Strona 1062 z 1641 PierwszyPierwszy ... 62 562 962 1012 1052 1060 1061 1062 1063 1064 1072 1112 1162 1562 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,611 do 10,620 z 16408
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Mania, listonosz sie u mnie nie zatrzymał

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Anoolka Mania miała rację, że chodziło mi o skoki narciarskie. Przeważnie zaczynają sie w godzinach między 16-17 a w ten weekend były od 14.30 wiec nie było możliwości wypadu po obiedzie.
    Byliśmy Optusiu przed południem nad jeziorem. Ludzi tak dużo,ze był kłopot z zaparkowaniem auta. Pogoda była cudna i spacerowało się fajnie .Było jednak nam tego spaceru za mało to po skokach pojechaliśmy jeszcze do miejskiego parku.
    Dziś i jutro dama jestem w pracy..za oknem pięknie świeci słoneczko i ludzi sporo zagląda aż chce się pracować.
    W niedzielę zrobiliśmy obchodzi wokół domku a tam wychodzą po ostatnich właścicielach różne wiosenne kwiatki. .aż kokosowym cieszy. Później posadzę je po swojemu.

Awatar Bonusia
    Mieszka w
    Szczecin

Kurcze z tego pisania w telefonie jakieś wielkie przekręty wychodzą . ..ale wiem ze się domyślacie!!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

kawa z wiosennymi kwiatuszkami

wiem, u Ciebie jesień niedługo, ale kwiatuszkami oczy pocieszyć można.
    Miłego dnia !

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzisiaj na gimnastykę jeszcze w południe we mgle jechałam. Niby ciepło - ale jakoś nieprzyjemnie. Tak że do seniorkowa już autem pojechałam, tym bardziej, że na długie siedzenie się zanosiło. Tych kwiatuszków jednak trzeba dużo narobić...
    Potem samo skręcenie palmy już tak długo czasu nie zabiera.
    No i dzień kobiet na horyzoncie - to też trzeba coś wymyślić.
    Oj Anulko - uparła się ta poczta na Ciebie... uparła !
    Nie martw się, nie Ty jedna skoków nie oglądasz. Ja co prawda domyśliłam się, o czym Bonusia pisze, ale zdecydowanie wolę inne programy. Nawet te o gotowaniu...
    Bonusiu - no wreszcie cieszysz się z pracy ! Oby nie sami oglądający byli !
    Maniu - a zamiast Jurka - kotów nie dokarmiasz ?

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    kawa z wiosennymi kwiatuszkami

wiem, u Ciebie jesień niedługo, ale kwiatuszkami oczy pocieszyć można.
    Miłego dnia !

Dziekuje, mozna nacieszyc.

Awatar Bonusia
    Mieszka w
    Szczecin

Optusiuu ja sportowa byłam od nastolatki..i tak już mi zostało..lubię oglądać różny sport..i wiesz moja mama też!
    No i Z lubi to przynajmniej sama nie oglądam jak dawniej bywało...kiedyś starszy syn mi też potowarzyszył czasami w piłce nożnej albo siatkówce!
    No dziś byli nie tylko oglądający to fajnie dzień w pracy zleciał.

Awatar AnekSadek

Wczorajszy lunch z nowo poznana kobitka byl super. Gadalysmy trzy godziny, jak na pierwszy raz to az za dlugo. Umowione jestesmy na piatek na spacer i lunch. Dzis jade znowu po kolezanke i zaliczamy spacer i lunch.
    No jak ja kiedys moglam tak marnowac czas na prace?????
    Moje nogi dochodza do siebie, pomaranczowa skorka strasznie zmalala! I co ciekawe? Jak nie spacer to stacjonalny rowerek!!! Co prawda 10 minut tylko ale dosc szybko. Zreszta 10 minut jest lepsze niz nic.
    Widzisz Opty, rowerek kupiony z Wami doczekal sie regularnosci!
    No uparla sie ta poczta. Poratowalam sie takimi wkladkami jakie tu sa dostepne ale zla jestem!! Wyobraz sobie ze ta nowa “kolezanka” chuda jak przecinek a tez ma problem z ostrogami! Myslalam ze to od nadwagi a tu guzik. Pokazalam jej ta fotke wkladek z dziurka i tez jej sie podobaly. Podobno dawno, dawno temu takie mozna bylo tu kupic a jak ja potrzebuje to nie ma i poczta nie dostarcza…
    Bonusia ja nawet o skokach nie pomyslalam bo w sumie to zadnego sportu nie ogladam. Co zreszta po mnie widac

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

No mnie juz trafi w koncu , przecie to normalnie masakra z ta pocztą , handluja kalendarzykami swietymi a listu wysłac porzadnie nie potrafią ,
    Anoola no trza bedzie jeszcze raz wysłac jako polecony ,moze tym razem do Portugalii nie wyślą bo jednak polecone najlepiej jednak chodzą a przynajmniej wiadomo jak cos sknocą .A i portret Ci dołozę wiec bedzie trzeba trzymac kciuki.
    Opty chyba nie koty bo wsypuję tez do rezydencji olanej przez Jurka a tam kot nie wlezie bo za chude wejscie i dokładam tez troche w legowisku tak na korytarz gdzie wyłazi na zewnątrz .A chyba tez i łazi bo trawnik ryje szukajac pedrakow .
    Byłam dzis na zajeciach ceramicznych , coraz bardziej mi sie to podoba
    Bonusiu ja w telefonie zakazałam zmieniac slowa bo to mozna ustawic te podpowiedzi tak ze musisz zaakceptowac zmiane , bo fakt jak nie zmienisz ustawien to rozne dziwne rzeczy wychodzą , Miałam juz smieszne sytuacje jak telefon sam kombinował za duzo .

Awatar AnekSadek

No i Mania sie "zezlila"! Masz racje, wyskocz ze skory!!!
    No to mnie przyprawisz o nerwacje! Bo nie dosc ze wkladki (beda najdrozsze na swiecie) to i portret!!!!
    Jak nie dojdzie pfuj pfuj (to ma byc plucie przez lewe ramie) to osobiscie na ta poczte wpadne i po ryjach natrzaskam!!!

Uprawnienia umieszczania postów