Strona 1110 z 1531 PierwszyPierwszy ... 110 610 1010 1060 1100 1108 1109 1110 1111 1112 1120 1160 1210 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,091 do 11,100 z 15310
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

dzieki Opty za kawe.
    No wiesz, moze bym nie robila zakupow ale w piatek do AJSA wpadnie moja nowo poznana kulezanka.
    Wypada cos miec w domu...
    Moze jakies sery, owoce, krakersy..

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Grazynko to jeszcze ja serdecznie Cie witam na forum i motywowac napewno bedziemy ale głownie Twoj pot i łzy wylane wpłyną jakie efekty bedziesz miała ,Ale jedno mozna tu zagwarantowac ze pogadac tu mozna i to niekoniecznie o odchudzaniu
    Ja jestem na dietce ustawionej przez dietetyka no i na poczatku było super a teraz waga stoi ale i tak jestem juz zadowolona z efektow .
    Bonusiu dobrze ze doczytałam bo tez chciałam dzwonic do Nutki bo z Opty martwiłysmy sie jej milczeniem ale jak jest na wojazach to spoko .No jak wsio posadzone to teraz zeby tylko rosło ale na moje to tez uwazam z e jak perz rosnie tyle ze łatwiej go wyrwac z ziemi , dobry jest do zadarniań i u mnie własnie rosnie pod kalinami gdzie juz mało co wytrzyma .Ja dzis kupiłam troche stokrotek białych bo w dobrej cenie były .A kondycja ogrodkowa niestety zawsze szwankuje a szczegolnie jak jest sporo roboty i człek sie narabie jak dziki a potem za padlinę sie robi .
    Optus a ja jeszcze polazłam do fortow kiele autobusu a tam bratkowe serwetki bardzo podobne do tych co Ci sie tak podobały no to zakupiłam juz na zaś od przybytku głowa nie boli a tak szukałam w necie serwetek i nie było .Złosliwośc losu
    To te jajca co teraz robie bedą z bratkami
    Anoola a nie mozesz jakos zablokowac funkcje kopiowania obrazkow bo taka opcja pewnie gdzies jest bo to w sumie brzydkie jak ktos wstawia Twoje fotki , zwyczajne podkradanie .
    A wkładki zle sie zmienia bo są przyklejone do butow i mozna je łatwo poniszczyc bo nie chcą sie odlepic .Pokazałam Optusi ozdobki no i podobało sie jej
    Yoanka ja ogolnie bardzo mało smarowideł uzywam bo do gebuli wcale a do łap głownie po robotach w ziemi bo durna baba rekawiczki nie zawsze nałoże a najlepiej lubie sok z cytryna bo i czysci mi pazury a i zmiekcza skorę .No to te tabuny dzikich stworow potrafiły nawet barwinki zmarnowac no to juz naprawde sa to najazdy hunow .A kupiłas w tym roku rododendrony z Biedronki bo ja mam dwa

Awatar AnekSadek

Yoana piszac do Grazynki o rozpaskudzonych dziewczynach masz mysli siebie? Nawet CIACHO na Ciebie sie wscieka! Jak moge na sprzecie cwiczyc jak ostatnio nawet rowerek do kuchni wystawilam? No nie ma miejsca przed telewizorem a nie chce mi sie jechac w miejscu bez zmiany widokow [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Bonusia to pomysl co by to bylo jakbys tych porannych cwiczen nie robila. A moze pogon Z niech Ciebie inaczej przecwiczy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Moja waga tez stoi w miejscu, chyba ze myje podloge to sila rzeczy przesune w inne miejsce
    Fotka nie prawie a identycznie wyglada BO JEST MOJA. Co prawda czego sie wsciekam jak ludzie rozne znalezione na necie wklejaja. Pewnie mniej bym sie wsciekala jakby podpisu nie obcial!
    No to super ze u Nutki wszystko ok ale swoja droga mogla przed wyjazdem sie odmeldowac
    Grazynko ja wiele razy probowalam odejsc z tego forum ale jakos nie daje rady! Dobrze ze dolaczylas, bedzie jedna wiecej piszaca i pewnie jedna mniej czytajaca
    Serdeczne zyczenia na te 51 , wlasnie, szkoda ze wczesniej do nas nie weszlas.
    A o pochwalenie, opieprzenie lub poglaskanie po glowce mozesz byc spokojna. Zawsze ktoras (lub wszystkie) ma miekkie serce.
    Moja .. znaczy mojego ex meza siostrzenica przy kosci a na pilates lata kiedy tylko moze. I zawsze mi mowila ze lepiej sie czuje, taka wyzsza (ma metr piecdziesiat w kapeluszu) A ja uparcie ze jak sie nie chudnie to co sie bede pocic…
    He he, ja tez mam co powinno miec nazwe ogrod a ma nazwe psia toaleta. Nie, nie, piesek mi nie kopie dolkow ani nie niszczy roslinek bo ich nie ma. Nie lubie grzebac w ziemi. Jak na razie to Mania jest ze mnie dumna ze chociaz w doniczkach cos mam. Mowi ze jeszcze ze mnie beda ludzie! Marzycielka!
    Opty no to czekam na fotke! Moze kiedys bedziemy smierdzaco bogate jak naszego Picasso prace pojda w cene!
    Mania no nie marudz! Zwalilas worek ziemniakow i jeszcze CI malo? Przeciez kazdy wie ze ten Twoj suwaczek to sciema! Nie prawdziwe cyferki! Ja bym chciala chociaz pol tego worka zwalic. Tak, wiem od samego “chcenia” nic nie spadnie!
    No wlasnie, przeciez Ci mowilam/pisalam ze jak raz zalozylam inne buty to pod stopa zrobily sie pecherze i zostalam zmuszona do wyjecia wkladek i sie poszarpaly dlatego piszczalam o wiecej. Dlatego teraz z wiekszym szcunkiem do nich podchodze.

