Strona 1275 z 1385 PierwszyPierwszy ... 275 775 1175 1225 1265 1273 1274 1275 1276 1277 1285 1325 1375 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,741 do 12,750 z 13850
Like Tree344Lubią to

Wątek: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Awatar AnekSadek
    AnekSadek jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Pięćdziesięciolatki, odchudzamy się nadal

Sama słodycz leci od Ciebie!
    Żebyś sie na żółwiej kupie przejechała!

Awatar opty55
    opty55 jest nieaktywny Znany na forum

A dzisiaj co przeszkadza spać ?
    Kolejna zgaga ?
    Może kawusia pomoże

miłej soboty !!!

Awatar opty55

Słucham listy i odpoczywam - bo starałam się popracować w ogrodzie - wycięłam przekwitające kwiaty i rozrośnięte krzaczory... Pogoda sprzyjała - to trzeba rękawy zakasać. Tym bardziej, że jutro wyjazd z seniorkowem, więc nie popracuję.
    Bonusiu - niech się impreza uda i żadne stresy Cię nie dopadną !!!
    Anulko - już wszystko dobrze ? Nie wiem skąd Ci się te zgagi biorą ? Ja mam wtedy, jak schylona pracuję - a przedtem się najem...
    Pewnie faktycznie będziesz musiała pomocy u lekarza szukać. W te ostre potrawy to jakoś nie wierzę.

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

A ja pozno wrociłam z działki a teraz walcze z ogorkami bo durak kupiłam dzis na ryneczku bo zacmienie umysłu mnie ogarneło , jeny jak ja nie lubie wekowania ,no narazie jestem na połmetku .
    Bomusiu nie było jak nawet pojechac z Optusią na działke bo do południa padało i to ostro wiec głownie siedziałysmy w domu .
    Anoola no a ja taka mundra ze bede wiedziała ktory to taki wiarygodny majster ze mi zrobi z gwarancją .Hehe no w iadomo ze kiedys było inaczej ale chyba w branzy majstrowej to duzo sie nie zmienia i jak słysze to paterakow kupa bo co bystrzejsze to na zachodzie kasiore walą .
    No i dobrze ze Ci zgaga dopadła jak tak ładnie cały lipiec wytrzymałas .
    Optusiu no moze wreszcie doczekam sie ze powiesz ze takie ładne pudełko hehe , a dzis juz miałam te bluzki odnosic i jednak te z kwiatkami zostawiłam ot kobita zmienna jest .Hihi a to w koncu 15 lat temu s adzona zubrowa trawka , do teraz z nią walcze i przegrywam bo mi w miskanta wlazła .
    Yoanka a do bigosu to sie pije orzechowkę gorzką własnej produkcji a nie zadne zubrowki , normalnie herezja

Awatar opty55

I bardzo dobrze, że ją zostawiłaś, jest super. I wspaniale w niej wyglądasz.
    Będę Ci zazdrościć, że dla mnie takiej nie było....
    A ogórki - jak lubicie - to mus zrobić. Przydadzą się zimą.
    Pudełko powiadasz ? Muszę się mu jeszcze dobrze przyjrzeć... nie można w ciemno chwalić !!!

Awatar Mania48
    Mania48 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Toruń

Optus oj grabisz grabisz

Awatar AnekSadek

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    A dzisiaj co przeszkadza spać ?
    Kolejna zgaga ?
    Może kawusia pomoże
    miłej soboty !!!
    Tak zgaga!!! Ta na czterech łapach w futerku!!!
    Sprzedam psa 5 centów, kto da więcej?

Awatar AnekSadek

Nie chce mi się z niczego czytanki robić. Zle się czuje, jestem niewyspana a jak się poskarżę to Mania mnie wyzwie ze dobrze mi tak.

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Co do nietoperków to niestety one latają nocami , i latają i bajki o nich niestworzone ludzie gadają to i wzbudzają w ludziach niechęć. Ale one mają śliczne pyszczki ( jak miniaturowe pieski) i wcale nie stwarzają nam zagrożenia (w tropikach są nietoperze wampiry faktycznie) ale nasze są grzeczne i są naszymi sprzymierzeńcami. Latają zazwyczaj w ósemki w żrą wszystkie robactwo latające. Moich jakoś słabo widuję... . One działają podobnie jak jeże, ale porządny jeż nawet ze żmiją da sobie radę, a myszy ???One nie mają żadnych szans. Jeden jeż to 10 kotów.

Co do przyszniców to ja uwielbiam jednak wanny. Na Islandii jak robili remont w łazienkach to położyli specjalną wykładzinę na podłodze w łazience. I też żadnych ścianek praktycznie tylko kotara. Na ścianach często kładą w łazienkach takie twarde płyty ( nie plastykowe żadne) , które imitują kafelki. w ten sposób bardzo szybko można wyremontować łazienkę. Tylko trzeba mieć stuprocentowe zaufanie do wykonawcy. Bo najważniejsze to rozpowadzenie rur pod tym wszytkim i musi działać idealnie. Wtedy korzystanie z łazienki to sama przyjemność.

Awatar laugaselbis
    laugaselbis jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez opty55 Zobacz posta
    Yoanka, tego pod uwagę nie brałam... ale całego strychu przecież gazetami nie wyłożę, a one na pewno będą się przemieszczać...
    Przyjdzie mi siatki rozciągnąć, jak u Anulki na patio.
    Moja woda też twarda, czajnik bardzo szybko kamieniem obrasta.
    Ale szklankami się nie przejmuję - w kubkach kawę i herbatę piję, więc ślady mnie nie martwią.
    Kieliszki - od wielkiego dzwonu. Może pucharki do lodów częściej - ale to grube szkło i tak bardzo nie trzeba pucować. A wiadomo - że we mnie perfekcyjnej pani domu to nie ma.
    A folia taka duża co do malowania na podłogę?? Kamieniami obciążyć i zmieniać co pewien czas. Grosze kosztuje i zwinął i wyrzucił.

Uprawnienia umieszczania postów