Strona 1074 z 1685 PierwszyPierwszy ... 74 574 974 1024 1064 1072 1073 1074 1075 1076 1084 1124 1174 1574 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,731 do 10,740 z 16841
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Bonusiu szerokiej bezpiecznej drogi .
    Optusiu właczyłam radio tym razem a Okupant zaskoczył bo z kwiatkiem przyszedł .Hihi no wiadomo ze wsio co niebieskie mnie interesuje , dzis nastepne brateczki tym razem niebieskie zakupiłam na działke ale tak wiatr wiał ze myslałam ze juz bedzie po pawilonie bo normalnie scianki sie przesuwały .No jak dajesz mi wolną reke no to działam i mysle ze jakos to wsio wyjdzie no bo kombinuje jak kuń pod gorkę .No sezon zbliza sie wielkimi krokami i tez mnie juz szarpie do roboty a slubny w niedzielę jedzie na rajd z Okupantem , licze ze pogoda bedzie dobra .
    Nutka Ty se nie kombinuj za duzo jeno klikaj bo jak sie spotkamy to manto bedzie , wiesz jaka ze mnie straszna zołza hihi.Tez ogladam Planet a najbardziej lubie jak swiat z gory pokazują i co wieczor staram sie właczyc tv na te programy.
    Anoola Ty mi tu nie piskaj jeno wstawiaj fotki bo ja nie kumata komputerowo a w koncu jako dobra dusza chcesz chyba zeby inne kulezanki tez te pikne fotki obejrzały .
    I co wsie karaluchy leza do gory brzuchami ???No jak widac poczta szwankuje w kazdą stronę

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Nutka nie przesadzaj. Zalatwianie calego dnia nie zajmuje bo urzedasy tez spac musza. A jak sie na nich wkurzysz to przynajmiej tu mozna sie wykrzyczec!
    Opty haha Manie nawet niebieskie jaja rajcuja
    Ja kfiotka zadnego nie dostalam widac te na patio musza mi wystarczyc
    Bonusia szczesliwego powrotu!
    Mania!!! No nie Okupant szarpnal sie na kwiatka? Popatrz, popatrz!
    Karaluchy tak szybko do chaty nie wejda. Obserwuje miejsce gdzie dzikie osy zawsze gniazdo buduja. Pan od trawy zwalil i zaczely nowe kleic. Popryskalam i szybko ucieklam bo one potrafia sie odplacic! Nie widze ich to moze padly lub sie wyprowadzily!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry w niedzielę

Awatar AnekSadek

Piknie dziekuje za niedzielna kawe

Ps
    Jaki tu ruch!!!
    Kruszynki, nie pchajcie sie, pustych kartek i atramentu nie brakuje!!!!
    Wlasnie sie zastanawiam czy warto mi sie meczyc i obrabiac Yoankowe fotki zeby tu cos znowu wkleic.....

Awatar opty55

ruch tu żaden... ale w sumie, to jest nas mało...
    A mnie zdechł komp i długo trwało, nim mogłam wejść tu na nowo. Muszę pomyśleć o zgraniu fotek !
    Byłam dzisiaj na imprezie z okazji dnia kobiet, w seniorkowie - ale to nam zrobiono, poproszono nas tylko, żebyśmy pośpiewali.
    Nowy wójt - nowy wymiar imprezy. Z rozmachem ! Kwiatki i słodycze, a do tego zastawione stoły - miło było. Popołudnie szybko minęło.
    Anulko - Yoanka po powrocie mam nadzieję, że jakiś folderek udostępni - to zobaczymy więcej.
    Piszesz o osach - dwa lata temu miałam gniazdo na gruszy, takie buczenie tam odchodziło, że aż bałam się chodzić. Nie walczyłam z nimi, bo nie wiedziałam jak. Ale w zeszłym roku już ich nie było.
    Pod dachem też kiedyś takie bąble wisiały - ale nigdy nie byłam atakowana przez te stworki.
    Maniu - pogoda taka, że przymusowe siedzenie w domu miałaś ?
    Padało i wiło... może jutro będzie milsza do spacerów pogoda ?

