Strona 1245 z 1262 PierwszyPierwszy ... 245 745 1145 1195 1235 1243 1244 1245 1246 1247 1255 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,441 do 12,450 z 12616
Like Tree247Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Malutka spi, popisac mozna..
    Nutka tak skomplikowanie piesia bym nie nazywala. Dwie sylaby w zupelnoscia wystarcza.
    Bonusia kazdy uczy piesie po swojemu. Ja na przyklad nie zostawiam butow w zasiegu malutkiej skoro nie chce zeby pogryzla, gdziekolwiek jakies kable blisko podlogi to czyms zastawiam. No tak jak rodzice zabezpieczaja szafki w kuchni zeby dziecko nie zrobilo sobie krzywdy tak ja wszystko zabezpieczam.Wszystko to czego dzidzia nie powinna w zęby brac. Ale zabawki rozwalone sa po calej chacie i tego wcale za balagan nie uwazam.
    Grazynka ja tez nie mam wplywu na pogode. Jedyne co moge to zalozyc cieply sweter skoro wstaje w srodku nocy. Dzis mala obudzila mnie po 3 rano. Ale po toalecie poszlysmy jeszcze na dwie godzinki pospac. O 5:30 rano dalej ciemno jak w doopie ale co zrobic, trza bylo wstac i zaczac dzien.
    Budke suflera bardzo lubie.
    Mania ja wcoraj jak Ty, pojechalam, nic nie kupilam
    A moze to M Ci w nos przylozyl? Jak tak to osobiscie postaram sie wykrzyczec podziękowania jak bedziemy gadac stara niezdara!
    Cytat Zamieszczone przez Mania48 Zobacz posta
    Bonusiu wielkie brawa, no zmobilizowałs mnie i zaczynam znowu zgodnie z rozpiskami jadac , moze jeszcze cos spadnie z bioderek
    [
    Chcialas powiedziec ze moze zwalisz to co wrocilo?
    No ladnie to Twoje zielonym do gory wyglada ale to nie na moje zdrowie! Ani zdolnosci.
    Kokardki juz nie ma ale jak chce zeby miala ladna fryzurke to od malego musze wloski w gumke lapac.

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Aniu czy psinka nazywa się Masza???

Dziewczyny super ,że wzięłyście się za dietkę i ruch!!! Ja też już wchodzę w normalny życiowy obieg. Zaraz jadę z Maksiem rowerami i posesja pokoszona i nawet wypielona. Pogoda cudna się zrobiła i wszystko bardzo dobrze. Nawet te zawirowania sąsiedzkie zażegnane. Sąsiad mnie przeprosił i rozumie , że miałam żal bo i on bardzo to przeżył. I bardzo dobrze. Jak coś mam do kogoś to lepiej powiedzieć niż truć siebie i otoczenie. Bonusiu i Maniu jesteście wielkie !!!! Ja też się muszę bardziej zdyscyplinować!!!

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Grazynko ja niby własciwie cały czas na diecie tylko ze nie pilnowałam sie to i efektow nie było ale musze sie mobilizowac bo dla mnie chudniecie to kwestia zdrowotna i nie mam co sie obcyndalac .
    no dzis piekny dzien był bo ciepło a nie gorąco i na ogrodzie tak cudnie było.
    Anoola no ja bym chciałą zeby cały ogrod tak wygladał ale juz pewnie nie uda sie tego zrealizowac bo ten stwor to mi autostrady robi po ogrodzie ale zmienie troche koncepcje i niech s e robi te autostrady ,jany ile mam smiechu jak wchodzimy na działke a on wyskakuje z krzakow i zaczyna krazyc wkoło nas a jak wywalam zarełko z opakowania to by chyba ta folia pogryzł zeby szybciej było .
    No bez kokardki to moze byc , wyjatkow mnie te ozdobki na zwierzaczkach wnerwiają .
    Optus a moze Tobie bedzie potrzebna nowa szmata na jakas serweta wiec sie przyda , hihi te szmaty sa naprawde dobre gatunkowo a cena powala tylko fakt zeby miejsca w szafie nei zajmowały.
    Hehe a ja po ostatnich porzadkach szalika jednego nie moge znalezc , pewnie dobrze gdzies połozyłam .

