Strona 1068 z 1933 PierwszyPierwszy ... 68 568 968 1018 1058 1066 1067 1068 1069 1070 1078 1118 1168 1568 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,671 do 10,680 z 19327
Like Tree385Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Ja tam nigdy pracy jak kochanka nie traktowałam. Gdybym nie musiała - to chętnie za kurę domowa bym robiła.
    Zawsze zazdrościłam tym, co na emeryturę odchodzili...
    Chociaż lubiłam to co robiłam - ale ile można lubić ????
    A tu jak na złość - zadzwonił szwagier, że potrzebuje mojej pomocy... mam nadzieję, że nie dłużej jak tydzień !
    Odmówić nie mogę, niestety. Jak się bierze, to i oddać trzeba.
    Skiepściła się dzisiaj pogoda, żadnych wędrówek nie pozwoliła uskuteczniać.
    Jutro na gimnastykę - mam nadzieję, że pozwoli bez auta się dostać.
    Bonusiu - jak tam - ból pozwoli Ci na całodzienną pracę ? Też Ci tak życzę, jak Anulka...
    Idę do telewizorni, może co ciekawego wyhaczę.
    Miłego wieczoru !

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Pogoda sie spsiła wiec i nastroj tez bo złapał nas deszcz na działce ale niech zmywa ten kurz paskudny bo kiele domu od budowy to wszedzie warstwa pyłu , ostatnio zmywałąm parapety i znowu szare .
    Optus no niestety odmowic trudno a swoją d oga moze bedzie jakas odmiana od codzienności.
    Ja tez pracę lubiłam ale jak to sie mowi bez przesady.
    Ale na emeryturze tez durnowato szukam zajecia bo akurat tv nie ciągnie a i ksiazek juz tak jak kiedyś nie czytam na okragło a co prawda gapienie sie w sufit tez nie jest złe ale ileż mozna .
    Anoola no durnowata baba ze mnie że martwiłam sie o Ciebie ze nie potrafisz sie przestawić .
    Bonusiu no to wredna sytuacja z tym skreceniem nogi , ja to boję sie i paneli i kafelek ze na nich łatwo jest sie poslizgnąć , juz tez miałąm kilka grożnych sytuacji to teraz uwazam bo połamac sie łatwo No szklarenka cudna sprawa , juz nawet o tunelu foliowym myslałam ale zahamowałam siebie bo co za duzo to niezdrowo , zeby taki tunel nie trzeba było rozmontowywac to moze bym sie
    skusiła ale plastik ino mig i sie rozwali .Ja nakupowałam sadzonek bylin i kłączy dalii i to wszystko w donicach na parapecie juz stoi a juz tez czeka mnie pikowanie siewow nasionek bo powschodziły aminki no i zaraz bedzie chałupa zapchana

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

U mnie Optusiu chyba nic groźnego nie było...takie skręcenie tylko..opuchlizna nie ma..dobrze się chodzi ..już nie utykam...tylko stać na tej nodze nie mogę i przy skręcaniu czuję,że coś nie teges!!
    Ale dziś i ze względu na brzydką pogodę (żalu nie było)siedzieliśmy w domu i ja cały czas kurowałam nogę.
    Ja to bym nie wiedziała do czego porównać mojej pracy przez 40 lat na wsi..ciężko okrutnie było to już wiecie dlaczego..ja pracy się nie boję ale na stare lata cieszę się,że tak ciężko już nie jest...i w dodatku zawsze marzyłam od odejścia o działeczce z ogródkiem.
    Wczoraj jak posiałam w szklarni to Z przechodził obok i mnie zapytał czy słyszę..ja pytam co? a On czy słyszę jak już rośnie!he..he..
    W telewizji Optusiu to ja jako sportowiec halowe mistrzostwa oglądam lekkoatletyczne!
    W medalach jak do tej pory jesteśmy na I miejscu!!
    Anoolka kilka miesięcy temu nawet nie przypuszczałaś ,że na emeryturze będziesz taka szczęśliwa!!
    Tylko to marzenie blisko wielkiej wody niech się spełni!!!
    Wiem Maniu,żeby trochę tych kalorii spalić to trzeba się napocić..i tak będzie ..niech mi się całkiem noga wykuruje.
    Pisałaś na fb,że T stale zapracowany co wieczór..pracowitego masz syna!

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Opty, dzieki za kawe! Pieknie podana.
    Niech se ludzie sami obejrza 303 odcinek i sie zastanowia co im daje wieksze szczescie. Fakt ze troche mi czasu bylo trzeba zeby zaskoczyc ze nie sama praca czlowiek zyje. Moja blizniaczka, jak i ja sama, mialysmy stracha przed takimi zmianami w moim zyciu. Ale jak to bylo w mojej dawnej stopce – nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!
    No ja wolalam prace od domowych obowiazkow. Papierki, komputerki to moj zywiol a lapanie kurzy to moge zostawic innym, ze o gotowaniu, prasowaniu nie wspomne!!
    Jaki poniedzialek??? Ja mam codziennie NIEDZIELE!
    No Mania chyba po prawie dwugodzinnej rozmowie z blizniaczka spac idziesz w lepszym humorku
    Durnowata, nie durnowata! Sama sie o siebie balam.
    Bonusia nawet jak nie jest z noga zle to popiescic sie ze soba musisz. Nie stoj za dlugo, zreszta co ja Ci gadam, sama wiesz najlepiej co robic.
    Oj tak, niech ta wielka woda sie do mnie przyblizy! Tak o 40 km!

Awatar AnekSadek

Jeszcze troche fotek od Yoany, pozwolila!!!!

17875636.jpg

46585337.jpeg

86829785.jpeg

Awatar AnekSadek

i MAUPY dla MAUPOW

21917882.jpeg

445423126.jpeg

Awatar AnekSadek

I jeszcze widoczki

84999769.jpeg

809504047.jpeg

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Maupa dziękuję maupie za zdjęcia przezkazane ha ha.
    W takiej suche tereny Yoanka wyjechała.
    Anoolka jak masz codziennie niedziele to nie musisz zwracać uwagi jakie są dni tygodnia jak ja.
    Pracuje sobie dziś sama ..nawet jest przyjemnie. .choć na dworze ponuro to i tak klienci odwiedzają.
    Śmiałam się do Z, że będę mówiła...samoobsługa..proszę z towarem podejść do kasy.
    No ale na szczęście jestem na chodzie.
    Nie wiem jak u dziewczyn z pogodą..U mnie rano była mżawka i jest teraz ponuro choć ciepło.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Bonusiu u nas rano pieknie było a od południa i pada i duje .Znaczy wracasz do zdrowia jak juz kiele klientow skakałąs .
    Hihi mały chyba naprawde sie nudzi mocno z nami starymi to znalazł sobie zajecie i ucieka do kuchni na malowanie .
    Anoola no super ze wstawiasz fotki bo tyle fajnych fotek Yoanka wysyła .
    Hehe wykonczyłas mnie to i humor sie poprawił ,No masz racje z tym nie lubieniem prac domowych tez mnie kurzyki nigdy nie pociagały,o gotowaniu juz nie wspomne bo to kara za grzechy młodosci .
    Optus no i co masz zajecie u szwagra a wykorzystałąs dzisiejsze słoneczko bo mnie te ciepełko normalnie powaliło i jadac na działke to z wyczajnie sie spociłam

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Nawet jak masz NIEDZIELE codziennie
    to i tak w kalendarzu dzisiaj wtorek !

- dlatego życzę - miłego wtorku !

Uprawnienia umieszczania postów