Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
Like Tree2Lubią to

Wątek: Nowa ja- teraz albo nigdy!

Awatar Nowa ja
    Nowa ja jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie Nowa ja- teraz albo nigdy!

Witam Jak w tytule, teraz albo nigdy. Mam 41 lat , za sobą wieloletni ,zly związek , depresje i nadwagę. Na karku czuje oddech przemijającego czasu ,nie chce marnować kolejnych dni. Chce być wreszcie kobieta jaka zawsze chciałam być ale brakowało samozaparcia i odwagi. Jeśli sa tu kobietki które "zaczynają od nowa" nie tylko w kwestii odchudzania , to serdecznie zapraszam, w grupie sila
    Milego dnia Wszystkim!
    gruschka lubi to.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Nowa ja- teraz albo nigdy!

Też w okolicach twojego wieku zaczynałąm "od nowa".Da się
    Będę kibicować
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Nowa ja
    Wpisy na blogu
    3

Dziekuje!
    gruschka lubi to.

Awatar Nowa ja
    Wpisy na blogu
    3

Dzien dobry!
    Szkoda ze nikt się do mnie nie podlacza Jestem na 3 dniu, wlaczam dzisiaj ćwiczenia. Jestem dobrej myśli, wlasciwie to jak nigdy wcześniej ,jestem przekonana ze tym razem osiagne zamierzone cele. Fajne uczucie !

Mariola1975 jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Nowa ja Zobacz posta
    Dzien dobry!
    Szkoda ze nikt się do mnie nie podlacza Jestem na 3 dniu, wlaczam dzisiaj ćwiczenia. Jestem dobrej myśli, wlasciwie to jak nigdy wcześniej ,jestem przekonana ze tym razem osiagne zamierzone cele. Fajne uczucie !
    TRZYMAM KCIUKI Ja dziś się zalogowałam tutaj bo od jutra też zaczynam dietę. Forum wydaje się być fajne pomocne, a przede wszystkim są osoby na początku, w trakcie i już po. To daje fajny punkt odniesienia co mnie czeka. A tak naprawdę to stwierdziłam, że muszę coś zmienić w swoim życiu już 2 lata temu. Gadam od 2 lat, że się zabiorę i nic, podobnie jak ten gościu Cały czas jestem pod wrażeniem, bo nie wiem czy ja bym się odważyła powiedzieć publicznie takie rzeczy. To mnie przekonało, że jak on może, to ja też. No i JUTRO ZACZYNAM !!!
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 15:00

Ania_ABCfitness jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez Nowa ja Zobacz posta
    Dzien dobry!
    Witaj, kibicuję Ci, aby udało się osiągnąć zamierzony cel! Widać, że motywacji Ci nie brakuje, a to pierwszy, bardzo ważny krok do sukcesu. Kolejne to odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Jaki trening realizujesz? Opowiedz coś więcej o ćwiczeniach, jakie włączyłaś, może będę mogła coś doradzić
    Ekspert sklepu ABCfitness

Mariola1975 jest nieaktywny Nowy na forum

NOWA JA, przepraszam, że piszę w Twoim wątku, ale zaczęłam tu pisać, to kontynuuję. A być może Ciebie też zmotywuję.
    Ja mam już mały sukces - minus 4 kg ( prawie ). Stosuję dietę opartą głownie na Montignacu i podpatruję gościa na YT, który jest na tym samym etapie co ja.

KormeliaPlaszek jest nieaktywny Nowy na forum

Może oprócz ćwiczeń też wizyta u dietetyka? W tym wieku zmienia się metabolizm, a najwięcej chudnie się w kuchni także warto o tym pomyśleć

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

dużo lepiej trzyma sie diete jak sie zje cos naprawde smacznego, a nie gorszej jakosci zywnosc na polepszaczasz, wtedy czuje że ciągle mi czegos brakuje. Kupuje od jakiegos czasu ekologiczną zywność z organic24 pl i czuje w smaku że jest dużo smaczniejsza i świeższa, jajka ekologiczne są o niebo lepsze od marketowych

Awatar agaaa
    agaaa jest nieaktywny Znany na forum

jadeko eko na pewno jest zdrowsze, jednak nie ma mniej kalorii. czy stosujesz konkretna dietę?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów