Strona 1128 z 1910 PierwszyPierwszy ... 128 628 1028 1078 1118 1126 1127 1128 1129 1130 1138 1178 1228 1628 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,271 do 11,280 z 19096
Like Tree366Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    No widzisz Anulka - jakie piękne widoczki na emeryturze możesz odkrywać !
    I nie lepiej takim widoczkiem ścianę ozdobić, a nie czarno białymi muralami, czy jak Ty to nazywasz ?
    Przeciez teraz mam taki kolorowy i mnie w oczy gryzie, nie pasuje mi.

aa01maly.jpg

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

baaardzo pasuje !
    odczep się od niego !
    dobrze, że moich ścian nie widzisz ! To dopiero oczopląs.
    Oj Mania, jajców nie robisz - a Cię nie ma. Czyżbyś tak ostro sprzątała ?

Awatar AnekSadek

No to zaczne od poczatku. Moja nowa zanjoma Hania miala rano interview o prace bo do emerytury brakuje jej poltora roku (prace dostala). Zadzwonila o 8 do mnie ze interview ma o 9 i o 10 juz bedzie w domu. Chca jechac z ta swoja kolezanka… I tu moje sluchanie sie wylaczylo bo ja slysze – jechac, nie siedziec w domu! Pewnie ze sie zgodzilam. Jak do niej dojechalam to juz byla w domu. No i one, szczegolnie ta jedna chciala na shopping no to my na nia ze na szmaty to mozna jak snieg i deszcz pada. Dzis nad wielka wode! Nie miala wyjscia, zgodzila sie. Samochod zostal przed Hani domem a my w publiczne srodki bo wygodniej, duuuuzo taniej i w sumie fajniej. I dowiedzialam sie ze tu autobus nie ruszy jak wszyscy nie siedza! Nie ma miejsc stojacych! Dlatego w godzinach szczytu czesto jezdza. Byla super wycieczka tylko ze teraz szybko robi sie ciemno to koncowka niezbyt, szczegolnie moja jazda od Hani do domu. Pora gdzie pierdzistolki z biur wracaja, korki i w domu bylam dopiero o 19-tej. Ajsa uradowana ze wreszcie po ciemnicy siedziec nie bedzie ale obrazona ze dwie godziny extra musiala czekac na kolacyjke. W sumie z przestawieniam czasu to trzy. Ale jakos po godzinie “sie” przeprosila i w Babajagowie milosc zapanowala.

Grazynka widac trzeba wybierac samochod do swojej osoby. Zeby sie nim wygodnie jezdzilo i wiedzialo po co te wszystkie guziczki sa. Mam kolezanke co ma strasznie drogi samochod, ma w nim nawigacje, nie wie jak nastawic i do mnie, co ma rzut beretem dojechac nie umie bo sie gubi a nie wie jak nastawic GPS. Jakas mala Toyotke by se kupila to pewnie dotarlaby do mnie.
    O kochana, ja wagi nie podaje bo z niej nie spadam. Ja tu za maskotke chyba jestem, prawda kruszynki?
    U mnie tez najpierw nogi a cyce jak donice jak byly, tak sa! Ze o murzynskim brzuszku nie wspomne.
    Juz Ci raz pisamlam, my nie obrazalskie i wiemy ze nie chcesz nikogo urazic a slowo pisane czasami plata figle i kazdy kto czyta moze inaczej odebrac!
    Yoana, nie pitol, w pracy mozna taka kawe postawic i na TELEFONIE tyz wyjdzie (_)>
    Opty na swoich “sprzeciorach jestem zalogowana na stale, co sie bede meczyc
    Oj tak lepsze widoczki ale jak sie od nich wraca to w korkach… helicopter by sie przydal.

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    baaardzo pasuje !
    odczep się od niego !

IckyMintyFiddlercrab-small.jpg

Awatar AnekSadek

A czemu nie ma Mani??????

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez yoanna1964 Zobacz posta
    Grażyna, już jedna taka była, co to o podawanie wagi się dopominała. Źle skończyła . . . To bardzo trudny i bolesny temat . . .
    Ja nie będę wagi podawać, ani pisać, co zrobiłam. O weiderach wiecie, a jak napiszę, co jem, to . . .
    Grażyna, to żarty, Łapka to była niejaka, a źle skończyła, bo nas porzuciła w żalu nieutulonym, ale to już może Dziewczyny Ci napiszą.
    Anoolka, masz gorącą \_/>

Awatar AnekSadek

Dzieki za kawe. Z nad wielkiej wody wrocilam jakas spiaca.
    Fakt, za oknem chmury, troche kropilo ale swoja trase przeszlysmy.
    Po wczorajszym lazeniu po schodach wszystko mnie boli. SKS jak nic!

Awatar AnekSadek

images.jpg

Chlipnijta se z rana

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Brawo Aniu ,super spędzasz czas
    Bardzo podoba mi sie parterówka ,którą pokazałaś ,o zdjęciach ,to juz nie mówię ,bajkowe ...Juz nie długo ...poniesie mnie nad wielką wodę....

Grazynko ,nie było tak źle na komisji.P.doktor starsza ,sympatyczna ,zwracała się do mnie po imieniu ,od razu dystans zmalał i lęki przeszły ,ale ciśnienie do wieczora normowałam
    Zawsze tak mam.Mówię sobie -to nic takiego ,spoko ,ale w głowie siedzi jakis chochlik i źle podpowiada

Yoana ,dzięki za fotkę,pieski na bardzo wygłodniałe nie wyglądały,szczupłe ,bo na takiej diecie....warzywnej .Spokojnych dyżurów.

Maniu ,ładnego zajączka widziałam ,wykonany przez Ciebie.Ja dostałam koszyk od kolezanki z Krakowa -szydełkowy.

Optuś,juz uporałaś się z robota papierowa .Pewnie tak ,tez masz zajęcia w ogrodzie ,ja tylko u innych podglądam .Juz tak bardzo ogrodu nie przeżywam ,bo jak pomyślę o swoim zdrowiu ,to kto by w tym ogrodzie miał pracować? .Jak by zarastał chwastami ,to dopiero bylo by mi smutno.
    Miłego dnia
    laugaselbis lubi to.

Awatar AnekSadek

Mania, Ty leniwa paskudo!
    Odezwij sie! Bo jak nie to ... ja Ci MOWIE, w koncu pyskaczem mnie tu jedna nazywa!

Dziewczyny, tej zołzie nic nie jest, żyje leniwa gadzina.

Uprawnienia umieszczania postów