Strona 1013 z 1631 PierwszyPierwszy ... 13 513 913 963 1003 1011 1012 1013 1014 1015 1023 1063 1113 1513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,121 do 10,130 z 16304
Like Tree355Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Zapachniało kwiatkami na stronce. Szkoda, że do wiosny jeszcze tyle dni, do pierwszych kwiatuszków też...
    Kawę dla wstającej trzeba przytargać

wszystkiego dobrego na cały tydzień !

Awatar opty55

Saguś - tylko na urodziny będziesz wpadać ? Tak źle - że aż z nami gadać nie chcesz ?
    Komu się wyżalisz - jak nie tu ?
    Oj Yoanka - będę Cię trzymać za słowo ! Motywuj i pilnuj, bo potrzebujemy takiej drugiej Łapki.
    Zapomniałam wleźć na wagę, telefon od rana mnie rozproszył, ale nie sądzę, że wiele zyskałam.
    No może tyle co Krysia... zobaczę jutro. Ale będę się cieszyć i z takiego efektu.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Optuśka, nie narzekaj, nieważne, ile, ważne - żeby w dół !

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Z tą motywacją to tak jest, że sama jej potrzebuję. Mamrotanie Ciacha nie działa, potrzebuję konkretnego kopa. Mania, ile jeszcze do wiosny zostało ? Bo teraz to fajnie, w grube ciuchy się ubieram, czyli to ciuchy grube, nie ja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ale jak już wiosna się przyczai, to kicha.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Czyli od jutra się odchudzam, nie ma to, tamto. I uprzedzam - WREDNA BĘDĘ . Niech tu jaki przepis na smakowitości zobaczę, to będzie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Opty, u Anoolki jest JUTRO, czyli kawę postawiłaś BEZ mleka i bez cukru ? A sama w Swoje święto to wieadomo, masz dyspensę, ale jak jutro o jakiej drożdżówce przeczytam, to BIEDNA BĘDZIESZ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Maniu, kiedy wybierasz się do Swojego Czarodzieja od wagi ? Masz sukcesy, gratuluję, ale osiadłaś na laurach, masz nas motywować ! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    No i moja leniwa Narzeczona . . . DO OŁTARZA TO MAM CIĘ TOCZYĆ ? ! ? ! ? !
    Nutka, a Ty co ? Chlebki dla diabetyków, paszteciki. . . A [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ROŚNIE !
    Bońcia - rowerek wybrany ? Wprawdzie Ty jak staniesz bokiem, to Ciebie nie widać, ale jak chcesz się odchudzać z kości na ości , to też Cię ganiać będę !

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Cholera. Zapomniałam, że to od jutra mam się odchudzać, sorki . . . [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Qoorva, tylu GOŚCI ! Odezwałby się który, a nie tylko podglądacie !

Awatar opty55

Noooo !!! I tak ma być ! O drożdżówce nawet nie wspomnę.
    Może i mam dyspensę, ale z ciasta to tylko nóż po krojeniu oblizałam (ukradkiem, ma się rozumieć) - a ciasto na talerzu zostało.
    Goście nie zauważyli, bo zamieszanie było, to wyniosłam. Bo tak to jeszcze by pomyśleli, że niejadalne....
    Nie chcę zaczynać ze słodyczami, bo ze mną jak z alkoholikiem, brak hamulców po pierwszym kieliszku...

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Oj jak fajnie,że nas poganiasz Yoanko...ale powiem Wam,że moja tygodniowa dyscyplina...brak prawie całkowity słodyczy..potrawy co 3 godziny...lekkie i dużo wody zaowocowały spadkiem wagi przez tydzień w prawie 2 kg!.
    Rowerku jeszcze nie mam ...ten co chciałam jest zarezerwowany przez inną osobę do jutra...jak nie kupi to może nam się uda.
    A jak nie to 11 lutego pojedziemy do Kamienia i może tam coś w graciarni kupimy..bo szukam niedrogiego używanego.
    Mieliśmy dziś gości córcia z mężem i wnusią...fajnie posiedzieliśmy i jak się cieszyli,że u nas tylko na wsi leży śnieg!

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

W nocy zeby mi sie nie nudzilo czytalam rozne pisma z jalmuzowni. I jeszcze raz i jeszcze.
    Nawet nie wiecie co sie ze mna w srodku dzieje.
    O wszystkim musze im mowic, czyli o wiekszych wydatkach i takie tam. Niby to ZUS-owskie to moje ale mam powiedziec jak wezme wieksza kwote lub jak kaze sobie wyplacac jako pensje, bez roznicy czy raz na miesiac czy co tydzien, mam powiedziec. Ciekawe czy tez musze jak papier toaletowy kupie.
    Znowu mam powod zeby nie spac.
    Dziekuje Opty za kawe, przyda sie po takiej nocy.

Uprawnienia umieszczania postów