Strona 1225 z 1384 PierwszyPierwszy ... 225 725 1125 1175 1215 1223 1224 1225 1226 1227 1235 1275 1325 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,241 do 12,250 z 13831
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Wróciłam cała i zdrowa, i zadowolona z pobytu również, chyba bardziej niż w zeszłym roku.
    Poczytam wszystko później - teraz tylko tak pokrótce relacja:
    byłam we Władysławowie, pogoda dopisała, morze szumiało - knajpy z jedzonkiem przygotowane na turystów, takich jak ja również. Mieścina niewielka - więc wszędzie blisko, można się pieszo przemieszczać. Do plaży też blisko, a na niej promenada po której można spacerować, nie brodząc w piasku. Ja wolałam chodzić po falach - jeszcze dość zimna woda - ale dla wózków z dziećmi to duża wygoda.
    Ludzi sporo, po czwartku - to już tłumy.... ale zawsze jakiś zakątek ustronny dało się wybrać.
    Jutro dokładniej rozejrzę się po działce - tak tylko rzuciłam okiem, że wszystko mocno urosło. Chwasty pewnie też. A truskawki są bardzo ciemne - jutro pozbieram, może jeszcze jadalne.
    Teraz tylko spłuczę się po podróży - wyrko czeka.
    Fotek wiele nie robiłam - nawet nie wiem, czy będzie się czym podzielić.
    Dobrej nocy Kruszynki !
    laugaselbis lubi to.

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Kajka, szkoda ze nie wracasz tylko tak sama w ukryciu zwalasz kiloski.
    My bysmy Ci mocno kibicowaly, chwalily za zgubienie kazdego kiloska!
    Grazynka calosc wyglada ladnie bo biala szafa rozjasnila ale osobiscie nie lubie ciemnych scian. Za to podloga bardzo mi sie podoba.

Cytat Zamieszczone przez laugaselbis Zobacz posta
    Ania jeśli to prawda, to się cieszę razem z Tobą!!!!
    Jesteś cudowną babką ( już nie raz o tym wspominałam) i tak powinno być.
    Pewnie ze to NIE PRAWDA, szukaja idiotow na naciaganie. Nie ze mna te numery Bruner!
    W domu a raczej w domach mieszkam od 1988 roku. Teraz stoje nad pytaniem staruszki co wybrac bo jak piszesz przy domu zawsze cos do zrobienia. Jednak ja sie nie widze w mieszkaniu. Tu wszystko tak dziadosko budowane ze slychac jak sasiad pierdnie. Ja tez pierdze wiec po co ma mnie ktos podsluchiwac. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Nutka u mnie w nocy padalo, teraz swieci slonce ale nie mam checi na zadne spacerki, okropna sie zrobilam. Zawsze bylam leniwa, po siostrze blizniaczce zreszta, ale teraz to juz przechodze sama siebie.
    Bonusia moja pupilka zyje komfortowo, staram sie, ale niestety niezbyt szczesliwie. Pomysl. Zyje 13 lat a miala juz 10 razy narkoze, srednio raz na rok. Czy to szczescie? Szczescie ze ma silne serce ktore to znosi. Ale swojego pewna nie jestem. Patrzac na nia ja sie wykanczam. Zebym tylko nie walnela w kalendarz przed nia…
    Cos za malo (jak dla mnie) piszesz o Reksiu i pokazuj urwisa.
    Yoana o "ciastki" to se sama zadbalam. Dzieki za kawe, ale szkoda ze leniwca wyreczasz. Wiesz, zawsze mowila ze nigdy mi kawy nie zrobi. Widac nie zna powiedzenia never say never
    Mania ja pije dwie kawy wiec na przyszlosc nie badz leniwy glupielok ino stawiaj, jak bylo w umowie zreszta! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Jednak czytasz co druga linijke…

Cytat Zamieszczone przez AnekSadek Zobacz posta
    Sernik na zimno... Ja wczoraj w przyplywie smutkow do domu wrocilam z ...

Jakbym przeczuwala gosci ino goscie nie mieli ochoty.

Witaj Otusiu. Zbuntuj sie na robienie kawy, paskuda juz przelamana wiec niech dziala.
    Wyobrazam sobie jak fajnie mialas na wyjezdzie. Jakiem emerytka tez sobie we wlasciwym czasie zafunduje kilka dni w takiej sceneri. A moze juz tak bede mieszkac… Dalej ogladam domy ktore ewentualnie by mi pasowaly. Jest tego troche..
    O wlasnie. Ja lubie po promenadzie szybki marsz a nie po piasku. Jakbym blisko mieszkala to po piasku i po wodzie tez bym polazila bo moglabym i dwa razy dziennie na lazenie wyskoczyc. A teraz jak taki kawal sie wybiore to lubie siebie zadowolic marszem i sluchaniem wielkiej wody.
    Ostatnio edytowane przez AnekSadek ; 24-06-2019 o 02:43

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Szkoda Aniu ,że to ściema!!!

