Strona 51 z 1179 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 1051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 11783

Wątek: Jestem nowa

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Domyślnie Odp: Jestem nowa

Miałam dobry humor dopóki nie zapukała pani z opieki,i mi mówi ja panią bardzo przepraszam (znamy się bo mój mąż był sołtysem)ale musze się spytać czy to prawda że Artur(ten mój najłodszy)chodzi w trampkach i jest odparzony (bo on pampersa nosi)bo im jedna osoba doniosła,i musi sprawdzić.Amnie zamórowało wychowałam 5dzieci i nigdy nie miałam takich zarzutów.Ja mówie że on nie ma nawet trampków tylko 2 pary adidasów,bo na wuef nie chodzi,ruczeć mi się chciało że muszę się tłumaczyć.Nawet z tą panią zastanawialyśmy się skąd wie że odpażony przecież by musiał mu ściągnąć pampersa a on ma 12,5roku i nie pozwolił by na to.Mówiła że się pytała pedagoga ona mi pozytywną opinie wystawiła,jeszcze raz przeprosiła i wyszła.A po jej odejściu rozryczałam się jak ktoś mółgł mi zrobić takiego wsdydu ludzie to chamyprzypuszczam kto ale jak się upewnie to wam napiszę.Chodze nerwowa i ryczeć mi się chce,ale nie będę się obrzerać za dużo się namęczyłamjuż dosyć tych smętówpozdrawiam

bozena Guest

Smile Odp: Jestem nowa

Chamstwo i tyle.Może ktoś był zazdrosny o tą wycieczkę nad morze.Ludzie są jednak podli. Nie bierz tego do siebie - na pewno jesteś świetną mamą.A pani z opieki - cóż musiała sprawdzić - taki jej zawód.
    Tyle się teraz słyszy o maltretowanych dzieciach.Swoją droga jak można godzić w dzieci - w głowie się nie mieści.Wymyślac takie bzdury.

Awatar urszulka2
    urszulka2 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    kielce

Może sobie za dobrze radzisz,chodzisz uśmiechnięta zadbana,odchdzudzona,a powinnaś przy gromadce dzieci zarosnąć brudem,skołtunieć i w sklepie brać na zeszyt!!!!
    Gdzieś obok Ciebie żyje człowiek o bardzo małym rozumku,i ogromnej głupocie poprostu NIKT i tyle................

Daj sobie siana ,szkoda nerwów ,nie daj po sobie poznać że Cię ugodzono ,glowa jeszcze wyżej ,a swoje nerwy wyładuj na ćwiczeniach ,będzie lepiej i zdrowiej dla Ciebie

Pozdrawiam

Toshi jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Międzyzdroje

bardzo nieładna historia. Nie dziwię się, że Ci się humor popsuł. Trzymaj się

Awatar pokrzywa
    pokrzywa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Na ludzką podłość zawsze można liczyć, niestety...
    A Ty kochana się trzymaj. Nie daj sobie wmówić głupot. Jesteśmy z Tobą!!!

Awatar izabelllka
    izabelllka jest nieaktywny Sławny na forum
    Wpisy na blogu
    1

Ojjj... straszna historia Jak można mieć tyle zawiści w sobie??? Bo pewnie z tego to wynika Trzymaj się Kochana i nie daj się!! Na pewno jesteś doskonałą Mamą
    Buziaki............

GrubaKinga2 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Nakło nad Notecią

och... ci ludzie... sa straszni... najpierw powinni oceniac siebie, a potem dopiero innych...
    3maj sie i głowa do góry

pozdrawiam

Awatar Aia
    Aia
    Aia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Olsztyn

Syberia, współczuję serdecznie....Mimo, że jest Ci z pewnością ciężko, to postaraj się sobie to odpuścić, bo osobie donoszącej chodziło właśnie o Twoje zszargane nerwy a Ty i pani z opieki dobrze wiecie, jaka jest prawda. Swoją drogą to ludzie są straszni.....Bądź twarda, a za to, że mnie przywołałaś do pionu, to dziękuję....Proszę o jeszcze, bo właśnie jem kanapki.....
    Mocne buziaki!

Awatar opona66
    opona66 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

SYBERIO to rzeczywiście niemiła ta wizyta była ,ale to jest straszne jak ktoś obcy miesza się w nasze sprawy rodzinne ale Ty nie daj się podłym ludziskom głowa do góry i podziwiam Cię ,że nie załamałaś się dietkowo POWODZENIA
    MIŁEJ ŚRODY ŻYCZĘ

Awatar misiala
    misiala jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toronto

podlość ludzka nie ma granic...nie do uwierzenia, a tam gdzie rzeczywiscie sie cos dzieje to nie ma komu sie zainteresowac...trzymaj sie

Strona 51 z 1179 PierwszyPierwszy ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 1051 ... OstatniOstatni