Strona 1096 z 1666 PierwszyPierwszy ... 96 596 996 1046 1086 1094 1095 1096 1097 1098 1106 1146 1196 1596 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,951 do 10,960 z 16658
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Byłam dzisiaj na basenie, jutro mam biegać z CIACHEM. Dobrze przeczytałyście . . . BIEGAĆ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Czepia się to CIACHO od długiego czasu, ja tam wiadomo, nie mam zamiaru, ale już tej upierdliwości nie wytrzymam i albo go zatłukę, albo jutro pójdę. Mamy trochę pobiegać nad Wisłą i na plenerowej siłowni poćwiczyć. Ale jeszcze zobaczymy, bo mój warunek to szósta rano, JA BĘDĘ, ale czy ono o tej porze się dowlecze, to sprawa dyskusyjna. To żeby mnie nikt ze znajomych nie zobaczył, bo będę z nim wyglądać, jak babcia z wnuczkiem. Gruba babcia. Na wszelki wypadek ciuchy dzisiaj odpowiednie nabyłam i wiecie co ? LANS KOSZTUJE. Ale co tam, jak mam tam paść, to z fasonem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, nawet nie próbuj ! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

A ja po imprezce , fajnie było ale az zal pogody na siedzenie w domu .Przed południem pognałam na działkę nakarmic stworki a przy okazji zobaczyłam pikną ropuszkę co prawda troche wychudzoną ale żwawo sie poruszającą a i w beczce zabki siedzą wiec wszystko w porzdku z inwentarzem,Jutro ruszę z rodzinka na wieksze robotki bo trza wymoscic juz nam pawilonik , co prawda strasza znowu przymrozkami i jakimś paskudztwem z nieba
    Bonusiu no nawet trudno komentować taka sytuację
    Yoanka a gdzie to jest ??? No tez nie moge isc do schroniska bo cały czas mnie szarpie zeby miec piesia a wiem z e to byłaby totalna głupota z mojej strony.
    Optus wczoraj na tyle podgoniłam z e juz jako tako wyglada na działce a licze ze jutro podgonię troche a potem to juz spokojnie bedzie z robotkami .No ale narazie to kustykam bo wsio mnie boli .
    Anoola no mogłabys troche tych ocenzurowanych fotek pokazac Ajska juz wiekowa to i roznych dolegliwosci duzo , sasiadka mowiłą z e moja ulubiona piesia Majka co ją zawsze miziam to jej ostatnio z wyrka spadła a to duzy labrador i dobrze ze sie ne połamała bo tez juz 13 lat ma Poczysciłam a chwasciorki nie takie grozne bo w tym buszu to chwasciki sie zaduszają ,teraz najgorsze to te suchotki wszedzie sie pałetające i trza je powygrabiac bo bardzo paskudnie wyglada to .

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

W przyszłym tygodniu mam maratony, teraz miałam luzy, ale tak mnie coś złamało, jakaś chandra, albo i inna schiza. Nic mi się nie chciało, nawet na topik przyleźć. Na szczęście przypomniałam sobie, co jest dobre na deprechę. I ZADZIAŁAŁO.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Mańka, ŻADNYCH OCENZUROWANYCH FOTEK ! ! ! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    Anoolka, nawet nie próbuj ! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    No widzisz... oby dwie mamy "ciekawe" fotki.
    Ino Ty Opty sie nie wcinaj przed orkiestre bo tez mam co nieco na Ciebie

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Jeszcze trzy grosze w sprawie morwy. Smakuje słodko-MDŁO, biała jeszcze bardziej mdło, tzn. morwa biała może zdziczeć i zrobić się ciemniejsza. Zawstydzacie mnie tymi robotami działkowymi. Powinnam się zmobilizować.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

ocenzurowane fotki najfajniejsze wiec mi tu nie marudzic

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Kupiłam dzisiaj bardzo duży pęczek kolendry, jestem strasznie kolendrożerna, już dzisiaj posypywałam kolendrą, co tylko mogłam, a jutro będzie zupa kolendrowa i kurczak z ciecierzycą. I z kolendrą I z tajskimi przyprawami. I chociaż trochę pod oknem będę musiała odgruzować.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Przed żadna orkiestrę się nie pcham !!!
    Co tam fotki, nieudane i już ! Wspomnienia ważniejsze !
    Odmoczyłam się, pościel się na dworze wywietrzyła - będzie się dobrze spało.
    Też zapytam Yoankę - gdzie te dobroci Ci się "przytrafią" ? Fajny pomysł !
    Maniu - wierzę, że u Ciebie chwaściki szans nie mają. U mnie dużo takich małych rozlazłych, na niebiesko próbują kwitnąć. Ale jeszcze za pielenie się nie zabieram - grabiłam tam gdzie sąsiadów modrzewie, a z drugiej strony dąb - też dopiero teraz liście zrzucił, masa !
    A z modrzewi to lecą nie tyle igły - bo te jesienią naśmieciły, ale takie nieduże gałązki i szyszki... No ale taki urok sąsiedztwa.
    Ja już na pewno po nowego czworonoga z własnej woli się nie wybiorę ! Jak mnie dziwne okoliczności w nabytek nie wrobią (jak kota z drzewa) - to będzie dom bez zwierzaków.
    Wczoraj zaobserwowałam, jak mój pluszak wyjada kotu suchą karmę !!!! Byłam w szoku i nie wierzyłam, przecież nigdy swojej nie tknął, jedynie takie miękkie paski mu smakowały. A teraz - proszę - co zazdrość robi !
    Ale niech mu będzie, ważne że je, przecież mu nie zaszkodzi. Chyba.
    Bonusiu - brawo za odwagę. Na pewno łatwa taka wizyta nie była...

Uprawnienia umieszczania postów