Strona 1147 z 1684 PierwszyPierwszy ... 147 647 1047 1097 1137 1145 1146 1147 1148 1149 1157 1197 1247 1647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,461 do 11,470 z 16835
Like Tree362Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Yoana mi tez by sie tam podobalo. Fajne fotki, dziekuje.
    Madrzy ludzie tam spedzali swieta. A wyzerka jak z podrecznika o swietach!
    Grazyna, jak bylam mlodsza to z koniecznosc co tydzien sprzatalam, pitrasilam a w niedziele zamiast odpoczywac na nowo zmywanie (zmywarki nie mialam) sprzatanie, szczegolnie lazienek. W koncu zalegly urlop tak sobie rozlozylam ze wiekszosc poniedzalkow mialam wolne. Co prawde pozniej w cztery dni musialam zrobic cala swoja robote ale przynajmiej mi sie w pracy nie nudzilo. A teraz mam dewize – WSZYSTKO MOGE NIC NIE MUSZE!
    Opty, dziekuje za kawe, jestem jak walnieta obuchem!!! Nigdzie dzis nie pojade bo wczoraj tylko jedno pifffko wypilam jak mlodzi do mnie wpadli a czuje sie potwornie. A futrzaczka pod kocykiem sobie spi… zreszta ona juz spala od 5 rano, pochrapywala, jakbym mogla byc na nia zla?
    To Twoje tak slicznie udekorowane okno? Glupio sie pytam a widze naszego Nikifora jajca!
    Mania juz sie tak nie chwal dekoracjami, kfiotkami slicznie jest!

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Anoolka, to naprawdę musi być miłość, jak za murzyna robisz Bardzo dziękuję
    Opty, tu alkoholu nie dają ( dzisiaj wieczorem ma być degustacja nalewek ), " SZARLOTKĘ " ( i nie tylko) sami robimy, więc proporcje wychodzą różniste. Ale chyba faktycznie przesadziłam, bo jakoś tak poszłam spać w pierścionkach i teraz nie mogę ich zdjąć.
    Zaraz na siłownię pójdę, to się wypocę, śniadanie dopiero za trzy godziny.
    Anoolka, miejsce faktycznie SUPER, ale i towarzystwo jakoś wyjątkowo spokojne, cisza i spokój, żadnego picia, wrzasków i hałasu, biegania dzieci. Największym hałasem jest chrapanie mężowidła . . . Słyszalne w pokoju D naprzeciwko. . .
    Więc generalnie cisza, spokój i totalny reset.
    I jedzonko . . . Dzisiaj góry jedzonka chyba zrobię . . .

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Znowu te góry. FOTY miały być !

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

Żeby nie było - polazłam, ręczniczek, dresiwo, vitaminki, dobre chęci . . . I doopa ! Orbitrek SKRZYPI, jak łańcuchy u rasowego ducha nadwornego, bieżnia nie działa, a na rower honor nie pozwolił mi wleźć.
    Chęci zacne, ale widać, nie jest mi sądzone być szczupłą, zgrabną i piękną . . . Chyba do kawy jaką lufę walnę z tej desperacji . . .

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Aniu kochana jesteś
    Dzięki za fotki

Yoana ,nooooo! ....pięknie tam jest ,odpoczywaj .Kto jak kto ,ale Tobie przyda się'' Naładować akumulator'' ,po takich maratonach....

Maniu ja jutro pojadę w plener ,jeszcze nie wiem jaki kierunek J. obierzeDla mnie nie ważne byle wsród przyrody....
    Pięknie na Twoim stole.

Optus ,to Twoje okno tak pięknie przystrojone?

Grazynko ,przeczytałam czytanki ,zawsze coś dla siebie przyswoję

Bonusia

Ja dzis ze względu na święta, pozwoliłam sobie -zamiast jednego jajka na pierwsze śniadanie ,zjadłam dwa i wystarczy.

Dalszego miłego świętowania ,lub leniuchowania jak kto woli
    Ostatnio edytowane przez Nuta65 ; 21-04-2019 o 08:23

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

A i niedziela mija a ja dalej nieważona!!! Trudno. Ja dziś spokojnie i bardzo rodzinnie święta spędzam. Sporo spacerowałam i znowu jadłam. A żarcia jeszcze na parę dni starczy. A co tam?
    Zaraz polazę na swoje masowanko, chyba się uzależniłam?? A wiecie co zauważyłam, jak miałam maszynę w domu to stała i się kurzyła a teraz jak trzeba się wybrać i przejść kawałek podwórka to z chęcią lazę i kto to zrozumie??

Joasia doskonale Ciebie rozumiem, kiedyś wybrałam się na masaże w hotelowym SPA i nic z tego nie wyszło. Ale liczą się szczere chęci!!!
    Oj poczułam zmeczonko pójdę pospać. Pozdrawiam .

Awatar yoanna1964
    Mieszka w
    Warszawa

No to Kruszynki świętują i bardzo dobrze. Jeszcze tylko jutro i . . . Szara rzeczywistość zaskrzeczy. Waga jęknie, czas się sfilcuje, codzienność wyszczerzy krzywy pysk . .

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Ale póki co - cieszmy się świętami
    laugaselbis lubi to.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Dziękuję Anulka za przekazanie fotek. Bardzo fajne miejsce !
    Tylko szkoda, że taki wielki zapał Yoanki poszedł na marne... mogliby o to też zadbać !
    Mnie dzień minął na nadrabianiu zaległości w oglądaniu nagranych filmów - fajnie się siedziało, kawa, ciasto, nikt głowy nie zawraca...
    Tak, to moje okno - są na nim chyba wszystkie ozdoby, które się gdzieś "poniewierały" - nie, nie wszystkie, są jeszcze w kuchni i sypialni... a co, będzie co zbierać po świętach.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Dziękuje za kawe. Ja bidna, zadnego ciasta nie mam! To sie nazywa odchudzanie! Lub raczej lenistwo i nieudolność!
    Dobrze ze narzeczona dobra w kuchni!!!

Uprawnienia umieszczania postów