Strona 1274 z 1608 PierwszyPierwszy ... 274 774 1174 1224 1264 1272 1273 1274 1275 1276 1284 1324 1374 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,731 do 12,740 z 16077
Like Tree350Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Przepis mam, absoluta ani innej przezroczystej brak!

Awatar AnekSadek

Zrobiłam sobie żubróke...
    Nie smakowało...
    Życie straciło sens ha ha ha

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Anoola a moze warto by do lekarza bo jak zubrowka nie smakuje to juz naprawde trza sie martwic .No trzecie pietro to robi roznice bo z tymi paterakami to ryzyko zalania duze , kiedys tak miałąm w robocie ze jak zrobili 30 prysznicow w nowo budowanym budynku socjalnym to z połowy ciekło , hihi a przekonałam sie o tym jak juz kobity zabrały sie za sprzatanie i jedna pilna wylała wiadro wody no i pietro nizej zalało/Jakby mi to okupant robił to poł roku bym sie myc nie mogła bo on taki bystry ale za to bardzo perfekcyjnie byłoby zrobione
    Hihi jaka bystra jestes no i zgadłas a rozusta była wielka bo podwojne porcje .
    Optus ale było kino z Jurkiem bo w pierwszym momencie mnie nie poznał bo w koncu nie ta pora i on siedział w kącie i nawet kolce wystawił a jak poznał to normalnie az skakał mi do rąk i wyraznie sie c ieszył a potem biegusiem gnał do michy , nie widziałąm go az tak aktywnego
    Yoanka juz Ty mnie nie strasz wozkami bo na tym trzecim pietrze to jeno by się pochlastać

Awatar Bonusia
    Bonusia jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Szczecin

O to fajną miałaś wizytę Maniu..a Optusia Jurka nie odwiedziła?
    To jednak Jurek Cię poznaje i potrafi się Maniu na Twój widok pięknie cieszyć...
    A jak ja wracam z pracy to Reksio też tak się cieszy..skacze i szczeka i Z mówi,że Reksio robi alarm i On też wie,że ja wracam.
    I aż podwójne porcje lodów Maniu zjadłyście...istna rozpusta a na dworze przecież upałów nie ma!!
    Odebrałam buty od szewca...super rozciągnięte a suknia ,która dałam do poprawki miała być na dziś..pojechałam rano...powiedziała,że po południu...pojechałam po 16-tej jeszcze się nie zabrała do niej...cholera mnie bierze...a jak znowu źle poprawi...to jutro ostatni dzień na następną poprawkę..
    O 16 robiłam paznokietki..długie czerwone a na jednym paluszku srebrne ,,brylanciki"...podobaj,ą mi się..

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Kawa
    - po ogrodach w TV

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

Maniu - dzięki za pamiątki z pobytu !
    Szkoda, że pogoda tak nam plany pokrzyżowała i Twojego działkowego lokatora nie mogłam poznać. A cieszył się - bo pewnie już zwątpił, czy w ogóle coś mu dzisiaj do miski wpadnie.
    Z trzeciego piętra wózkiem ? Chyba na spadochronie...
    ...a pudełko coraz ładniejsze !
    Bonusiu - przyjdzie rozejrzeć się za nowa krawcową, wyraźnie nie zasługuje na zaufanie. Wie że Ci zleży, a mimo to...
    Dobrze, że chociaż z butami nie ma problemu.
    Anulko - podobny plecaczek ? Pewnie ma mniej kieszeni - bo wiem, że w tym niebieskim to się właśnie na ilość wkurzałaś. Ja tam jestem z niego bardzo zadowolona, nawet jest dość pakowny. Ale na większe zakupy wolę swój stary - bo ma usztywniane plecy i większe przegrody.
    A ten przegląd - to jeszcze taka konieczność gwarancyjna ? Czy robiłaś to z własnej i nieprzymuszonej woli ? Dla świętego spokoju ?
    Po co Ci wściekły pies - jak masz zabawnego ?
    A trawka pod płotem rosła ?
    Moją musiałam chemią niszczyć, to rośnie prawie jak perz. Ale zapach lubię, w kuchni w szufladzie mam - ładnie pachnie.
    A Nutki dalej nie ma...

Awatar AnekSadek

Nie wiem czy to ten jeden drink ale w nocy męczyła mnie potworna zgaga. Chyba trza do wracza albo sama przestane żreć smażonego czy ostrego. Wczoraj nie było ostro ale był schaboszczak! Mialam ochote a u polskiego rzeznika akurat mieli (rzadko sprzedaja mieso) schab. Kolo 1 mnie zgaga, nie Misha, obudzila i nawet sie balam wziasc tabletke zeby halas nie obudzil futrzaka. Poszarpane te moje 6 godzin snu bylo…
    Mania to sie bierze drozszych fachowcow takich co dadza gwarancje ze jak przecieknie to naprawiaja u Ciebie i u sasiadow. Piszesz ze kiedys w pracy zrobili.. KIEDYS!!!! Kiedy Ty ostatnio pracowalas? Czy nie widzisz ze swiat dookola idzie na przod i to co robili 20 lat temu i to co jest teraz to dwie rozne sprawy?
    Opty dzieki za kawe, dzis mocno przydatna.
    Tak, nowy plecaczek ma mniej kieszonek a ten z wieloma i tak od dluzszego czasu biore na kazde wyjscie dlatego kupilam nowy bo nic nie moze wiecznie trwac
    Przeglad niestety gwarancyjny. I poniewaz ostatni od producenta to probowali wcisnac co tylko sie dalo. Teraz mam jeszcze dwa lata od dealer’a.
    Trawka byla w butelce, przeca zubrowke tu mozna kupic jak i inne polskie wodki. Ta zubrowka w barku stala od niepamietnych czasow. Kiedys kupilam a wypić nie bylo ochoty.

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bo żubrówkę pije się albo
    a) zmrożoną do bigosu
    albo
    b) z sokiem jabłkowym lub gruszkowym.
    Wtedy NIE MA PRAWA zaszkodzić albo nie smakować.

Awatar AnekSadek

A ja wole z lemoniadą sprite i co mi zrobisz?

Awatar yoanna1964
    yoanna1964 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja ? Nic. ALE ZGAGA BĘDZIE CIĘ MĘCZYŁA !

Uprawnienia umieszczania postów