Strona 1130 z 1949 PierwszyPierwszy ... 130 630 1030 1080 1120 1128 1129 1130 1131 1132 1140 1180 1230 1630 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,291 do 11,300 z 19484
Like Tree385Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Bonusia nie znam Twoich dokładnie relacji z siostrą, ale ja też już nie wiem ile czasu nie rozmawiam z siostrą. U mnie to raczej wynika z braku tolerancji. Moja siostra jak wypije to dzwoni i gada do mnie okropne rzeczy. Najgorzej ,że robi to akurat w święta, i wtedy ja całe święta mam zepsute. Ja wiem ,że robi to pod wpływem alkoholu, ale to i tak boli. Ostatnio posunęła się do tego , że szkalowała mnie publicznie przez Facebooka. Potem przez wiadomości prywatne przepraszała. Ja jedynie nastraszyłam ,że czeka ją sąd. Ale oczywiście nie miałam zamiaru tego robić. Ale i tak nie jest fajnie, kiedy się wie , że ktoś jest twoim wrogiem. Ja już parę razy jej darowałam takie zachowanie, ale już więcej nigdy. To znaczy ja jej przebaczyłam od razu, ale zerwałam więzi, aby zabezpieczyć się przed następnymi ciosami z jej strony na przyszłość. Wolę pamiętać jej dobre strony i żyć dalej .Mam nadzieję, że wszystko z Twoją siostrą się ułoży i będzie dobrze. Wspaniałą rzeczą jest wybaczać, i żyć w zgodzie. Ja widocznie mam z tym problem. Ale i tak jest mi ciężko. Jutro trudny i smutny dzień. Wiem , że przeważnie siostry są zawsze bliskie sobie, a u mnie siostra jest przyrodnia i bardzo duża jest różnica u nas wiekowa. Myślę, że to też ma wpływ na jej stosunek do mnie. Ona miała ogromne problemy i tragedie z moim ojcem i myślę ,że to przeniosła na mnie. Niekoniecznie nawet świadomie. Jak słyszę, że rodzeństwo się wspiera i przyjaźni to cieszę się ,że są takie przyjaźnie i to jest bardzo piękne!! Czego z serca całego Tobie życzę.
    Ostatnio edytowane przez laugaselbis ; 12-04-2019 o 03:07

Awatar laugaselbis

Opty tak naprawdę to ważne jakie my same jesteśmy jako osoby, a nasz wygląd to nasza sprawa osobista. Znam osoby niby zgrabne ładne, ale bez łopaty nie podchodz. Łatwiej zgubić kilogramy niż stać się przyzwoitym i dobrym człowiekiem. Wiesz według mnie wszystko zależy, od naszej akceptacji i naszych ruchów i postawy. Ja dzięki PILATES ładnie się poruszam i mam wzorcową postawę ciała. I ludzie widzą mnie raczej pozytywnie. Gorzej ze zdjęciami, na zdjęciach widać moje opony i d..pa zimna. Zaraz poszukam zdjęć. I tak zanim sen wróci trochę czasu minie.8 marca 4.jpg
    8 marca.jpg
    8 marca3.jpg

Zdjęcia prawdę nam powiedzą....
    Ostatnio edytowane przez laugaselbis ; 12-04-2019 o 03:39

Awatar laugaselbis

A może któraś chce dalie lub kanny . Wszystko w kolorze czerwonym.

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Grażynko ,no przecież fajna babeczka z Ciebie .Gdzie ta otyłość, trochę tłuszczyku ,to jeszcze nie grubaska
    Ja to dopiero jestem kluska ,150cm.wzrostu 89kg.wagi. Z powodu chorób marne szanse na utratę wagi ,jednak nie tracę nadziei.

Optus ,na decyzję musze czekać około dwóch tygodni.

Maniu ,w ogóle Ci sie nie dziwie ,że padłaś .Po takich stresach .Najważniejsze -że dobrze się skończyło.

Bonusiu ,trzymaj się
    Ja zawsze miałam dobre relacje z moja siostra ,jest młodsza i od zawsze byłam dla niej wsparciem .Teraz kontakty rozluźniły się .Ona zapracowana ,ja wyprowadziłam się na drugi koniec Polski .
    Nie umiem się mścić i szybko wybaczam ,czasem z tego powodu sama do siebie miałam pretensję .Mama mi mówiła- ''Jak ktos urodzil sie wierzbą nigdy nie będzie dębem ''coś w tym jest.
    A ja mówie -lubie siebie i staram się nie nosić zbyt dlugio urazy ,zlosć pieknosci szkodzi (żart)

Yoana zapowiedziała ,zkupy -nie
    Jedzenie -nie
    Co robisz -nie pisac o tym .Przepraszam jeśli coś poprzekręcałam .Tak zrozumiałam
    To mało tematów mi pozostało
    To moze inaczej-jade na gimnastykę -chodzenie po nowym pawilonie handlowym ,duuuużym ,przynajmniej nachodzę się .Pogoda do spacerów nie zachęca ,do tego jeszcze przeziębienie mi nie do końca przeszło .

Milego dnia wszystkim Kruszynkom .
    Aniu udanego wieczoru ,pa

Awatar laugaselbis

[QUOTE=Nuta65;3572720]Grażynko ,no przecież fajna babeczka z Ciebie .Gdzie ta otyłość, trochę tłuszczyku ,to jeszcze nie grubaska
    Ja to dopiero jestem kluska ,150cm.wzrostu 89kg.wagi. Z powodu chorób marne szanse na utratę wagi ,jednak nie tracę nadziei.

Nutka, tylko że ja mam promować swoją figurą własną firmę i kiepsko wtedy wypadam. U mnie są 3 powody zajadanie stresów, choroby nieuleczalne i ich leczenie i brak możliwości uprawiania sportów , takie jakie uwielbiam. Ale pierwszy jest najważniejszy!!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez Nuta65 Zobacz posta

Yoana zapowiedziała ,zkupy -nie
    Jedzenie -nie
    Co robisz -nie pisac o tym .Przepraszam jeśli coś poprzekręcałam .Tak zrozumiałam
    To mało tematów mi pozostało
    Nutka, a ja nie wiem, o co chodzi ?

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Grażynka, miło cię poznać Napisałam do Ciebie na priv, czyli podałam adres mailowy, jak osobiste texty albo foty to na maila, w końcu nie wiadomo, kto to czyta. To znaczy, obowiązku konspiracji nie ma, robisz, jak chcesz, ale my prywatne tak sobie podsyłamy

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Opty, pamiętam, codziennie jest mała rozgrzewka, 10 burpees i 3 serie po 6 powtórzeń weiderów. To jest maximum, na jakie mnie stać. I w głowie i w tzw. mięśniach.

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Mania, ten mój biedny rododendronik z przeceny wypił wczoraj TRZY LITRY wody ! Wstawiłam go w michę i lałam po litrze. Do wieczora wciągnął wszystko ! Rano jeszcze mu polałam, ale już nie wciągnął. Posadę go w przyszłym tygodniu, jak ryzyko mrozów będzie mniejsze. A już się rwie do kwitnięcia, zaczyna rozchylać kwiatostany ! Tylko część kffiotków zasuszona bezpowrotnie . . .

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Wczoraj PADŁAM wieczorem, z telefonem w ręku. Ale mam dwie NIEDZIELE. O przyszłym tygodniu nie myślę, plan mam tylko jeden - PRZEŻYĆ. I ŚWIĘTA ! I jak tam pięknie !

Uprawnienia umieszczania postów