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez AnekSadek Zobacz posta
    Witaj Grazynko.
    Bardzo serdecznie Ciebie we wlasnym i w kulezanek imieniu witam i zapraszam.
    Moze w koncu któraś sie zmobilizuje bo ja to raczej nie. Jestem len az smierdzi i mysle ze jak kupie sprzęt do ćwiczeń to wystarczy. A doopa rośnie!
    Skoro masz dopiero 51 lat to będziesz nam latać po zapałki lub po piffffko bo my to juz dość długo udajemy odchudzanie, lat i kilosków przybywa.
    Sorry, Mani i Yoance sie udało, Bonusia i Opty to szczypiorki a ja... no już wiesz - tłusty leń!
    Wczoraj niechcący nie odpowiedziałam na Twoje miłe przyjęcie. Przepraszam i proszę nie gniewaj się. Wczoraj miałam bardzo zalatany dzień. Ja też miałam etap kupowania i odkładania sprzętów "na potem". Kiedy miałam bardzo brzydkie sumienie odnośnie poszanowania własnego ciała, to z wagą łazienkową miałam przyjemność kiedy ją czyściłam, bałam się jej użyć !! Ja mam swoją teorię na ten temat, ale o tym napisze co ludzkiej porze. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar AnekSadek

Grażynko, nie musisz przepraszać, aż taka obraźliwa to ja nie jestem!
    E tam, ja na szklanną cholere staje regularnie. Wyzwie od różnych i przechodze do porządku dziennego.
    Teraz patrze żeby być szczęśliwa.
    Jak to sie mówi - swojej trumny nieść nie będe. Zresztą w 21 wieku wszystko na rolkach ha ha ha.
    Juz wiem że zaraz co bystrzejsza mi powie że trumny nieść nie będe ale moge szybciej do niej sie położyć...
    Ale co gorsze? Żyć krócej i radośnie czy dłużej, odmawiajac sobie wszystkiego i przez to sie nudzić?
    Ide karmić mojego skarba...

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Optusiu niczym cebulki nie zaprawiam co urośnie to będzie a będzie zdrowe!
    Kupiłam czarnoziem ale jak jest sucho to wszystko się zasypuje i ciężki zrobić dołek. A nie wiedziałam, że też uprawiasz ogródek warzywny !
    Koniecznie pokaż rysunek od naszego Picassa! Też masz portret?
    Bo Mania, Yoanka i Krysia no i Anoolka to tylko ozdobny.
    Anoolka Z mnie wspiera przy ćwiczeniach na różne sposoby pomaga i dopinguje ha ha ha
    Maniu tak liczę,że kwiatki od Ciebie i u mnie się rozrosną choć mało tam będą miały słoneczka. Jeszcze mam nasionka to dosieje obok.
    Dużo kupujesz sadzonek i cebulek w biedronce i dobrze Ci rosną? Jakoś się boję np.że rododendron czy drzewka owocowe są słabej kondycji.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bońcia, ja to nie mam ogródka, tylko zawłaszczyłam kawałek pod blokiem i jak Mania pisze - najazdy hunów tam się odbywają. Rododendron z Biedronki jak najbardziej polecam, parę lat temu kupiłam, rośnie, jak szalony, w zeszłym roku kwitł na wiosnę i . . . w październiku.
    Mania, MUSIAŁAM rodendronka kupić Mi też waga stoi, a nawet z lekka w górę idzie, ale mam napady głodu, chyba jakieś nerwowe, WY mnie wykańczacie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Bo mnie nie motywujecie, Łapka nas opuściła, bida z nędzą. Tylko w Grażynie nadzieja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Anoolka, CIACHO zawsze upierdliwe i marudne było, więc na jego wściekanie już nie reaguję. I niestety, siebie TEŻ miałam namyśli . . . Jeżeli chodzi o brak chudnięcia po pilatesie, to powtarzam do znudzenia, nie waga się liczy, a OBWODY. I jak pisze Grażyna, sposób poruszania się, zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawa kondycji.
    PONOWNIE wklejam fotkę motywującą :

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Witaj Grażyna ! Szkoda, że dwa dni temu się nie objawiłaś, byłaby okazja do świętowania !
    A z jakiego rejonu naszego pięknego kraju do nas klikasz ?
    Skoro kilka kartek w tył poczytałaś - to już nas prawie znasz, bo malutko tu piszących. Ale fajnie - że kolejna do gadania o kwiatkach przybyła.
    No właśnie. OPUŚKA ! Grażyna na forum O ODCHUDZANIU przybyła, nie na gadanie o kffiotkach !

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Grażyna, a długo prowadzisz pilates ? Może miałabyś jakąś propozycję dla nas ? Chodzi o parę ćwiczeń w zaciszu domowym, które mogłybyśmy robić ? Żeby plecy nie bolały, albo żeby prosto się trzymać ?

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Ale co ja piszę . . . Zaraz podniesie się płacz, że czasu nie ma, podłogi nie ma, pypeć na języku itd . . .

Uprawnienia umieszczania postów