Strona 1024 z 1685 PierwszyPierwszy ... 24 524 924 974 1014 1022 1023 1024 1025 1026 1034 1074 1124 1524 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,231 do 10,240 z 16841
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Sie ona n i e wymądrza, lepiej CZARNĄ kawe niech postawi!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Proszę, wygląda na czarną

Awatar AnekSadek

Dziekuje

Awatar opty55

Szlak by to trafił !!!
    Wybrałam się w odwiedziny do koleżanki przy ładnej pogodzie i czarnej drodze - a wracałam w zamieci i zasypanym na biało asfalcie. Sztywna ze strachu z auta wysiadłam. Nienawidzę zimy !!!
    Chyba wolałabym tego auta nie mieć, nie byłoby pokus na wyjeżdżanie.
    Psy z łańcucha, dobre !
    To ja też jak ten pies poszczekam, że pierogów dzisiaj na obiad całą furę zjadłam, zdobyczne, z wczorajszych zapasów - wszyscy pogardzili, to ja ze smakiem zjem. Szkoda - że krokietów nie było.
    Anulka - do czwartej czy do innej godziny - to już bez różnicy. Kryzys miałam o pierwszej, już mi się nic nie chciało. A jak już tę godzinę przetrwałam - to było dobrze.
    Ale na koniec zostali sami mężczyźni - więc po kiego miałam siedzieć ?
    Jajecznicę lubię na masełku, ze szczypiorkiem... już mi cebula w w doniczce piórka puszcza, będzie pachnące jedzonko.
    Mam w środę spotkanie z książką - a jeszcze mi sporo do przeczytania zostało. Niby kryminał - ale drętwo się czyta. Mam nadzieję, że się nie zniechęcę i dotrwam do końca.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Yoanka no super gadka bo mnie tez dzis spuscili z łancucha bo w miescie bylam i zdurniałam i poszlismy z rodzina na lody do Lenkiewicza ot durki straszne z nas hihi dobrze ze na ciepłe pączki nie poszlismy ale norme rozpusty zaliczyłam bo narcyze ciete w Netto były no i nie strzymałam . Jak to slubny mowi :dzien bez kwiatka dzien stracony " no ale w domu za to wiosna całą parą bo i forsycje zakwitły i rozne cebulaki w doniczkach
    Anoola no taki z Ciebie len jak z koziej d... trąba , narazie tylko regenerujesz siły a potem jak dostaniesz napędu to kurz do nas doleci .No jak popatrzyłam na te kalorie w plackach to lepiej do nich nie podchodzic bo ja tak z 15 sztuk takich jak na fotce to bym spokojnie zjadła albo i wiecej a na dodatek ja z kwasną smietaną lubię
    Optus no pogoda dzis durnowata była bo my dzis mielismy ganiany dzien a czułam sie jak g.. w przereblu jeno w poziomy bym poszła , ale zaliczylismy lekarza z T a potem w sprawie wystawy i tak dzien przeleciał .Pamietaj 18 go lutego !!!
    Nutko ja kiedys zawsze jak robiłam chlebek to czesc wkładałam do słoika i to robiło za zaczyn na nastepny chleb ale za długo w lodowce nie mogło stac i tak po pewnym czasie juz mi sie mocno znudziło a tym bardziej ze to jednak było czasochłonne .
    No bez Okupanta to ja by nie dała rady ze wszystkim bo kazdy gwozdz w scianie to jego zasługa .

Awatar AnekSadek

A wiesz Nutka ze ja tez czesto uzywam olej ryzowy? Ktos kiedys mi powiedzial ze niby lepszy od innych ale nie jestem tak calkiem przekonana. Lubie jeden wloski i jak tylko jest na promocji to kupuje. W sumie malo uzywam, chyba ze jak najdzie plackowa ochota .
    Opty, przypominam ze u Was zima to musi czasami byc bialo .
    Wedlug moich przemyslen powinnas lubic zime bo w styczniu sie urodzilas. Ja wrzesniowa i obie pory lubie. Znaczy jesien i wiosne. Bo w jedym kraju jestem panna jesienna a w moim obecnym jestem wiosenna
    Mania co jak co ale Ciebie bym nie posadzala o kupno cietych kwiatow! W doniczce to i owszem ale ciete? Herezja!
    A niby na co ja mam dostac tego napedu? Na jeszcze wieksze lenistwo? Przydasie wywalone, co jeszcze mam robic? Chyba ze wreszcie kupiec sie trafi, taki konkretny a nie tylko obiecujacy, chcacy a nie mogacy…
    E tam, ja zwykle zetre tyle za na jakies 7 – 10 placuszkow, na patelnie 3 wchodza.

Awatar AnekSadek

No i hymn pochwalny na temat mojego sąsiada musze zapiać!
    A tak, mozecie być zazdrosne!
    No bo u mnie w jeden tydzień biora śmietnik z czerwoną przykrywka i z żółtą lub na zmiane z zieloną.
    No i pomerdało mi sie w starej, pustej mózgownicy jaki dziś wystawić.
    Widze że sąsiad już w domu to dzwonie i sie pytam.
    On na to ze on zwykle wieczorem wystawia i na MNIE sie wzoruje bo ja zawsze dobry wystawiam.
    Mówie - zacielam sie, nie wiem...
    No to obiecal z innymi sprawdzić i na wypadek jak zły wystawimal to on mi zamieni żebym sie (qrva) nie zmęczyła, chyba.
    No i zły wystawiłam ale juz zamienione..
    GDZIE JA TAKIEGO SĄSIADA ZNAJDE????
    No i gadając o moich wyprowadzeniowych zachciankach.. sami maja ochote zeby kupic bo maja dwoje dzieci, u mnie o jedna sypialnie więcej i ogólnie lepiej
    Nie byłam tak wulgarna jak moja bliźniaczka, nie powiedziałam ze..
    Masz łeb i wuj, kombinuj
    Ale tak sobie pomyślałam.

Awatar opty55

kawa

na dobry początek dnia.

Awatar opty55

Anulka - wiem, że zimą śnieg pada, ale czemu tak dużo w krótkim czasie ?
    Ale za to miałam dzisiaj robotę z odśnieżaniem. Lepił się do łopaty i ciężki był - bo już plus na termometrze.
    Jutro gimnastyka - to mam nadzieję, bez stresów dojadę.
    A sąsiedzi - to chcą Twoje Babajagowo kupić ? Czy to taka luźna gadka ?
    A rozpiski co do terminu wywozu śmieci firma do skrzynki nie wkłada ? U mnie zawsze na koniec roku jest plan na rok przyszły, fajnie kolorami zaznaczony.
    Może na stronie internetowej będzie coś dokładniej ?
    Ja nie mówię, że nie lubię zimy. Ja tylko jęczę jak muszę autem gdzieś zima jechać. Reszta - może być.
    Ale najbardziej to lubię lato.... ciepełko, słoneczko i takie tam.
    Maniu - albo ja źle przeczytałam, albo Tobie się jedynka nie wpisała poprzednim razem. W kalendarzu zapisałam 8 lutego. Dobrze że przypominasz. Nie wiem jak będzie 18-tego, bo jakieś terminy wyjazdów mam. To co prawda jest poniedziałek - więc powinno być dobrze. A godzina ?

Awatar AnekSadek

Dziekuje za kawe, czekalam.
    Ajsa nad ranem byla chora, znaczy taka zolc wyplula bo zoladeczek byl pusty.
    Bidulka...

Uprawnienia umieszczania postów