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Anoola nie piskaj nie piskaj , marudna sie robisz okrutnie a ja siadłam pod tv i obejrzałam program o Ingrid Dergman potem o Streisand na na ostatek o Kiplingu i nagle sie okazało z e to juz czarna noca ja jeszcze mam mieso do upieczenia . A dzis byłam na ceramice i trza było rano wstawac to teraz mi łeb leci ale zadowolona jestem z robotek ceramicznych hihi dzis robiłam zająca
    A wkoncu to Twoja narzeczona wiec mozesz troche sie postarac i powklejac jej fotki tym bardziej ze na ostatnich taki super golas lata ze hoho az miło popatrzec na takie ciałko i bimbołka .
    Optus no włąsnie lało co chwila i jak wracalismy z ceramiki to zmoklismy na maksa ale po południu wyszło nawet błekitne niebo no i pojechalismy karmic stworki no i juz jak bylismy na działce to poszła sciana deszczu i na dodatek zagrzmiało ale przesiedzielismy ten czas pod daszkiem bo długo to nie trwało .Zabrałam sie za Twoje jajcunka , no chyba nie jest najgorzej .
    No to jak taka superowa impreza znaczy wojt na poziomie i potrafi ładnie ugościc seniorkow .
    A osy to corocznie nowe gniazdo gdzies robią .
    No i nasz celebryta hehehe
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez Mania48 ; 09-03-2019 o 23:12

Awatar AnekSadek

No Opty ja bym tak na Yoane nie liczyla! Wroci z wojazy, wpadnie w wir dyzurow i nawet tu sie nie pokaze! Albo jednozdaniowo powie ze zyje
    Ja caly czas nosze sie z zamiarem kupna lapcia. Chcialam kupic a wybralam duzy a pozniej mnie wywalili z roboty i nawet od podatku odpisac sobie nie bede mogla . Bo ten co mam podlaczony do telewizora juz stary (kwiecien 2013) i mnie wkurza. Moze jakby go calkiem wyczyscic i na nowo ustawic… Musze pogadac z Ania ile jej syn za cos takiego kasuje. Bo on sie w te klocki bawi..
    Mania moze ja marudna a Wy za ciche [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tylko Ci bimbalki w glowie!
    A ja dzis szukalam pewnego papierka, w kompie tez. No i wpadlam w fotki. Oczywiscie ze nad Suzka sie zryczalam i juz nie mam humouru.
    Za niecaly miesiac bedzie dwa lata... a zal serce dalej rozrywa...

Awatar Mania48
    Mieszka w
    Toruń

Anoola a co bimbołki i to takie swieze zawsze miło oglądnąc No to pogadaj z jakims młodym zeby Ci ustawił lapcia bo młodzi bystrzy w te klocki niesamowicie .Ja dostałąm w spadku lapcia ale powolny jest niesamowicie a le uzywam go do ogladania filmow w łozku ,w kocu człek wygodnicki sie robi i siedziec pod kompem ciezko bo biodra bolą a w wyrku wygodnie NO masz racje ze Yoanka jak wpadnie w rytm maratonow to znowu bedzie gosciem na forum choc juz tak zawsze godo ze juz zadnych maratonow nie bedzie .
    Optus no dzis na działeczce powycinałam liscie od ciemiernikow bo w koncu wszedzie gdzie pokazują ciemierniki to one lisci nie mają .no a wiosnę coraz wyrazniej widac i jak przyjdzie mroz to jeno bedzie płacz i zgrzytanie zębow ,Slubny dzis miał jechac na rajd i przestraszył sie prognozy z e bedzie deszcz i durak nie pojechał a deszczu do teraz nie ma .Ale nawiedził nas kuzyniak co to od lat nie nawiedzał bo go kiedys ustawiłam do pionu jak sie umawiał i nie przychodził no i focha miał
    Bonusiu i jak wyjazd tak myslałam jak to jedziecie w te wichury u nas wywaliło takie piekne 150 letnie drzewo

Awatar opty55

Kawa na poniedziałkowy ranek.
    Szkoda, że się tak wspomnieniami katujesz.
    Uśmiechnij się, to był taki przesłodki psiuniek !!!

Awatar opty55

Pewnie co do Yoanki macie rację, będzie maratony ciągnąć... Ale może troszkę czasu dla nas też znajdzie.
    Maniu - u mnie pogoda zupełnie względna, żadnego deszczu i wiatr też taki sobie.
    W nocy za to lało i wiało, prosto w okno sypialni, już miałam ochotę się do innego pokoju ewakuować.
    Pewnie że jajca będą ładne - ja tam w Ciebie wierzę.
    No, fajnie się w wyrku filmy na lapku ogląda. Tylko trzeba mieć go na czym ustawić, bo na kolanach - to bardzo niewygodnie.
    Ja na szczęście mam taki stojaczek z regulowaną wysokością i kątem podparcia - bardzo mi się to sprawdza.
    Anulka - pewnie że wykorzystaj młodą głowę do "odnowienia" sprzętu. Zobaczy - to powie, czy warto.

Uprawnienia umieszczania postów