Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zdrowa Sylwetka

vamefav953 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Zdrowa Sylwetka

Hej!
    Wejdźcie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], wypełnijcie formularz i może uda Wam sie zdobyć konsultację dietetyczną za darmo!

matylda15 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Zdrowa Sylwetka

Jeśli chcecie poprawić formę to koniecznie zajrzyjcie tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], myślę że zainteresuje was taka forma ruchu. Warto spróbować czegoś nowego.

berkosz jest nieaktywny Nowy na forum

Ja co mogę poradzić na swoim przykładzie, to jak nic nie mogło mnie zmotywować do zrzucenia lekkiej nadwagi, tak odkąd zapisałem się na squasha w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wszystko wróciło do normy. Nigdzie się tak nie wypocę jak tutaj a do tego to świetna zabawa przy okazji.

Lenia78 jest nieaktywny Nowy na forum

Jak nie potrafimy sobie poradzić z utrzymaniem prawidłowej sylwetki ,to dobrze jest pójść do dietetyka.Sama byłam u pani E. Sternal w przychodni Nasz Lekarz w Toruniu.Ułożyła mi odpowiednią dietę tak ,żebym nie chodziła głodna a jednak schudłam 5 kg. To jest najlepsze rozwiązanie., Dobierając sobie dietę samemu nie zawsze możemy to zrobić dobrze.

Alinka91 jest nieaktywny Nowy na forum

Witam.
    Mi w osiągnięciu zdrowej i ładnej sylwetki pomaga Paulina Walczewska, mam jej dietę i ćwiczę z jej filmikami, które mega dają kopa do działania. Polecam każdemu, kto chce zgubić zbędne kilogramy i poprawić swoje ciało kompleksowo się do tego zabrać, zacząć od diety i do tego dołączyć ćwiczenia, a efekty będą gwarantowane.

berkosz jest nieaktywny Nowy na forum

U mnie od zawsze był problem z logowaniem się u wszelakich specjalistów, ale też może i na całe szczęście nie jestem jakoś zbytnio chorującą osobą. Co do gry w squash to dla mnie idealne jak już zresztą pisałem zajęcie. Jak to mówią, przyjemne z pożytecznym

paula_k jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Lublin

Cytat Zamieszczone przez berkosz Zobacz posta
    Ja co mogę poradzić na swoim przykładzie, to jak nic nie mogło mnie zmotywować do zrzucenia lekkiej nadwagi, tak odkąd zapisałem się na squasha w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wszystko wróciło do normy. Nigdzie się tak nie wypocę jak tutaj a do tego to świetna zabawa przy okazji.
    Jak z obłożeniem u nich, dużo wcześniej trzeba rezerwacje robić? Terminarz online przekłada się do sytuacji na miejscu?

Uprawnienia umieszczania postów