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Szybko

Awatar opty55

Pogoda się zdecydowanie poprawiła - to i humor wrócił. Od razu w ogrodzie chciało się posiedzieć.
    A tu zaraz program ulubiony - mus obejrzeć.
    Dobrze że z kawą zdążyłam.
    Anulko - dzięki, że ze względu na mnie fotki wstawiasz. Śliczne to maleństwo. Mnie tam wstążeczki nie przeszkadzają. Pluszak przez jakiś czas latał z obróżką z cyrkoniami.... różową !!!
    I to prawda - jak się piesia od małego do czegoś przyzwyczai, to potem nie ma z tym żadnych kłopotów, np. czesanie, obcinanie pazurków. Szczeniak jest ufny, chociaż niecierpliwy.
    Maniu - oglądamy ?

Awatar Mania48
    Mania48 jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

wiadomo ze ogladamy ,fajne te długie odcinki.

Awatar opty55

Jak widzę agacośtam - to zaraz o Tobie myślę.
    Ten na klifie w Kornwalii był niesamowity.

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Szybko

Nie potrzeba szybko, rano mam rozne zajecia hihihi
    Ale noc byla poszarpana. Nie przez pieska a przez takiego jednego kretyna zle sny mnie obudzily, napedzily strachu.
    Pozniej opisze.

Awatar AnekSadek

a ta od maratonow to gdzie? Juz na urlopie a wyjezdza dopiero w piatek wiec moglaby cos tu napisac.
    Tak samo wredna jak Mania jak nie chce kawy stawiac.
    Ludzka podlosc nie ma granic Lubie ten film

Awatar AnekSadek

Grazka to jest Misha, wymawiam (najszcesciej) Misza.
    No co Ty? Z gipsem na rowerze?
    Mania dla kazdego schudniecie to sprawa zdrowotna. Jestem pewna ze jakbym ze 20 kg zwalila to i plecy mniej by bolaly.
    Wiesz, szczerze Ci powiem ze nie chcialabym takiego gąszczu na dzialce. Zawsze by mi sie wydawalo ze jakis pająk czy inne robactwo mnie obsiada jak przechodze. Wiem, w Polsce nie ma tego tyle co u mnie i u Ciebie slicznie wyglada bo dbasz.
    Juz widze jak zlosc z Ciebie opada jak Jurek sie cieszy na Twoj widok. Przeciez mam to samo. Wystarczy ze jedno oko otworze. Z Ajsa bylo tak samo, jeszcze bardziej niz z Mishą bo ona jeszcze nie spi w lozku ale pewnie i to mnie czeka w niedalekiej przyszlosci. Futrzana kuleczka juz probuje wskakiwac na kanape ale jeszcze za krotkie nozki na takie wyczyny.
    Opty ja teraz duzo wysiaduje na patio. No bo z maluchem trzeba zeby siku zrobila. Przy okazji rozne zabawy. W sloneczku tak cieplo, maluch lapie (ja tez) witamine D, wreszcie patio wykorzystane. Tylko nie wiem czemu czesto sie wale w leb o wiszace doniczki.
    He he, moja sliczna kokardki nie zaakceptowala. Musze dorwac same gumeczki. Tylko ze co za swinstwo! Zaden pieskowy sklep tego nie ma, trzeba na necie zalatwiac! Lub moze w niedziele przejade sie na wystawe psow. Tam maja takie stragany, moze ktos kupuje hurtem z netu i sobie dorabia? Obroze jakas malutka pewnie tez jeszcze mam po moich nieboszczkach. Tez powinnam zalozyc zeby przyzwyczajac chociaz na szeleczki do samochodu za bardzo nie marudzila.
    Szczeniak niecierpliwy? Chyba nie, szczeniak jest jak rtec i na nic nie ma czasu! Nawet jak je to tak jakby ktos mial jej zabrac. Pewnie to jeszcze z czasu jak rodzenistwo na wyscigi do michy sie pchalo. Mam nadzieje ze szybko zrozumie ze ja jej nie zjem.

Uprawnienia umieszczania postów