Podłogę też ja wymyśliłam. Naskoczyli na mnie ,że wymyśliłam czarną fugę i że to głupie i zrobiłam na szaro. Efekt był obrzydliwy, więc kupiłam na necie farbę czarną i przemalowałam całą fugę i teraz też mi się podłoga podoba. Ściana nie jest ciemna, tylko z charakterkiem.

Opty cieszę się, że wyjazd nad morze był dobry, a wieczorne spacery po plaży były????

Ja kombinuję nad wyjazdem na Białoruś chociaż na 2 dni i jeszcze okolice Lublina mnie kręcą.

Ale na razie z wyjazdu do Białegostoku nic nie wyszło, bo synek mi wymiotował 3 razy jak tylko wyjechaliśmy. Byłam u lekarza, nie wykluczone że to wyrostek. Ma być na diecie i żadnych podróży.

Wróciłam do domu i robię remament dalszy ciąg w domu.

Pozdrawiam. A zapomniałam , mam frajdę i zmieniam swój suwaczek!!!!!! Waga jeszcze dwa tygodnie temu była 90 kg więc się cieszę!!!!
    Ostatnio edytowane przez laugaselbis ; 24-06-2019 o 12:34

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

I mam dwa bałwanki, obym dobrnęła szybko do kos.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Kochanej Solenizantce dużo zdrowka , szczęścia , pomyślności i żeby wszystkie problemy zniknęły we mgle

laugaselbis lubi to.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola no ja chyba Ciebie muszę przeczołgac pod zasiekami z drutu kolczastego bo rogi Ci rosna okrutnie , TY swoja stara siostra blizniaczka tak bys jeno batem ganiała i na dodatek spac nie dała ot wredota jedna .Wrociła nadworna kawiarka wiec spadaj na szczaw ,ja juz kawy nie robie nie bede zabierała młodym zajęcia ,w koncu w moim wieku ja juz musze miec duzo odpoczynku i spokoju :P:P No głupielok ze mnie wiec wsio mi wolno hihi
    Optus widzisz jakie herezje tu na forum sie wyprawiają , dobrze ze wrociłas to wsio sie moze wreszcie unormuje i ustatkuje .No pogoda to Ci sie trafiła wymarzona ale taka prawda ze jak sie komus nalezy prawdziwy wypoczynek to i pogode ma dobrą
    Grazynko mi tez waga ostatnio jakos zyczliwsza sie robi ale taka prawda ze w te upały to najchetniej wazywa i owoce jem no niestety czasem grzesze lodami bo co wlaze do sklepu to jakies super promocje wiec jak tu nie skorzystac .
    Nutko przepraszam ze tak pozno ale skleroza ze mnie a przecie u siostry tez dzis byłąm na imieninach a tak fajnie sobie powspominałysmy dawne lata bo siostra ma normalnie wystawke z fotkami i jest zawsze punkt zaczepienia na wspominki .

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

tort-czekoladowy-z-owocami.jpg

Maniu dziękuje za życzenia .
    Tort owocowy ,umówmy sie ze dietetyczny zamiast cukru,ksylitol.

Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal-8399.png

No to pod te życzenia ,żeby sie spełniły
    laugaselbis lubi to.

Nuta65 jest nieaktywny Znany na forum

Grazynko ,mam rodzine na Białorusi .Dawno temu miałam zaproszenie i plany pokrzyżowały się .Teraz kontakt urwał sie ,nie piszemy do siebie ,szkoda ...Moze kiedys z jakąs wycieczką wybiore się ,wszystko możliwe .
    Czasem marzenia spełniają się zupełnie niespodziewanie .Nie raz tak miałam ...
    laugaselbis lubi to.

Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

bukiety.jpg
    Nutko wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń wiele ciekawych podróży i dużo zdrówka!!

Bardzo jestem zmęczona po pracy więc nic dziś nie popisze...witaj Optusiu!
    laugaselbis lubi to.

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Solenizantko - ciekawych podróży i dużo zdrowia żeby móc w nich w pełni uczestniczyć.
    I żadnego przejmowania się cudzymi problemami !!!

Wszystkiego najlepszego !!!
    laugaselbis lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów