Strona 1 z 21 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 204

Wątek: Głowa do góry tym razem musi się udać!!!

avatarka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

Domyślnie Głowa do góry tym razem musi się udać!!!

Witam!
    Bardzo się cieszę ,że trafiłam na to forum, gdzie spotkałam się z pełną życzliwością.
    Są to moje początki ale chcę się rozwijać i gubić z wami swoje zbędne kilogramy (dziękjuę oponko i zapuszysta) dzielić się radościami i niepowodzeniami , wspierać i być wspieraną.
    Odkąd pamiętam to wagę w normie miałam tylko po urodzeniu , a potem to już cały czas byłam co najmniej 10kg większa od rówieśników.. Nie wiem czy to nadopiekuńczość moich bliskich ,czy moja zła przemiana materii, czy po prostu łakomstwo, pewnie wszystko razem.
    W wieku 7lat -33kg ,13 lat -77, 18lat -69 ,a obecnie jak widać poniżej. W ciążach przytyłam prawie 30kg. No ale przynajmniej mam dwoje wspaniałych dzieci. Waga moja cały czas oscyluje między 80 a 90kg. jak stosuję mniejszą kaloryczność posiłków jest ok, ale nie mam silnej woli i jak schudnę troszeczkę to mówię sobie no dobra taki jeden cukierek mi nie zaszkodzi i co same wiecie co..... Teraz powiedziałam sobie dość muszę zobaczyć na wadzę 6. Zaczęłam dietę dukana jakoś tak mi się wydaje że jest to dla mnie bo żadnych innych nie stosowałam no może 'kapuścianą" schudłam pare kg i jojo a dukan rozłożył to na 4 fazy i jakoś to do mnie przemówiło. Dziewczyny taką mam wiarę w siebie ,że mi się tym razem uda ,życzcie mi tego...

Awatar opona66
    opona66 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

Domyślnie Odp: Głowa do góry tym razem musi się udać!!!

Witaj w diecie pl
    To super ,ze założyłaś swoj wątek i jestes z nami na dobre chwile w diecie i tez te złe ,oby ich było jak najmniej
    razem pojdziemy po tą 6 ,może tobie uda sie szybciej ,bo jestes na dukanie ,a to z tego co pisza to daje szybkie efekty ,ale to nie dla mnie ,bo nie mam silnej woli jesc przepisowo

Życze powodzenia i wytrwalości papa.........buziaki
    pozdrawiam

Awatar lookrecja
    lookrecja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez avatarka Zobacz posta
    Dziewczyny taką mam wiarę w siebie ,że mi się tym razem uda ,życzcie mi tego...
    Najważniejsze, że masz wiarę, z nią i z NAMI na pewno Ci się uda
    Fajnie, że jesteś
    Witam Cie i cieplutko pozdrawiam!!

Mieszka w
    Rzeszów

Lookrecja Oponko dzięki za słowa otuchy... z wami musi się udać..
    Ja to nawet nie wiem co to znaczy być szczupłą , wiecie ,że jeszcze zmieszczę się w swoją suknię ślubną., także mąż wiedział ,co bierze z tego co widzę to najbardziej podobam mu się koło80 mówi mi żebym nie przesadzała bo nie będzie miał się do kogo przytulić..ale mnie wspiera (kochany).. Robię to dla siebie bo jak się widzę na fotkach z wakacji to mnie cholera bierze...
    Oponko dzięki za zaproszenie Ty to jesteś chudzinka nie oponka , moja figura właśnie odzwierciedla oponę i to taką od tira ..ale to się zmieni,,,, A tak w ogóle to fajna kobitka z ciebie .. Ja też dodam fotki (myślę ,że się nie wystraszycie) ale dopiero się wdrażam i nie bardzo wiem jak , ale myślę ,że pomożecie..

Awatar kortinka
    kortinka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    uk

Czesc Avatarko,witam Cie bardzo serdecznie.Jestes we wlasciwym miejscu,tu z nami bedzie Ci latwiej i uwierzysz,ze Ty tez mozesz. Ja jestem tu od listopada 2009 i schudlam prawie 10 kg.Jestem teraz bardziej pewna siebie i zadowolona i Ty tez taka bedziesz. Uda CI sie pozegnac kilogramy i przywitac nowa siebie silniejsza i zgrabniejsza.Trzymam mocno kciuki i bede wspierac tak jak i mnie wspierano.Powodzenia.

Mieszka w
    Rzeszów

Cytat Zamieszczone przez kortinka Zobacz posta
    Czesc Avatarko,witam Cie bardzo serdecznie.Jestes we wlasciwym miejscu,tu z nami bedzie Ci latwiej i uwierzysz,ze Ty tez mozesz. Ja jestem tu od listopada 2009 i schudlam prawie 10 kg.Jestem teraz bardziej pewna siebie i zadowolona i Ty tez taka bedziesz. Uda CI sie pozegnac kilogramy i przywitac nowa siebie silniejsza i zgrabniejsza.Trzymam mocno kciuki i bede wspierac tak jak i mnie wspierano.Powodzenia.
    Dzięki kortinko za słowa otuchy , zazdroszcze ci tego spadku ,już masz bliżej jak dalej do celu wiem ,że dasz radę..widać to po rezultatach .. Pozdrawiam

---------- Wiadomość dodana o 21:58 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 14:44 ----------

Dzień zliczam do udanych..słońce świeciło, myśli pozytywne i wiara ,że ja na prawdę mogę zrzucić ten zbędny balast. Dzisiaj ósmy dzień na dukanie, czuję się super oby tak dalej..
    Nawet obiadki dla domowników robię bez oblizywania palców niby nie narzekają...
    Jutro wybieram się na zakupy nie nie nie ciuszki jeszcze nie, tym razem kosmetyki,chociaż chciałabym już kupować rzeczy o rozmiar mniejsze no ale nic jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość..

Awatar kortinka
    kortinka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    uk

No to zycze Ci udanych zakupow.Rozpiesc sie kosmetykami.
    U mnie dzis tez slonko swieci,az zyc sie chce.Buziak zostawiam.

Awatar maggies
    maggies jest nieaktywny Znany na forum

Hej, Avatarko!
    Witam nową forumkę
    Mamy coś wspólnego, bo mój tytuł wątku to: tym razem się uda!
    Ciągle w to wierzę.
    Życzę powodzenia i cierpliwości.
    Pozdrawiam
    PŁYWAM: 300 km
    NORDIC WALKING: 605 km
    ROWER: 1821 km

TU JESTEM! ZAPRASZAM: Tym razem się uda!

Awatar nicoletia86
    nicoletia86 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Merseyside, UK

Masz wiare a to jest najwazniejsze . Powodzenia

Sierpniowy fitness

Tu zrzucam oponke--->

Awatar opona66
    opona66 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    3

witaj ,a dziś sloneczka chyba juz nie ma
    bo u mnie wieje niesamowicie
    życze udanych zakupów tylko ciepło sie ubierz

pozdrawiam cieplutko

Strona 1 z 21 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów