów,ale dobry sensacyjny film dla towarzystwa z mężem obejrzę.Co do książek,to ostatnio za namową mamy zaczęłam czytać powieści obyczajowe polskich autorek i powiem Ci,że fajnie się je czyta.Przed laty czytałam książki cięższego kalibru jak thrillery medyczne,a teraz wolę coś lekkiego,coś wesołego,coś o miłości i jeszcze czasem biografie.Może to mało ambitnie...ale tak wolę
    No to narobił ten wiatr wiele złego w kraju, aż ciarki przechodzą po plecach. Mieszkam w bloku na osiedlu bezpiecznie, monitoring, odgramniacze, domofony,niby co się może stać, ale pamiętam jak byłam małą dziewczynką jak babcia mieszkająca w starym drewnianym domu podczas burzy zapalala gromnicę w oknie.
    Jaguś żywioł jest nieobliczalny ...czuję przed nim respekt i tak po ludzku boję się ekstremalnych zjawisk.Moja babcia też mieszkała w drewnianym domku-zawsze jak burza się zaczynała,to zapalała gromnicę na stole,a do okien wystawiała święte obrazki.Często byłam u niej i...przesiąkłam tym strachem.Teraz ja mieszkam w takim wiekowym drewnianym domu-takim samym jak babci,u nas jest takie osiedle tzw.fińskich domków,które istnieje od 1949 r.Dobrze się tu mieszka,ale jak przyjdzie burza,to czuję strach...bardzo się boję.I wiatru też się boję.No widzisz....taki tchórz ze mnie
    Cytat Zamieszczone przez agaaa Zobacz posta
    U mnie zima w pełnej krasie w dzień było -4, słonecznie i z lekkim śniegiem.
    Agaaa zazdroszczę tej zimy w pełnej krasie...tego śniegu.Choć w sumie nie lubię tej pory roku,to taka zima jak teraz też mi nie odpowiada.Trochę śniegu i lekki mróz byłyby dużo lepsze.
    A gdzie Ty mieszkasz...oczywiście jak można wiedzieć...że możesz zimą się nacieszyć
    Otyłość brzuszna jest najbardziej groźna Wartość obwodu talii przekraczająca u kobiet 88 cm a u mężczyzn 102cm wskazuje na zbyt dużą ilość tłuszczu w jamie brzusznej a co za tym idzie....wiemy
    Czytałam już dawno o tych centymetrach w talii-niestety mam dużo więcej niż 88 cm.Pociesza mnie to,że na ostatnim usg,oprócz lekko otłuszczonej wątroby reszta organów była ok.Otłuszczenie wg. lekarza mogą powodować też sterydy,które od dłuższego czasu biorę.Jak byłam u dietetyka i robił pomiary na specjalnej wadze,to ona pokazywała też parametry właśnie związane z otłuszczeniem organów wewnętrznych i tu u mnie było ok.
    A co do warzyw,to bardzo je lubię,ale o tej porze roku nie wszystkie mi smakują-pomidory i ogórki świeże jak dla mnie są bez smaku.Jeszcze jakoś pomidorki koktajlowe mi wchodzą.Nie ma jak warzywa w sezonie,ale na to musimy jeszcze poczekać.

Buziaki zostawiam.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Jak dziś samopoczucie?
    Miłego, udanego piąteczkiu ci życzę

Awatar Jaga55
    Jaga55 jest nieaktywny Znany na forum

Kochane mojemój dzień warzywny nie był calkiem warzywny, choć nie powiem całą paprykę zjadłam wczoraj i sporo szczypioru i rzodkiewki do twarogu o sałacie nie wspominając do kanapek, ale nie było to tak jak powinno. Jeszcze za mało ale pracuję nad tym. Motywować Was mogę ale myślę, że wszystkie jak tu jesteśmy motywujemy się wzajemnie, mamy wzloty i upadki jedzeniowe ćwiczenia nie zawsze są ale to że tu jesteśmy, piszemy i robimy cokolwiek, by zawalczyć o zdrowie przede wszystkim i fajną figurę w efekcie to wiele znaczy
    Jak samopoczucie moje Malinko pytasz, ja pogodna osoba jestem i wieczna optymistka wierząca tylko w dobre zakończenia, dlatego pewnie nawet nie pomyślalam, że którejkolwiek z Nas tu odchudzających się mogłoby się nie udać. Uda się Nam wcześniej czy później, raczej później, bo chudnięcie to proces powolny jest ale się uda ja w to święcie wierzęPozdrowienia zostawiam no i jutro sobota, rosołek będę gotować i kluseczki robić, szarlotkę mam też w planie
    adziam and Jolinkaa like this.
    https://forum.jestemfit.pl/odchudzanie-40-stce/16685-szczupla-55-tce-77.html

Awatar Pamazb
    Pamazb jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Mazowsze

Super plany na weekend
    Pozdrawiam

Awatar adziam
    adziam jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Europa

Jaguś u mnie też rosół ,wnuczka sobie zamówiła bo jutro przyjedzie.
    Ciasta nie piekę ,no chyba że wnuczce się będzie chciało coś upichcić.
    Pozdrawiam i miłego piątku życzę.

Strona 98 z 101 PierwszyPierwszy ... 48 88 96 97 98 99 100 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów