Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 121
Like Tree14Lubią to

Wątek: RYBKA 68-zaczynam po raz enty..

Awatar Krystyna67
    Krystyna67 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Irlandia
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie Odp: RYBKA 68-zaczynam po raz enty..

Rybko gratuluje spadeczku, piękny wynik
    RYBKA 68-zaczynam po raz enty..-d8531763aeb4.gif

Awatar opona66
    opona66 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Cytat Zamieszczone przez Rybka 68 Zobacz posta
    minęły dobre czasy jak waga leciała ponad kilogram na tydzień-
    i nastały dobre

Rybko to ładnie popłynełaś w prawo ,gratulacje
    muszę i ja za toba biec ,bo mi daleko zwiejesz
    jestem w szoku ponad 1kg na tydzień - super wynik

Awatar Rybka 68
    Rybka 68 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie

Oponko-chyba źle zrozumiałaś-nie schudłam ponad kilogram w tydzień tylko napisałam,że minęły te czasy kiedy się chudło ponad kg w tydzień-postaram się uciekać tobie co byś miała kogo gonić

Krysiu-dzięki-pomalutku,pomalutku i coś się schudnie-a to pewnie za sprawą ,że ograniczyłam pieczywo-od zawsze wiem ,że chleb i bułki mają zły wpływ na moją dietę

wczoraj przyszła paczka z olejami-bo jak wspomniałam cosik tam w głowie zostało z mądrości ostatniej lektury-a tak na marginesie polecam wam kobitki przeczytać-Ekologia ciała-dieta przywracająca prawidłowy rytm organizmu(Donna Gates,Linda Schatz)
    Nie wiem czy stosujecie u siebie w kuchni olej kokosowy,olej lniany czy( dla mnie nowy zakup)olej z czarnuszki i konopny,kupiłam także ocet jabłkowy -ekologiczny i kosmetyczny olejek z avokado acha i olej rzepakowy,taki który ma najlepsze proporcje omega 3 do omega 6-to z polecenia córci dietetyczki.powoli wdrażać będę i mam nadzieję ,że rodzina nie będzie wybrzydzała

byłam w ciuch-budzie i pierwszy raz kupiłam 3 pary fajnych spodni-z lycrą,na gumie coś a,la dżinsy,szare,czarne i jasno-niebieskie -będę miała w czym śmigać póki nie wejdę z powrotem w portki sprzed joja
    Krystyna67 lubi to.

1 etap -79,9
    2 etap-69,9 o 3 etapie nawet jeszcze nie marzę

Awatar opona66
    opona66 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

no,cos pomyliłam ,ale jak by nie było ważne ze waga spadła
    ja stosuje olej kokosowy ,bo córki chca zeby tylko na tm smażyć ,ale drogi jest
    ciuch landzie ,miałas udane zakupy ,bo ja nigdy nic nie widze na siebie ,a czasem jak kupiłam ,to i tak potem mi sie odwidziało i już przestałam tam zaglądać ,ale takie spodnie na przetrwanie oj przydały by sie na moj wystający brzuch

Awatar Rybka 68
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie

Oponko-to dobrze ,że córki chcą jeść smażone na tym oleju-ja na razie młodej smażyłam jajecznicę to krzywiła się ,że czuć kokos i psuje smak jajecznicy-będę go używała np. do podsmażania naleśników czy do smażenia placków czy racuchów-tak bardziej do dań na słodko-no i do koktajli będę przemycała.
    no właśnie ten brzuch najgorszy bo przez niego nie można się dopiąć ale te spodnie na gumie są ok na brzuszysko

1 etap -79,9

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Rybko, gratuluję spadku, pięknie I zakupy udane. Mi też ten brzuch przeszkadza, na nim wszystko nie dopina mi się i cieżko.
    Z tych produktów, to używam oleju rzepakowego , kupuję od pewnej pani na wsi, która robi go ze swojego rzepaku. Używam też czasami oleju z czarnuszki czy lnianego, natomiast kokosowy zostawiam tym ludziom gdzie gdzie rosną kokosy, pozostanę przy rzepaku i maśle jednak Ocet jabłkowy jabłkowy sama robiłam i mam jeszcze dwie butelki , codziennie go pijam.
    Miłego tłustego czwartku

Bandzioch musi odejść- 24 grudnia

Awatar Rybka 68
    Mieszka w
    Zachodniopomorskie

hejka kobitki-jak tam tłusty czwartek mija?-ja nie zjadłam żadnego bo po prostu nie było komu kupić a moja mama jak zawsze podrzucała dzień wcześniej albo w czwartek właśnie coś nie dojechała-muszę zadzwonić co się stałoa niedawno dzwonił syn z pytaniem czy mamy pączki bo oni nie mogą kupić tzw,lepszych nie z marketów i nie ma już

Malinko-a jak pijesz ten ocet jabłkowy?- bo ja jeszcze się za niego nie zabrałam-coś czytałam,że na czczo rozpuścić w szklance wody chyba 2 łyżeczki czy łyżki-może gdzieś znajdę gdzie to pisało

skurczył mi się chyba żołądek bo drugi dzień nie kończę obiadu i zostawiam na później-no i dobrze ale zamiast pączka 2 kostki czekoladki wpadły jednak
    malinowa_fela lubi to.

1 etap -79,9

Awatar Krystyna67
    Mieszka w
    Irlandia
    Wpisy na blogu
    3

Rybko gratuluje, że pokusy na pączka nie było.

2 kosteczki czekolady to nawet dla zdrowia wskazane.
    Co do olei to jak najbardziej wskazane w małych ilościach. Każdy nich ma inne właściwości zdrowotne.

Pozdrawiam

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Rybko, to znaczy że nie zjadłaś ani jednego pączusia ? To jako jedyna chyba nie masz za co pokutować
    Mój syn kupował po szkole w dobrej cukierni , to około 13-14 już tych lepszych nie było pączków. A tych z supermarketów, to kijem nie tknęłabym

Ocet pijam na czczo, czasami na noc zostawiam łyżeczkę miodu na niecałą szklankę wody. Potem rano dodaję łyżkę octu. Ale często zapominam o miodzie więc rano tylko ocet w wodą. Potem w ciągu dnia, jeśli nie zapomnę- piję jeszcze przed obiadem i kolacją, pół szklanki plus niecałą łyżeczkę octu.

Bandzioch musi odejść- 24 grudnia

Awatar Krystyna67
    Mieszka w
    Irlandia
    Wpisy na blogu
    3

Witam Rybko jak tam sobota mija dietka wzorowa była ?
    Pozdrawiam

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów